Svazování partnera(ky)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2007 08:03 - pepa

Ahoj všichni milovníci bondage. Mám dotaz, jak dlouhou dobu jste byli nejdéle svázaní partnerem(kou) a v kaké poloze? použili jste i zavázání očí a roubík do úst? Díky za odpovědi

reagovat 5.11.2007 13:39 - Pavlos

Cau Pepo. Svazování provádíme rádi. Roubík do úst ale nepoužíváme, pásku na oči samozřejmě ano. Nikdy ale nevydržíme nechat toho svázaného moc dlouho, protože sex je stejně nejlepší když jsou oba pohyblivý.

reagovat 5.11.2007 13:55 - Milan

S roubíkem si moc nezahrávej - ten je jen na chvilku - jednak to může vyvolat křeč lícních svalů a pokud by ležela na zídech, tak se může začít doslova topit slinama. Ale dobře uvázaný pouta, který neškrtí na zápěstí a současně netisknou nervní uzly jsou v pohodě přes noc.

reagovat 17.12.2007 17:09 - abbe

...a to se v těch poutech dokáže(š) vyspat? Já mám dojem, že to ani moc nejde.

reagovat 22.4.2008 14:22 - iris

tak vidím že by vám asi prospěl pobyt za mřížema pěkně v poutech a pár pohlazení pořádným obuškem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2018 13:37 - Dária

Otrok
od: Sylva...

Otrok ne, ale Hračka je v pdfku na ulozto.....otroka bych si taky chtěla přečíst a udělat si názor sama

reagovat 25.2.2018 19:34 - Jirka

...

Když povídky v anglině tak tady

http://www.bdsmlibrary.com/stories/index_storylist.php

Tahle je povedená k 21. narozeninám

http://www.bdsmlibrary.com/stories/wholestory.php?storyid=10966

reagovat 26.2.2018 14:08 -

Zase samí chlapi v kalhotkách :-(

reagovat 9.3.2018 20:58 - Petrik

Zdravím vás po delší...

Tak sa mi stalo omylom pani Jola vcera som omylom sa zdrzal v hospode ved parta a prisiel som neskor a opily

reagovat 15.3.2018 23:41 - Jan

V pátek jsem došel po práci z hospody, šel jsem se vysrschovat a jako vždy jsem vyšel z koupelny jen s ručníkem přes rameno chlubit se manželce že „dneska by to šlo“ .
Přišla ke mně ze zadu a řekla „ruce „ chytla mě za ně a na ruce mi za zády nasadila želízka. Penis šel okamžitě nahoru. Odvedla mě do ložnice a já cítil že dnes něco po týdnu bude, položila mě do postele a přes oči mi dala šátek abych neviděl, řekla“ jdu se připravit počkej“ .
Když se vrátila sundala mi pouta a připoutala mě koženýma manžetama k posteli k bočnicím , pak mi připoutala i nohy od sebe a , začala něco dělat s mím penisem. Když jsem si uvědomil o co jde bylo už pozdě protože už jsem měl na sobě kovoví pás cudnosti .životě jsem ho na sobě neměl takže noc nebyla o spaní ale přežití, chtěl se mi postavit každých 5minut takže bolesti celou noc Začal jsem se vzpírat ale bylo to marné končetiny byly pevně připoutané .Manželka šla spát do obýváku a nechala mě napospas . Ráno si mi sedla obročmo na mě a sundala mi šátek z očí který jsem tam kde měl být už dávno neměl a nasadila mi obojek , když mi ho nasazovala říkala „toto je elektrický obojek na dálkové ovládání a pokud nebudu poslušný tak mi dá ránu.Pak mě odpoutala a já měl absták, šel jsem se vyčůrat a povídám „ já si jdu zapálit „(jsem kuřák). Řekla „běž ale tak jak jsi“ (nahý).
Dal jsem na dvorku rychlou cigaretu. Když jsem se vrátil dostal jsem přes hlavu kuchařskou zástěru a rozkaz udělat kávu.Po splnění úkolu jsem si mohl obléci boxerky abych prý nechodil jen tak po baráku.
Než si vypila kávu musel jsem klečet v koutě čelem do zdi dlouhých minut.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *