Stydlivost při sexu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2008 22:11 - Martina

Aho, chtěla jsem se zeptat, jak vy, muži a chlapci, vidíte to, když se holka stydí při sexu. Já si to například umím užít jen za tmy.Vím, že moje tělo má k dokonalosti daleko, takže je mi nepříjemný, když mi ho někdo \"okukuje\":-) Přijdu si prostě ošklivá. Nějak se bojím, že bych partnera zklamala. Co vy na to? Nevíte, jak bych se tohoto problému mohla zbavit?

reagovat 14.8.2008 09:49 - Martin

Pokud tě ten dotyčný má rád takovou jaká seš tak není proč se před ním stydět. Hodně žen si myslí, že nejsou hezké, že jsou tlusté apod. Je to pouze jejich představa.

reagovat 14.8.2008 21:39 - Petr

Lepsi je to za svetla. Na vsechno krasne vidim a to je vzrusujici. Potme je to takove neslane nemastne.

Pokud mas partnera na vic jak jednu noc, stejne Te zna. Tak proc se zrovna pri sexu schovavat? Nemusis si snad pred partnerem hrat na neco co nejsi.

reagovat 25.10.2008 20:17 - stydlivka

Ahoj, můj partner by rád zkoušel stále nové věci a nyní přišel s tím, že bychom zkusili anální sex. Já si to neumím představit, hrozně bych se styděla. Všude čtu, jak je to báječné a nejlepší je se u toho úplně uvolnit. To abych si předtím dala klistýr, co když bych se po...

reagovat 26.10.2008 10:31 - anhelo

Ahojda stydlivky,tak já mám taky problém,ale asi trochu opačný, jsem vdaná už 18let,svého muže mám pořád ráda,sex máme,ale já mám problém o kterém mu říct nemůžu.on by se chtěl pořád milovat po ránu a já s tím mám problém...za prvé po ránu se cítím nečistá,upocená,v hubě jak v polepšovně a samozřejmě, že mi připadá nečistý i on mě,ale on si myslí, že to je po ránu to nejlepší co může být.ale největší problém mám s tím, že když je tma, tak si sex užívám a když je světlo, tak ho vidím v jeho plné kráse:_)myslím to ironicky,nikdo nejsme dokonalý a úplně mě přejde chuť na sex,nemůžu si to pak dostatečně vychutnat.přítmí mu holt víc sluší, myslím, že není třeba u toho vidět ty jeho faldy,rezavé chlupy(holit se nechce)zarudlé pupínky atd...on to nikdy nepřizná,nebo to tak nevidí,ale i já mám spoustu nedostatků,takže mi to také ve tmě rozhodně víc sluší:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2013 14:01 - Dejf

Hele na to je dobrý fígl. Zkus jí na pipinu dát pusu jen tak rychle a pak stále častěji a ona časem zjistí, že jí to je příjemný a pomalu se jí to začne líbit. Pak později začni nenápadně i s tím lízáním, zpočátku jen málo a pak více a více, nakonec Ti bude sama tlačit hlavu do pipky, uvidíš. Moc dobře to znám. :-)

reagovat 1.5.2013 00:21 - jeskynka

Přítelkyně mě hrozně...

Já bych se taky nenechala, přišlo by mi to nechutné, vůbec nechápu, proč by to ten chlap měl dělat, vždyť pak musí být celý opatlaný a co potom s tím :) Ale kouření mi teda nedělá problém, to je úplně něco jiného :)

reagovat 1.5.2013 03:16 - Venca

Já bych se taky nenechala,...

Bez lízání to není sex:)

reagovat 1.5.2013 09:24 - ?

Já bych lízal až bych brečel,a to neustále,je to nádherné a moc dobré!

reagovat 17.6.2018 16:09 - Kaja

taky se hodně stydím.S...

Petruško když se strašně stydíš tak šukejte v kabátě a můžete mít i rosvíceno.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *