Svatba a věci kolem ní...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2004 14:38 - Simi

Holky, můžete mi poradit o make-upu na svatbu? Vůbec si nevím rady, jak se namalovat. Nebo zajít týden před tím někam a zjistit, co by bylo nejvhodnější? Tak mi nějak ty přípravy přerůstají přes hlavu. Budu ráda za každou informaci, radu, zkušenost :o).
Díky!

reagovat 3.6.2004 14:46 - Simi

Ještě třeba někomu pomůže pár internetových adres spojených s touto tématikou:

šaty:
http://www.pronuptia.cz/prodejny.html
http://www.andelske-svatebni-studio.cz/
http://www.ivory.cz/
http://www.romantikparis.cz/
http://www.svatba-ornela.cz/
http://www.studiochic.cz/

svatební oznámení:
http://www.4m.cz/oznameni.asp
Odtud máme ty svoje a jsme moc spokojení!

prstýnky:
http://www.primossa.cz/
Též krásné!

a báječný rozcestník, na kterém teď trávím hodně času:o):
http://www.svatby.cz/

Snad se nebude nikdo čílit:)))

reagovat 3.6.2004 14:50 - Andy

Z vlastní zkušenosti bych ti radila následující. Pokud se běžně maluješ a máš s tím zkušenosti nech si jenom poradit od nějaké odbornice a podle jejích rad se namaluj sama(ušetříš spoustu času) pokud si nejsi jistá že to zvládneš pozvi si kosmetičku domů v každém případě bych ti ale doporučovala radu odborníka a nějakou tu čistící s ozdravnou kůru tak týden před svatbou.
Pěkně si tu svatbu užij :-)

reagovat 4.6.2004 10:13 - Simi

Nojo to asi udelam, nejakou masku pletovou, ci obarvit oboci, rasy apod. Zajdu si nekam ke kosmeticce. Akorat vubec nevim, jak to u nich funguje, musi se clovek objednat? No zjistim si to. Diky:-)))

reagovat 4.6.2004 10:53 - Lenka

Já ti z vlastní zkušenosti zase radím ohledně líčení vizážistu mám tu nejlepší zkušenost sama se tak nalíčit nedokážeš a uvidíš že na fotkách a videu to bude hodně znát profík je profík já jsem byla 100% spokojená ...... přeji hodně štěstí L.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2018 14:09 - Alena

Padesát lidí je malá svatba? Proboha, jak podle tebe tedy vypadá velká svatba? :-)
Já když se před deseti lety vdávala, tak tam byli akorát oboje rodiče, sourozenci, pár nejbližších příbuzných a kamarádů, dohromady dvacet lidí a bylo to tak akorát.
Ani jeden jsme nehodlali zvát příbuzné a další existence, které člověk za celý život vidí právě jen na svatbách a pohřbech a jinak se absolutně nestýkají.
A jak zde už bylo zmíněno, na svatbě by měl být pouze ten, koho si pozvou ženich s nevěstou.

reagovat 9.3.2018 20:38 - fukel

:) no dobrá, není tak docela malá, ale já to bral v porovnání se svatbou kamarádky od přítelkyně, která bude mít 80 lidí, a to už mi přijde hodně. Jako pravda že i těch 50 je hodně. Abych to uvedl na pravou míru - z naší strany i s těma rodičema od přítele ségry je nás 17 (se mnou),od přítelkyně 16. Pak ještě ti kamarádi- 7 a 3 děti. To je na celou svatbu (obřad i hostina) - 43 lidí a na večer jsou (teda spíš budou, zatím není žádné oznámení) pozvaní dalších 6 kamarádů. Pak kapela 3 lidi a 1 foťák. Suma sumárum 53 lidí.

pro realista : díky za názor, taky si myslím že by určit, kdo tam půjde a kdo ne měli novomanželé. Porada, jak jsi psal, bude zanedlouho, tak snad se tam nepohádáme :).

reagovat 25.6.2018 15:33 - Fengshuei

Dobrý den, zajímal by mě váš názor na jednu kontrétní věc k rautu na svatbě. Managerka nám dnes poslala kalkulaci ceny jídla (+ rautu) a chtěli jsme tam i tatarák. Je tam cena 100 g tataráku + topinky za 350 kč, chtěli jsme 2 kg tataráku. Myslíte že je adekvátní cena 2 kg tataráku s topinkama 7000 kč? Přijde mi to přemrštěné. Okres Zlín - Luhačovice. Děkuju

reagovat 25.6.2018 23:11 - Pavel

Dobrý den, zajímal by mě...

Dobrej vejvar - rekl bych tak 6000 zisk - takovej kseft bych bral.

reagovat 26.6.2018 15:53 - Fengshuei

Dobrej vejvar - rekl bych tak...

Díky za názor. Víme, že tatarák je drahý, a pokud ještě kvalitní, ale tolik rozhodně ne. Když už max 200-220 kč za 100 g s topinkama, to by ještě asi šlo, ale tolik? Taky jsme ji včera napsali že se nám to zdá hodně moc a že buď sleví nebo že si vezmeme asi tak o polovinu míň nebo i vůbec. Uvidíme co napíše..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *