Stydíte se nazí doma před rodiči?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2005 11:22 - Martin

Ahoj, mám takovej problém doma. Stydím se ukázat nahej před rodiči-hlavně před mámou. Tak do 11,12 mi to vůbec nepřišlo. Teď je mi 16 a strašně se stydím. V koupelně máme jen závěs, dveře dali naši pryč aby se tam vešla pračka. Když se koupu a máma přijde z nákupu, odtáhne mi závěs a začne pod umyvadlo skládat limonády. Nebo mi vejde do koupelny umeje si ruce a odejde. Když jí řeknu že mi to vadí tak mi jen řekne-prosím te, co blbneš, ty toho naděláš. Táta to občas udělá taky ale přece jen je to chlap. Ale od mámy mi to vadí. Ona mi jen řekne že se snad před ní nemusím stydět. A že to pití nenechá stát venku přede dveřmi. A ruce že si taky musí umýt. Asi mě pořád bere jako malýho. Naši se přede mnou nikdy nesvlíkli, nejsem na to zvyklej. Můžu s tím něco udělat?

reagovat 12.11.2005 14:02 - 350 019

Kamo,neboj aj mna to sere,najme ked idem nahy do kupelne a mamka sa na mna kuka,ale tak si ma nejako primeriava,tiez mi to vadi,jo a mam 17.Takze nie si v tom sam.S pozdravom 350 019

reagovat 12.11.2005 17:37 - jája

Ahoj Martine,trvej si na svym a mamce rekni,ze ti uz neni 5 let a ze ti to neni prijemny,ze ty ji taky do koupelny nelezes kdyz se sprchuje.Takze musi s limonadama pockat az se dosprchujes.Pripadne na umyti rukou urcite mate drez v kuchyni.

reagovat 13.11.2005 09:22 - nina

Ahoj Martine, nic se z toho nedělej. Mě je 15 a taky se stydím, jak před našima, tak i před ségrou. Taky nesnášim, když se oni producírujou nahý přede mnou. Jim to vůbec nepřijde divný. Vadí to jenom mně!
Přesto si myslím, že stud je přirozený. Tvoje mamka tě bere jako dítě, to nejsi, ale ona to nechápe. Asi ani nemůže... každopádně jí zkus normálně říct, že nejsi dítě a nepřeješ si, aby tě okukovala. Nějak slušně, ale jasně.
Přeji hodně štěstí.

reagovat 17.11.2005 21:13 - Pavel

Me to zas tak nevadilo. Chodime obcas na plavani a taky se na satne sprchujem bez plavek. Doma taky. Rodice mi do koupelny naschval nechodi, ale kdyz mamka neco potrebuje a ja jsem ve vane tak tam zajde. Nevadi mi to stejne jako mi nevadi spolecny sprchy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2018 22:14 - Steve

milej pane, nechápu, proč...

"milej pane, nechápu, proč někomu nadáváte do kurev. Dost studentek si občas přivydělá. Nebo když je matka samoživitelka a ten její jí pošle pár šupů, nebo taky neposílá nic."

:o))))) Děkuju nechci.

reagovat 13.5.2018 14:01 - Tonda

Je mi 18 a mám mladší 11 letou sestru. Každý máme svůj pokoj, ale koupelna je společná. Když se ráno sprchuju tak mi tam vždycky vleze ale mě to nevadí. Před sestrou se nestydím a ona přede mnou taky ne. Dokonce když máme málo času tak se občas sprchujeme spolu, ale jen když naši nejsou doma. Nevím co by na to řekli. Ona se zatím nestydí, možná za 2-3 roky to bude jiný. Už jí totiž začínají trochu růst prsa ale kundičku má zatím ještě neochlupenou a pěkně růžovoučkou.

reagovat 13.5.2018 14:22 - bee

Tondo, dej si pozor, abys na to nedoplatil. Mamka by ti měla jednu vrazit a dcerušku poučit.

reagovat 14.5.2018 12:25 - Když

Tondo, dej si pozor, abys na...

jim to nevadí, tak v tom nevidím až zas takový problém. Průšvih by nastal, kdyby došlo k incestu. Jestli to má pod kontrolou a jenom mu sestřička omrkne péro a on zase sestřičce kundičku, tak OK. Já jsem se taky před mladší ségrou nestyděl, je teda pravda že spolu jsme se nikdy nesprchovali, ale běžně jsme se vídali, když si třeba převlíkala kalhotky nebo já trencle. Nijak se nezakrývala a to ani když byla v pubertě. Dokonce si jednou všimla, že jsem si ho vyholil a řekla mi, že je takhle hezčí. Takže si mýho ptáčka určitě všímala.

reagovat 22.7.2018 12:52 - petr

ja se před rodici stidim nahy . co mam delat. a to mije 31let

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *