Svazování partnera(ky)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2007 08:03 - pepa

Ahoj všichni milovníci bondage. Mám dotaz, jak dlouhou dobu jste byli nejdéle svázaní partnerem(kou) a v kaké poloze? použili jste i zavázání očí a roubík do úst? Díky za odpovědi

reagovat 5.11.2007 13:39 - Pavlos

Cau Pepo. Svazování provádíme rádi. Roubík do úst ale nepoužíváme, pásku na oči samozřejmě ano. Nikdy ale nevydržíme nechat toho svázaného moc dlouho, protože sex je stejně nejlepší když jsou oba pohyblivý.

reagovat 5.11.2007 13:55 - Milan

S roubíkem si moc nezahrávej - ten je jen na chvilku - jednak to může vyvolat křeč lícních svalů a pokud by ležela na zídech, tak se může začít doslova topit slinama. Ale dobře uvázaný pouta, který neškrtí na zápěstí a současně netisknou nervní uzly jsou v pohodě přes noc.

reagovat 17.12.2007 17:09 - abbe

...a to se v těch poutech dokáže(š) vyspat? Já mám dojem, že to ani moc nejde.

reagovat 22.4.2008 14:22 - iris

tak vidím že by vám asi prospěl pobyt za mřížema pěkně v poutech a pár pohlazení pořádným obuškem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.10.2017 11:39 - Honza

Máte kupovanou klec nebo od...

a co takovou....

http://www.boundhub.com/videos/142370/b-d-s-m58/

reagovat 20.10.2017 20:09 - kaja

lauerová-otrok hračka.Máte někdo link kde to stáhmout?

reagovat 23.10.2017 14:52 - Janina

Manžel je už od minulého pondělka v pásu cudnosti a víkend trávil svázaný v kleci ve sklepě v ženských šatech, jako trest. Koupila jsem si krásné boty na vysokém podpadku asi 14 dní zpátky a on na to, že v nich vypadám jako běhna...Tak jsem si pro sebe řekla, počkej to ti vrátím. V pondělí jsem ho zamkla do pásu a řekla mu, at si na víkend nic neplánuje, bude překvápko...V pátek jsem šla nakoupit pár věciček na víkend...V sobotu ráno jsem si ho zavolala a povídám co to mělo znamenat minule, takhle se mluví s manželkou a nemysli si, že Tě odemknu s pásu jen tak brzy...Ted se svlíkni...Támhle na hromádce je oblečení pro Tebe na tento víkend. "Ale to jsou ženské věci" To bude Tvůj trest, uvidíme kdo bude vypadat jako běhna. Takže si vzal na sebe podprdu, vycpávky, kalhotky, silonky, bílou košili, na ní jsem mu utáhla korzet..růžovou sukni, boty na vysokém podpatku a blond paruku...Vypadal kouzelně to mi věřte. Do pusy dostal roubík s penisem..Už protestoval, když jsem utahovala korzet, ted že tohle si do pusy nedá...Tobě se líbí, když Ti ho kouřím..ted ho budeš mít v puse Ty...Utáhla jsem co to šlo...vzala kovová pouta a zacvakla mu ruce za zády...Tak a ted jdeme do sklepa...No moc nekoukej, dneska budeš bydlet tam..O kleci nevěděl, koupila jsem jí nedávno...vydával nějaké zvuky, ale roubík byl dokonalý. Takže si ještě vykoledoval pár ran na zadek, kdy jsem vzala do ruky plácačku, ohla ho přez klec...Pak jsem ho nacpala do klece a zamkla...v tom mi zvonil telefon...kamarádka, řekla jsem..z klece se ozvalo pár zvuků...ale co. Kamarádka mi zvala na oběd a ptala se mi zda to manželovi nebude vadit. Položila jsem telefon a volám. "Nebude Ti vadit, že půjdu s kamarádkou na oběd" Ozvalo se pár známých zvuků...Tak říkám do telefonu kamarádce...nebude, prý chce být chvilku sám a položila jsem telefon. "Tak po obědě se na Tebe přijdu podívat neboj" Vzala jsem ještě telefon a vyfotila si manžílka...individum v ženských šatech v kleci..ze všech stran...na to reagoval nějakým hekáním, na které jsem nebrala ohled...zavřela jsem dveře do sklepa a zhasla světlo.

reagovat 26.10.2017 15:50 - jirka

Manžel je už od minulého...

Ženě se mají boty líbat a ne pomlouvat. Dobře mu tak.

reagovat 17.11.2017 13:36 - Gábina

Zdravím.
Jolo jak běhají jarmilky? Co je nového?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *