Submukózní myom - alternativní léčba

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.7.2006 23:08 - Jana

Submukózní myom - může někdo poradit (nejspíš žena), jak se ho zbavit an. ho alespoň zmenšit alternatívní léčbou (strava, omezení některých potravin, naopak konzumace účinných, příp.potravin.doplňky, zkušenosti žen, léčitelé...), s cílem otěhotnět a vyhnout se embolizaci (natož hysterektomii!)?
Díky!
Jana

reagovat 21.8.2006 16:50 - Petra S.

Neznám řešení,ale taky by mě to velmi zajímalo,nebo%t jsem ve stejné situaci. Petra

reagovat 21.8.2006 21:59 - Wendula

Věřte mi není nic.Zkoušela jsem možné i nemožné a nic nepomohlo.Pak jsem šla na hysteroskopii a za chvilku bylo po.Ted mám klid a vše je v pořádku. Není čeho se bát.Raději si dojděte hned neodkládejte to,poněvač se může vyskytnout něco daleko závažnějšího a pak vás to bude mrzet.Vím s vlastní zkušenosti.Jedno vyléčili a důsledkem dlouhodobého krvácení nastal daleko větší problém kterého se již nezbavím.

reagovat 23.8.2006 20:14 - Eva

Americký lékař Dr. Henry Bieler, který léčí

své pacienty zejména změnou stravy , ve své knížce " V potravě je lék" popisuje případ

pacientky. Cituji " Do ordinace ke mně přišla slavná a okouzlující herečka s nádorem na děloze velkým jako grapefruit . známý gynekolog ji poradil aby se podrobila operativnímu zákroku . Když místo toho přišla ke mně , předepsal jsem jí jednoduchou dietu , k níž patřily vařené obilky k snídani, prostý salát k obědu a vařená zelenina bez škrobovin k večeři.živočišných bílkovin se musela vzdát docela. " Nádor zcela zmizel. Je to ovšem dlouhodobá léčba bez naprosto žádných živočišných proteinů. Já bych ještě doporučovala k této dietě přípravek OVOSAN,

( k dostání v lékárnách- 30 tablet stojí kolem 800 Kč, je třeba využít alespoň 6 balení dle příbalového návodu )Tato dieta

a kůra na myomy opravdu zabírá.

reagovat 28.8.2006 23:05 -

Pro všechny,které trápí myomy.

Mám pro vás dobrou zprávu, že myomy jsou odstranitelné s táměř 100% účinností preparáty čínské korporace Tianshi. Bližšší na www.tianshi.wz.cz. Až se s těmito preparáty seznámíte,jistě si získají vaši důvěru. Můžete mi též zavolat 603543497.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2017 07:04 - Hana

Toto je z jiného portálu- zachraňte si dělohu všemi možnými způsoby a tlačte na lékaře, oni jen vyčkávají, aby mohli provést toto:
www.ajournal.co.uk complications of hysterectomy
Zadejte do vyhledávače.
Napíšu to všude možně

reagovat 7.12.2017 11:40 - Radka

Dobrý den, paní Hanko, musím vám poděkovat za poskytnutý odkaz. Nedávno mi našli myom o velikosti 5 cm. Problémy vůbec nenám, ale Dr. mi říkala o operaci, které bych se ráda vyhla. Začala jsem ale s alternativní léčbou. První úspěch jsem zaznamenala s ženským čajem. Měsíční krvácení mám v pravidelném intervelu 27 dnů a pomalu i na hodinu. Cyklus se zkrátil ze 6 dnů na pouhé 4 dny a doufám, že čaj bude mít vliv i na velikost myomu. Děkuji za podobné diskuse, k alternativní léčbě mě přivedly právě příspěvky ostatních žen.

reagovat 4.3.2018 08:58 - Martina ...

Dobrý den, paní Hanko,...

Dobrý den,
mohla bych poprosit co za ženský čaj pijete??...sáčkový, sypaný, kterou značku??....Mockrát děkuji.
Martina

reagovat 9.3.2018 12:29 - Radka

Dobrý den, Martino, já si bylinky kupuji sypané. Jsem z Prahy a chodím si pro ně do prodejny s přírodní kosmetikou a s léčebnými přirodními produkty na Budějovickou, jak je vlez do metra. Směs z bylinek si sama doma smíchám. Pytlíky s bylinkami mají 50g, ale nedávno měli i 100g. Radka

reagovat 6.5.2018 11:11 - Martina

Dobrý den, Martino, já si...

Dobrý den Radko, děkuji za informaci...
Jsem od Zlína, takže to do obchůdku kde chodíte mám daleko

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *