Svádění synem

Archiv příspěvků

reagovat 13.6.2018 18:42 - Hádej

mě ani tak nevzrušuje že...

Můžeš jednou...

reagovat 13.6.2018 19:10 - no

Můžeš jednou...

to nevim právě

reagovat 13.6.2018 20:00 - Ale

to nevim právě

Víš. Mírně řečeno: asi by byl sekecmazec
...

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 21.7.2018 09:13 - incest

je eskymáckej polibek s přibuznym incest ?

reagovat 4.8.2018 13:33 - Filip

V práci se mi kolegině...

Kolikrát sem toužil po tom aby se mi neco podobneho stalo, jako pubertak sem si často predstavoval nějakou situaci jak si s ní uzivám , chodila doma kolikrat jen v kalhotkách a podprsence , nebo měla krátkou sukni a helenku vzdy jí to seklo,ted uz je mi 31 mam svoji manzelku a svoje bydlení .Matka uz je rozvedená a bydlí v bytě sama, minulý týden sem byl u ní na navstěvě pozvala mě na veceri ,Eva byla v praci na nocní tak sem mati navstivil a cestou koupil lahev cerveneho a kytku ,blizil se jeji svatek :) Měla ohromnou radost , po veceri sem rozdelal víno a sedli sme si na gauč zapnul sem televizi jako kulisu a povídali sme si , kdyz sme lahev dopili tak že si pujde mamka na balkon zapálit šel sem s ní , v obýváku sme si ještě nalili panáka a zase sme si sedli vedle sebe , měl sem chut se ozrat a mamka uz měla docela dost , povídali sme si o vsem mozným , bylo uz dost pozde a ona ze pujde do koupelny a spát , nabídla mi že muzu prespat v obývaku , tak sem zustal , asi ve 2 ráno sem procitl a šel se napít do kuchyně , do loznice bylo pootevreno tak sem vztoupil klekl si vedle postele a hladil mamce nožku , polozil sem jí na nocni stolek sklenici vody kdyby se vzbudila tak jako ze ji nesu pití , bal sem se ze ji vzbudim ale vyhonil sem si ho dal ji pusu na čelo a odesel , skoda ze zustalo jen u toho , kezby mi nabídla spát s ní v loznici a splnit si sen,čas od času si spolu užít :)

reagovat 4.8.2018 16:17 - Jitka

Kolikrát sem toužil po tom...

Chudák tvoje manželka. Kdyby tušila co má ve skutečnosti za manžela, tak by mě opravdu moc zajímalo, co by na to říkala

reagovat 4.8.2018 16:52 - Filip

Tak asi by to nedala, sem rád ze sem nasel tuhle diskuzi a muzu se sverit , osobne si o tom tezko s nekym promluvím

reagovat 4.8.2018 17:03 - Filip

Chudák tvoje manželka....

Jitko myslím si že zdaleka nejsem jedinej chlap , kteryho pritahuje matka a rád by tu a tam s ní nějakej ulet , co pritahuje tebe ?

reagovat 4.8.2018 17:19 - Jitka

Jitko myslím si že zdaleka...

No rozhodně mě nepřitahuje a ani nikdy nepřitahovala představa, že bych měla sex s otcem nebo jiným rodinným příslušníkem.

reagovat 4.8.2018 17:32 - Filip

Zajímalo by mě kolik matek napadlo nebo aspon si predstavovalo sex se synem , chápu ze pro nekoho je to nenormalni , kolik ti je muzu li se zeptat ?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *