Sušená syrovátka

Archiv příspěvků

reagovat 19.5.2015 22:45 - saili

Ahoj Květinko. To si...

ahoj, jestli mohu poradit. To, že místo jídla dáváš syrovátka je blbost. Jes normálne vynech velké množství cukru a vynechej smažená jidla . Dej si do jídelníčku maso jakekoliv krom vepřoveho nejlepe krutí kuř a hovezinu. Aspon každý druhý den sportuj a před sportem si namíchej syrovátka a po sportu syrovátka a váha půjde krásně dolů. já mám za týden a půl 5 kg dole. žádný jojo efekt nic a každý týden jeden den mám prasečí den. že sním a vypiju vše na co mám chut. a pak zase zdravej jídelníček. Kdyby jste měli dotaz někdo pište na fb sailisek havel rád odpovím

reagovat 19.5.2015 22:47 - saili.

A musí se pít teplá? Ja to...

Ahoj mohu ti poradit? hlavně hodně sportuj běhej chod , nebo kolo čím víc pocení tim lepe a hlavně změn jidelniček minimum sladkeho žádne smažené a minimum vepřoveho.

reagovat 18.9.2015 19:26 - Luban

Lidi, a kde shanite tu...

Vjakekolilekarne

Bio Konopný protein

reagovat 28.9.2015 18:51 - Julie K.

Teďka lidi blbnou zrovna se...

To je velka hloupost. Jediny kdo vyuziva sirovatku před závody, jsou Ti, kteří chtějí shodit nebo lepe receno nejist, aby se vesli do vahove kategorie... ze sirovatky by nenabrali ani deko...:-)

reagovat 25.10.2015 19:23 - Jarda

To je velka hloupost. Jediny...

Proč by se nedalo ze syrovátky přibrat? Podívejte se kolik je v ní mléčnéhu cukru, který zvyšuje možnost vzniku obezity. Není to zázračný nápoj, pouze alternativa, která musí zapadnout to celkového jídelníčku. Sama o sobě efekt nepřinese. Ale placebo funguje :-))

reagovat 7.3.2018 07:36 - 1234

já kupuju sušenou...

pijeme s dcerou syrovatku bananovou ,čokoladovou,jahodovou,vanilkovou 2x denne kupujeme na internetu v namakanej.cz

reagovat 7.3.2018 07:42 - 1234

vodprejskni dealerko ... cena...

mi ji kupujeme za 350 kč na internetu namakanej.cz
čkolada .vanilka ,jahoda.banan,za kilo dame 350kč (1000ml)

reagovat 7.3.2018 07:44 - 1234

pijeme s dcerou syrovatku...

pane vtipalku nelžete placebo neni nic jenom fantas magoras

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *