Sunkins

Archiv příspěvků

reagovat 28.1.2010 13:43 - Petr63

Fa Sunkins neumí ani odpovědět na konkrétní otázku na konkrétní výrobek. Napsal jsem dva dny po sobě o vyjádření k přípravku InPure ohledně možných vedlejších účinků, druhý dotaz jsem směřoval přímo na jejich lékařskou radu a nic. Jsem po transplantaci srdce a detoxikace znamená i odplavování všech látek včetně imunosupresiv které užívám a to je pro mne docela průšvih. Dodávám že uvedenou skutečnost jsem sdělil vážené zástupkyni výše uvedené firmy. Hlavně že jsem už zaplatil. Zkrátka klasické jednání MLM.

reagovat 28.1.2010 16:02 - Karel

Fa Sunkins neumí ani...

Nebojte se ,firma Vám odpoví jenže to trvá tak 3-4 dný,ono  totiž nejste sám kdo žáda o radu,to že Vám zástupkyně nevysvětlila k čemu je dobrý In Pure a ještě ho doporučila na srdce to je špatne.Dovolím si tu dát odpověď klienta ze stejným problemem

Dobrý den pane doktore,nevím, zda mi zodpovíte moji otázku, protože neznáte chorobopis pacienta, ale přesto to zkusím.Mám sestru, která potřebuje zhubnout, protože ve svých 16 má přes 80 kg. Zhruba ve 2,5 letech jí bylo transplantované srdce v Brně a já nevím, zda ji mohu dát některý z produktů Sunkins, protože vím, že bere léky na snižování imunity a další, které neznám. Nicméně má vysoký cholesterol a tlak a já bych jí ráda pomohla. Již jsem udělal úpravy stravy, ale ráda bych zařadila aspoň FamilyIn a nevím, zda můžu.Moc Vám děkuji za Vaši odpověď.

Od: Ondřej Nývlt Bylo by potřeba trochu více sdělit o lécích, které užívá.Family In však může určitě, nicméně bych jej dal v regeneračním režimu (i tak by měla hubnout), dále je vhodné InCardio (je vysoce pravděpodobné, že bere kortikoidy, které působí zadržování vody) a InFocus. Opatrný bych byl s InPure, který může změnit vstřebávání léků a bylo by proto nutné upravit jejich dávky.Dá se použít i některý spalovač tuků, buď InThermo nebo ExtraSilhouette.MUDr. Ondřej Nývlt

reagovat 28.1.2010 18:33 - Karel

Ještě i In Puru.

Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků čistí organismus, čímž zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus. Vyčištění tenkého střeva má pozitivní účinek na kožní zánětlivá onemocnění, jako je ekzém, akné a lupénka. Dobrý stav zažívacího ústrojí je základ pevného zdraví.

Takže jeho funkce je vyčištění organismu

předcházení střevním potížím včetně nádorových

zlepšení kožních potíží

lepšímu využití dodávaných živin

vyšší účinnosti případně užívaných léčivých přípravků

Solgar 7

reagovat 28.1.2010 18:49 - Petr63

Ještě i In...

Já se nebojím, je mě už 3dny špatně se zvětšující se intenzitou. Nemohu dýchat. Ty 3dny na odpověď vážený obhájce mě může stát víc jak ty peníze.

reagovat 28.1.2010 19:40 - Karel

V takovém to případě bych já nečekal a zavolal přímo na firmu,kontakty na www.sunkins.cz  jsou a určitě se dozvíte co potřebujete vědět

reagovat 28.1.2010 19:49 - Petr63

V takovém to případě bych...

Už nepotřebuji vědět nic, zítra jdu do nemocnice. A ty zaručené preparáty za drahý peníz jdou do koše. Jen doufám že se můj stav nezhoršil. Víc se už těmito produkty nehodlám zabývat.

reagovat 1.2.2010 13:15 - Martin

Kde se to dá sehnat levněji?

Elli - vím kde, napište na mail mates.85@seznam

reagovat 1.2.2010 15:27 - InPure - odpověď Lékařská rada Sunkins

Už nepotřebuji vědět nic,...

Vážený pane Šrutko,

z Vaší schránky se nám vrací maily - máte zřejmě plnou schránku nebo nevhodně nastavený SPAM filtr.

Posíláme Vám odpověď alespoň touto cestou.

Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás kontaktovat v (ve Vašem případě raději telefonicky - 381 200 800, po-pá 7-16 hod.)

Zde tedy k odpovědi:

Produkt InPure díky obsahu vlákniny čistí zažívací systém a zlepšuje vstřebávání, a to nejen živin, ale samozřejmě také léků. S nejvyšší pravděpodobností proto produkt InPure umožní lepší vstřebávání imunosupresiv a bude možné jejich dávku upravit. Tuto úpravu však může udělat pouze Váš ošetřující lékař, který nejlépe zná Váš současný stav (míra imunosuprese a pod.). [color=#0000ff][/color] Vzhledem ke stavu po transplantaci předpokládám, že Váš organismus bude obsahovat celou řadu látek, které do něj nepatří a které se do něj dostaly v souvislosti s léčbou před transplantací, v jejím průběhu a po ní (mám tím na mysli celou řadu léků). Může se proto stát, že se tyto látky budou postupně vyplavovat a způsobí přechodné obtíže odpovídající nežádoucím účinkům těchto léků (při detoxikaci dojde k vyplavení léků z různých oblastí těla do krve, tím se zvýší jejich hladina a také účinek). Proto je důležité nejen dodržovat pitný režim, aby se tyto látky "naředily" a lépe a rychleji se dostaly z těla, ale také případně přechodně upravit dávkování VŠECH léků, které užíváte (a nikoli pouze imunosupresiv). Jak jsem však uvedl výše, tuto úpravu může udělat pouze Váš ošetřující lékař a je proto potřeba, abyste s ním byl v kontaktu. [color=#0000ff][/color] Někdy se při užívání InPure objevuje nadýmání, a to zejména když chybí správné bakterie v zažívacím traktu (např. po užívání antibiotik). V takovém případě doporučuji zkombinovat InPure s produktem řady InGel, nejlépe s InGel Active, který obsahuje přírodní látku Planox-L, která tlumí bolest a zánět. Také obsahuje tzv. probiotika, která obnovují správnou činnost střev. [color=#0000ff][/color] MUDr. Ondřej Nývlt

reagovat 1.2.2010 15:32 - Janina

Já to beru od konce...

Milá Janny,

jasně že cvičení nebo alespoň zvýšená aktivita při správné tepové frekvenci jsou jedním ze základních pilířů přirozeného hubnutí. Ale to ti jistě tvůj poradce Sunkins vysvětlil.

No a dalším pilířem je dostatek živin a postupná změna jídelníčku. A je dobře, že na tom pracujete.

Takže jednoho dne nebudeš další přípravky potřebovat (pokud si tedy nezvykneš na jejich jednoduchou přípravu a možnost sem tam "zahřešit" jako já).

Mně přípravky Sunkins vyhovují, používám je již skoro rok (i když ne úplně pravidelně) a shozenou váhu (-12kg) si držím.

Držím palce!

Janina

reagovat 1.2.2010 19:15 - Petr63

Vážený pane...

Nastavení mám v pořádku, jen se mě už nechce komunikovat se zástupci Sunkins. Toto mě měla říct na začátku Vaše poradkyně a já bych nevyhodil 2650Kč z okna. Nebudu chodit každý týden na sledování hladin imunosupresiv a přizpůsobovat léčbu dietě.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *