Sudeckova atrofie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2004 12:53 - Lenka

Chtěla bych se zeptat, jakou nemocí trpí můj otec, který má v záznamech, že trpí sudeckovou artrofií? Jak se tato nemoc projevuje a jaká je možná léčba a zda lze tuto nemoc zcela vyléčit.Děkuji

reagovat 8.8.2005 15:42 - Emília

viete niekto čo to je?

reagovat 27.8.2006 04:34 - zorka

Mela jsem uraz/pad ze schodu/nastal sudeckuv syndrom.Lecim se jiz rok bez zjevneho zlepseni,nikdo z lekaru se o tom nechce moc vyjadrovat,asi nemaji jasno o nemoci a samotne lecbe.

reagovat 23.10.2006 13:47 - szachy"seznam.cz

Zorce,

ahoj, jmenuje se Soňa a již od 15.února letošního roku marodím s levou končetinou poraněnou pádem z autobusu, díky špatnému prvotnímu ošetření mám diagnozu KRBS II, léčím se v MOtole v Praze,jinak info o tomto syndromu lze najít na netu, ale je too síla

reagovat 20.2.2007 21:05 - Zorka

Děkuji za informaci,bohužel bydlím na severu Moravy a do Prahy je to velice daleko.Asi mi sudeckův syndrom zůstane na doživotí,není doktora,který by o této nemoci něco věděl a dokázal pomoc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2014 19:52 - Josef vysočina

Jsem osm měsíců po operaci kyčelního kloubu a hned po operaci mě otekl nárt a chodidlo nohy. Jelikož se stav nelepšil, tak po různých vyšetřeních zněla diagnóza sudeckova nemoc. Stav mého chodila je stále stejný, otéká a je stuhlý až ke kolenu. Cvičím, rehabilituji i na rotopedu, ale stav se vůbec nelepší. Byl jsem v péči několika lékařů, ale nikdo mi nenabídl řešení na uzdravení. Proto se obracím touto cestou, jestli měl někdo taky takový pooperační problém, nebo někdo z jejich příbuzných, nebo známých, tak bych byl moc rád jestli se tato nemoc dá vyléčit, nebo alespoň zmírnit. Moc děkuji, kdyby se mi někdo ozval z nějakým řešením.

reagovat 24.8.2016 18:46 - Naďa

Jsem pacient který prodělal...

Prodělala jsem taky Sudeckovu nemoc a ořád mám problémy se špatnou hybností a zatuhlostí pravé ruky.Moc Vás Václave prosím o větší info.Napíši na e-mail.Ta Tvoje adresa mail.diode¨volny.cz mě není jasná.Zjistím a napíši.Diky za info.Naďa
P.S.Příspěvek je už ale dosti starý/9 let/ - nevím jestli budetečíst a odpovíte.S.N.

reagovat 7.5.2017 19:47 - Irena Postulkova

prosím vás maminka jsi...

Podolog by mel pomoci,navic jist potraviny s vysokym procentem vapniku,tak jsem se aspon docetla....Taky s tim bojuji.Pak je meoznost leceni v ,,hypermenznim prostoru,, nevim presny nazev.Pak je se treba obratit na online poradnu Ulekare ma Mudr.Safranka.

reagovat 12.7.2017 04:10 - Parela

Mám Sudeckův syndrom na ruce, hodně mi pomohla léčba kyslíkem v hyperbarické komoře - zbavila jsem se otoku a velkých bolestí a mohla jsem konečně spát. Současně jsem chodila na rehabilitační cvičení, prsty se tím trochu rozhýbaly, ale přesto jsou pořád hodně zatuhlé a bolavé, včetně zápěstí. Takže úplně se to nevyléčilo. Je to 5 měsíců od úrazu. Ještě jsem našla info, že někomu pomůže blokáda ganglion stellate. Údajně pomůže akupunktura, ale s tím nemám osobní zkušenosti. Na ambulanci léčby bolesti mi byly předepsány léky, ale jejich účinek je nejistý. Uvítám každou zkušenost s touto diagnózou.

reagovat 15.9.2017 21:29 - Irena Postulkova

Jsem pacient který prodělal...

Dobry vecer,
mohl byste mi napsat na mail postulkova.irena@seznam.cz.
Predem moc dekuji.
Irena

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *