Studium medicíny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2005 11:28 - Dáša

Prosila bych o radu, dcera by se ráda stala lékařkou. Jaká škola je vhodná hned po základní škole?Děkuji za odpověď.

reagovat 29.1.2005 13:41 - Verča

Gymnázium.A hodně,hodně moc makat na chemii,fyzice a biologii.Na zdrávku ať zapomene jestli chce jít na medicínu,protože se tam dělají příjmačky z che.,fyz. a biol.v rozsahu učiva pro gymnázia.Na zdrávce jsou tyto předměty pouze první 2 roky,takže pokud by se na gympl nedostala,tak může jít na zdrávku a sehnat si hned ve 3 ročníku doučování.Je pravda že zdrávka zase připraví člověka více po odborné stránce,ale k příjmačkám je to stejně k ničemu.Já mám zdrávku a na to,že bych chtěla dělat spíš lékařku jsem přišla až ve 4 ročníku,takže celkem pozdě.Přeji hodně úspěchu!!!

reagovat 29.1.2005 14:37 - uma

Rozhodně gympl a zaměřeny prave na výše uvedené předměty.Sestřenka prošla zdravkou a musela se moooc učit vedle.

reagovat 29.1.2005 19:33 - verča

Z vlastni zkusenosti - gympl a zamakat na vyse uvedenych predmetech!!!

reagovat 13.4.2005 17:13 - miska.h

Ja studuju medicinu,mam stredni-obchodni akademii :-))) Pravda je,ze jsem musela rok dohanet biologii,chemii i fyziku,takze to rozhodne nedoporucuju :-)), ale chci tim rict,ze kdyz se clovek rozhodne neceho dosahnout, jde to bez ohledu na okolnosti. Takze vsem medikum i budoucim hodne zdaru.Miska

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.9.2016 13:20 - delusion

si potrpíš na gramatiku,...

Ale ona na to bude mít školy, po ní to lékárník přečte ;)

reagovat 26.9.2016 13:22 - delusion

ahoj chtěla bych se stát...

Jakoukoliv VS můžeš teoreticky studovat s jakoukoli dodělanou SŠ. Jestli ti předchozí škola dá požadovaný základy, který budeš při konkrétním studiu potřebovat, je jiná věc. Ale předpokládám, že když máš zájem o studium medicíny, tak se o ni zajímáš a máš nějaký vědomosti ohledně tohoto oboru i sama od sebe.

reagovat 26.10.2016 11:08 - Přemýšlím

ahoj chtěla bych se stát...

To je na tobě.

reagovat 6.11.2016 11:40 - Q

ahoj chtěla bych se stát...

1. Je celkem jedno, na jakou střední školu půjdeš. Ale přijímací zkoušky i první ročník předpokládají znalosti na úrovni lepšího gymnázia - takže většina frekventantek zdrávky se vůbec nedostane a pokud se už dostanou, mají mnohem větší riziko, že nedostudují.
2. Pokud umíš česky, ale jsi líná myslet, medicína nebude vhodné studium pro tebe. Jestli chceš nosit bílý plášť, můžeš si ho za pár korun koupit v pracovních oděvech a vyučit se třeba květinářkou.

reagovat 27.2.2017 12:38 - Tereza

Ahoj, uvazuji o studiu mediciny, ale mam mensi problem. Od malicka trpim tresem rukou. Samozrejme obzvlast ve stresovych situacich. Zajimalo by me, zda se da s timto "handicapem" vystudovat a praktikovat medicina. Ja si myslim, ze ne, ale pokud existuje sance, tak bych o ni rada vedela. Predem dekuji za odpoved

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *