svalnatejsi holky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2003 00:22 - B.H.

Rad bych se zeptal jak panu, tak i dam, jaky maji nazor na zeny - fitnessky nebo kulturistky. Libi se Vam nebo jsou odpudive?

reagovat 5.1.2003 18:24 - kluk

Ja osobne bych rekl, ze a holkach vytrenovanych z posiloven neni nic vzrusjiciho. Dokonce bych rekl, ze se vzhled da jen pokazit. Ale druhy extrem take skodi - anorekticky a podobne typy jsou snad jeste horsi.

reagovat 6.1.2003 13:32 - Charlie

Asi "neobjevím Ameriku", když napíšu, že všeho moc škodí, resp. že extrémy (nejen) bijí do očí, nicméně co je špatného na vysportované a "fungující" postavě? Myslím si, že v otázce přitažlivosti kulturistek a fitnessek se směšují (minimálně) dvě věci. Abych pravdu řekl, hodně lidí (obou pohlaví) v typické posilovně mi příliš nesedí, nicméně není to tím, že by se mi fyzicky nelíbili, ale protože z nich vyzařuje přílišná zahleděnost do svého těla (narcistní sklony jsou ostatně kulturistům často - a mnohdy dost nespravedlivě - podsouvány jako oblíbené klišé; mimochodem typické anorektičky bývají pozorováním vlastního těla posedlé, čímž tedy v tomto směru rozhodně nepředstavují "druhý extrém", ale spíš jiný způsob manifestace téhož). Tento rys ("jednorozměrnost") je mi obecně dost nepříjemný, ale na druhou stranu mne vždy zaráží, jak jsou mnozí lidé schopni tuto vlastnost automaticky (už při pohledu na fotografii člověka se sportem pěstěným tělem!) přiřadit někomu, o kom neví zhola nic.

Můj (ryze osobní) pohled na věc je tedy takový: Vysportované tělo (samo o sobě) se mi líbí, a to u obou pohlaví. Celková přitažlivost ovšem není dána zdaleka jen tělem, nýbrž tím, jaký ČLOVĚK (ve všech ohledech) je jeho nositelem.

reagovat 7.1.2003 01:07 - ales

Pevna vysportovana tele jsou nadherna. Postavi-li se vedle sebe na jedne strane boubelka nebo anorekticka a na druhe fitneska nebo neco (nekdo) jako treba Olga Sipkova - volba je, alespon pro me, naprosto jednoznacna. Navic - ve zdravem tele, je i zdravy duch.

reagovat 7.1.2003 01:18 - B.H.

Me se taky pevna tela (zadecek, stehna) a ploche brisko u zen libi. A fitnessky rozhodne nejsou skarede. Staci se podivat treba na galerii na strance http://digilander.libero.it/acquarius27/Fitness/Fitness.html
Jsou fakt nadherne!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2013 16:05 - To máš teda kliku!

ja jsem se včera dival a...

...ja jsem se včera dival a nenarazil na jedinou :(
To máš teda kliku!
Kdybyses nedíval a narazil, to bys teda pěkně narazil!

reagovat 26.7.2013 16:08 - Víš

Jsou bézva,zvlášť když...

to jen frajeři umí ovládat nadupané mašiny!

reagovat 26.7.2013 16:40 - zet

to jen frajeři umí ovládat...

Krásně napsáno :) Není nad svalnatou holku... ;)

reagovat 27.7.2013 10:27 - jana

Jsou bézva,zvlášť když...

já si tedy nepřipadám jako chlap... pokud ovšem ten chlap nemá pěkná prsa a kolem pasu 60... a svaly mám přitom sakra vypracované

reagovat 27.7.2013 10:43 - :-)

já si tedy nepřipadám jako...

No dyk, dyť řikám, krásně nadupaná mašina, zrovna akorát připravená pro fakt divokou jízdu!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *