SurGal Clinic Brno - má někdo zkušenosti?? (http://www.surgalclinic.cz)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2011 02:15 - Lucka

Ahojky všichni..chtěla bych se zeptat: Mám jít na laparoskopii s bulkou neznámého původu v břiše, uvažovala jsem o této chirurgické klinice a zajímaly by mě všechny názory a zkušenosti.. Je to moje úpně první operace v životě tak jsem náležitě vystresovaná a strachy bez sebe.. Děkuji za všechny reakce

reagovat 14.12.2011 08:59 - Fridrichová Květoslava

Klinika Surgal na Drobného, jr ta, kam můžete beze strachu vstoupit.Postarají se o Vás, vysvětlí, pomohou-tam je péče na opravdu mimořádné úrovni! A chirurgie-tam je vynikající kolektiv, včetně p.DOc Mudr Vokurky, Mudr. Kleinbaura, Mudr Nováka, a vůbec všeho personálu.Tady se nebojte, pomohou a sres hodně za hlavu.Prošla jsem si tím s manželem a mohu jen moc poděkovat.

reagovat 2.5.2012 09:35 - Richard Holánek

Tato klinika by měla sloužit za příklad všem ostatním zdravotnickým zařízením. Můj 18-ti letý syn si stěžoval na bolesti břicha a tak navštívil Fakultní dětskou nemocnici na Černopolní. Zde ho vyšetřili a poslali domů, že mu nic není. Protože ho bolesti nepřecházely, domluvil jsem mu vyšetření na SurGal Clinic. Zde Mudr Novák ihned určil jako příčinu bolesti pupeční kýlu a syna hospitalizovali. Před operací mu provedli veškerá vyšetření při nichž navíc zjistili (bez toho aniž by je syn sám upozornil, že mívá bolesti zad) že má zploštělou plotýnku, s tím , že ho mohou někdy bolet záda. Syn je sportovec a občas si stěžoval na bolesti bederní páteře. Asi tři roky chodil na vyšetření do dětské nemocnice, kde mu opět řekli, že mu nic není..... Zde v SurGal Clinic příčinu bolesti našli při doplňujícím vyšetření, aniž by ji přímo hledali.
Syn dodnes básní o perfektním a profesionálním přístupu veškerého personálu v čele s Mudr Novákem.
Za syna i za sebe mohu tuto kliniku jenom doporučit.
Ps: kdyby to bylo v mé moci, tak těmto doktorům a sestrám minimálně zdvojnásobím plat na úkor těch žabařů z dětské nemocnice.
Holánek Richard

reagovat 7.5.2012 19:03 - Lena

Musím reagovat. Měla jsem poslední dny vnější velmi bolestivý hemeroid, můj první v životě a rovnou jsem si pomocí google diagnostikovala, že je i s trombozou (sražená krev). Bylo to velmi bolestivé a masti ani prášky nezabírali. Když jsem dnes volala vybraným brněnským proktologům, řekli at dám černou maz a jeden mě chtěl objednat na 16.7 a druhý na podzim!!! Napsala jsem mail do surgalu, s vidinou, že se to má řešit asi takto - okamžitě se mi ozvali a doporučili běžné vyšetření v ambulanci. Připlatila jsem si grand péči a i bez objednání přišel doktor a když mě viděl, zděsil se, že je to akutní tromboza a okamžitě udělal s umrtvením chirurgický zákrok!! Aby mě přešel tlak a ta šílená bolest. Pak mi oznámil, že zítra (ač je svátek) mě chce vidět v ambulanci na kontrolu a až to zklidníme domluvíme si kolonoskopii. Takový klid, důvěru, profesionalitu a ochotu jsem dlouho v žádné nemocnici necítila. Nebojte se a běžte k nim. Doufám, že Vám neradím špatně. Bud zkonzultujte s více doktory, sanatorii a webem. ;)

reagovat 12.10.2012 17:12 - Lenka

Je to přesně 2dny co mám po operaci v teto nemocnici a nemohu nic jiného než skutečně doporučit! Se žlučníkem mám problémy léta poslední dva roky ale byly skutečně úporné byla jsem odvezena i rychlou do FU Bohunice ovšem po tom co jsem byla ošetřena skoro na chodbě a to za šíleného čekání což je tady asi normální jelikož když jsem tam byla s exmanželem že má možná infarkt nechali ho čekat 3 hodiny v čekárně asi zkouší jestli to je nebo ne když přežije a vydrží tak je diagnoza jasnější,ovšem pak nechápu za co křičí takový doktoři o tak velké platy!!! Těmto ubrat a v Surgalu jim 100% přidat jelikož co se týče přístupu,profesionality a péče a to jak se říká na všech frontách tak se tomu nevyrovná žádná nemocnice v Brně a podotýkám ,že nemusíte být ani VIP:-)Takže mohu upřímně doporučit s klidných svědomím .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2017 19:54 - divacka

chvali na tuto kliniku jsi pisou sami neverte prosim této klinice ubozenem stavu mne tam zemrel muj manzel nemluve o peci na mudr prokesovou nezapomenu do me smrti zničila rodinam zivoty při odchodu smrti podava ruku s usmevem pokud tam bude tato mudr prokesova bude vice umrti vyvarujte se oklikou této klinice radeji vyberte příbuznému lepsi kliniku

reagovat 20.8.2017 20:40 - 20.8.

Sám víš,že to není jednoduché...

reagovat 10.10.2017 22:42 - Jolana

Nedoporucuji tuto cliniku.pac zlēkarske stranky odflaknuta prace,velmi arogatni personal od sester-po primare.Mrzì me ze jsem osobne musela napsat takovy nazor na tuto cliniku.Mely jsme jine domneni,sle po vlsdtni zkusenosti opravdu velmi spatny pristup atd.jrn co je prkne na teto clinice je vzhled a vybaveni.Jinak zsmestnanci velmi arogatni az neprofesionalni prisrup k pacientum.......!!!!!!!!!

reagovat 17.12.2017 11:39 - Milada

problém je, že střední zdravotnický personál po čase rezignije, když ví, jak s ním bude zameteno, pokud se ozve, vyhrožování, že všude je to horší je vlastní i jiným zdravotnickým zařízením. A ano, jsou pod tlakem, to je z vyhýbavé komunikace citelně znát.

reagovat 4.1.2018 22:04 - Dohnalová Jana Dr.

Byla jsem v Surgal na kolonoskopii.Lékař i sestřička byli velmi přívětiví jemní ,ale trpěla jsem při vyščetření hroznými bolestmi/střevo klikaté, dlouhé ,srůsty..(/ Klinika šetří? Všude dávjí dolzin, nebo něco podobného do žíly, aby se zabránilo bolesti pacienta.Byla jsem již 2x u Muilosrdných a tuto hrůznou bolest jsem nezažila Kamarádka tam byla před svátky a dostala dolzin dokonce při vyšetření 2x Po vyšetření byla dobrá. Se mnou se motal z toho vyčerpání celý svět

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *