SurGal Clinic Brno - má někdo zkušenosti?? (http://www.surgalclinic.cz)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2011 02:15 - Lucka

Ahojky všichni..chtěla bych se zeptat: Mám jít na laparoskopii s bulkou neznámého původu v břiše, uvažovala jsem o této chirurgické klinice a zajímaly by mě všechny názory a zkušenosti.. Je to moje úpně první operace v životě tak jsem náležitě vystresovaná a strachy bez sebe.. Děkuji za všechny reakce

reagovat 14.12.2011 08:59 - Fridrichová Květoslava

Klinika Surgal na Drobného, jr ta, kam můžete beze strachu vstoupit.Postarají se o Vás, vysvětlí, pomohou-tam je péče na opravdu mimořádné úrovni! A chirurgie-tam je vynikající kolektiv, včetně p.DOc Mudr Vokurky, Mudr. Kleinbaura, Mudr Nováka, a vůbec všeho personálu.Tady se nebojte, pomohou a sres hodně za hlavu.Prošla jsem si tím s manželem a mohu jen moc poděkovat.

reagovat 2.5.2012 09:35 - Richard Holánek

Tato klinika by měla sloužit za příklad všem ostatním zdravotnickým zařízením. Můj 18-ti letý syn si stěžoval na bolesti břicha a tak navštívil Fakultní dětskou nemocnici na Černopolní. Zde ho vyšetřili a poslali domů, že mu nic není. Protože ho bolesti nepřecházely, domluvil jsem mu vyšetření na SurGal Clinic. Zde Mudr Novák ihned určil jako příčinu bolesti pupeční kýlu a syna hospitalizovali. Před operací mu provedli veškerá vyšetření při nichž navíc zjistili (bez toho aniž by je syn sám upozornil, že mívá bolesti zad) že má zploštělou plotýnku, s tím , že ho mohou někdy bolet záda. Syn je sportovec a občas si stěžoval na bolesti bederní páteře. Asi tři roky chodil na vyšetření do dětské nemocnice, kde mu opět řekli, že mu nic není..... Zde v SurGal Clinic příčinu bolesti našli při doplňujícím vyšetření, aniž by ji přímo hledali.
Syn dodnes básní o perfektním a profesionálním přístupu veškerého personálu v čele s Mudr Novákem.
Za syna i za sebe mohu tuto kliniku jenom doporučit.
Ps: kdyby to bylo v mé moci, tak těmto doktorům a sestrám minimálně zdvojnásobím plat na úkor těch žabařů z dětské nemocnice.
Holánek Richard

reagovat 7.5.2012 19:03 - Lena

Musím reagovat. Měla jsem poslední dny vnější velmi bolestivý hemeroid, můj první v životě a rovnou jsem si pomocí google diagnostikovala, že je i s trombozou (sražená krev). Bylo to velmi bolestivé a masti ani prášky nezabírali. Když jsem dnes volala vybraným brněnským proktologům, řekli at dám černou maz a jeden mě chtěl objednat na 16.7 a druhý na podzim!!! Napsala jsem mail do surgalu, s vidinou, že se to má řešit asi takto - okamžitě se mi ozvali a doporučili běžné vyšetření v ambulanci. Připlatila jsem si grand péči a i bez objednání přišel doktor a když mě viděl, zděsil se, že je to akutní tromboza a okamžitě udělal s umrtvením chirurgický zákrok!! Aby mě přešel tlak a ta šílená bolest. Pak mi oznámil, že zítra (ač je svátek) mě chce vidět v ambulanci na kontrolu a až to zklidníme domluvíme si kolonoskopii. Takový klid, důvěru, profesionalitu a ochotu jsem dlouho v žádné nemocnici necítila. Nebojte se a běžte k nim. Doufám, že Vám neradím špatně. Bud zkonzultujte s více doktory, sanatorii a webem. ;)

reagovat 12.10.2012 17:12 - Lenka

Je to přesně 2dny co mám po operaci v teto nemocnici a nemohu nic jiného než skutečně doporučit! Se žlučníkem mám problémy léta poslední dva roky ale byly skutečně úporné byla jsem odvezena i rychlou do FU Bohunice ovšem po tom co jsem byla ošetřena skoro na chodbě a to za šíleného čekání což je tady asi normální jelikož když jsem tam byla s exmanželem že má možná infarkt nechali ho čekat 3 hodiny v čekárně asi zkouší jestli to je nebo ne když přežije a vydrží tak je diagnoza jasnější,ovšem pak nechápu za co křičí takový doktoři o tak velké platy!!! Těmto ubrat a v Surgalu jim 100% přidat jelikož co se týče přístupu,profesionality a péče a to jak se říká na všech frontách tak se tomu nevyrovná žádná nemocnice v Brně a podotýkám ,že nemusíte být ani VIP:-)Takže mohu upřímně doporučit s klidných svědomím .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2018 22:04 - Dohnalová Jana Dr.

Byla jsem v Surgal na kolonoskopii.Lékař i sestřička byli velmi přívětiví jemní ,ale trpěla jsem při vyščetření hroznými bolestmi/střevo klikaté, dlouhé ,srůsty..(/ Klinika šetří? Všude dávjí dolzin, nebo něco podobného do žíly, aby se zabránilo bolesti pacienta.Byla jsem již 2x u Muilosrdných a tuto hrůznou bolest jsem nezažila Kamarádka tam byla před svátky a dostala dolzin dokonce při vyšetření 2x Po vyšetření byla dobrá. Se mnou se motal z toho vyčerpání celý svět

reagovat 1.2.2018 15:04 - Helena

Na standartních pokojích při lůžkovém "ubytování" není ta péče nic moc, sestry se jeví jako nezkušené, některé protivné. Na exkluziv pokojích, kdy si pacoš platí nehoráznou sumu za lůžko sám se jasněže snaží asi víc - proto i ty dobré ohlasy. Vše je o penězích. Bohužel. Taky mi teda příšerně vadí, že na pokojích nejdou otevírat (a větrat) okna, strašný smrádek - na pokojích, na chodbě, více či méně, ale opravdu všude je to divně cítit, hrozné, se divím, že si ještě nikdo nestěžoval!!!

reagovat 25.2.2018 12:33 - Petra

To, co jsem zažila v Surgal...

Jak si někdo může stěžovat, ž čeká 4 hodiny na vyšetření. já malm teda jiné zkušenosti u ostatních nemocnic. tak například od 7 do 12 hod odpoledne trvala vždy kontrola na nefrologii v bílém domě, kdy léčební metody byly více než drastické a můj stav spíše zhoršovali, než aby to pomáhalo. další asi 6hodin ztrávených na pohotovosti v bohunicích. přítelův otec měl podezření na zlomenou klíční kost a žebra. 2x dělali rtg a nakonec nás poslali domů že mu nic není. do měsíce měl úplne černé rameno, protozme zlomeniny samozřejmě měl. další v dětské nemocnici opět čekám celý den na příjem. několikrát mi s radostí kontrolují všechny intimní otvory se špatnou doagnostikou. asi 10x jsem dávala moč na testy 3x ultrazvuk už jsem měla jít na operaci slepého střeva, který vyl nakonec zánět ledvin. další pohotovost úrazovka měla jsem měsíc vysoké horečky kolem 40 ktere ale přicházely každý den až navečer a přes den mi bylo dobře. pak začly šílené bolesti břicha. na příjmu nic nezjistili pouze vysoký zánět crp 300. dva dny jsem ležela na kapačkách bez jídla a pití na pozorování a další vyšetření. žádné vyšetření se nekonalo. kapačku mi skoro nedoplňovali talže jsem byla pěkně dehydrovaná. po dvou dnech mě propustili se slovy že se jedń o zánět močových cest. ikdyž jsem měla zácpu a ukrutné bolesti v okolí střev nikoli močových cest a vyšetření žádné neproběhlo jen na příjmu ultrazvuk kde nic nenašli a testy krve a moči a to se ještě na příjmu chovali arogantně a chirurg u sepisování spal. těch případů je mraky. Ale pokud si někdo stězuje na 4hod čekání, když se běžně pouze u obvodního čeká na vyšetření celý den (odběr krve moč ultrazvuk čekání na výsledky), pak vám závidím pokud jste jinde zažila rychlejší “odbavení”

reagovat 31.3.2018 21:55 - Eva

Ruce pryč od této kliniky!!!.. personál neochotný, primář je rád, že nemusí nic řešit. Žádná péče o pacienty, hygiena, žádná soudnost k nim nic!..

reagovat 8.9.2018 16:37 - Sabina

Kdo můžete, pryč odtud! Špitál jen pro zdravý a bohatý. Personál neochotný, o pacienty se nezajímá, lékaři nedávají žádné informace, na pacienty nemají čas. Strava nekvalitní, nechutná. Informace příbuzným nepodavaji vubec. Vizity pokojem jen projdou, ani sami pacienti se nemohou zeptat na svůj stav. Sestry nesmí říct ani to, zda pacient v noci spí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *