Studium na Akademie tvůrčího rozvoje s.r.o.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2008 17:54 - Mija

Nestuduje někod náhodou na - Akademii tvůrčího rozvoje s.r.o. v Havířově - dálkově, je to pobočka Vysoké školy humanitně-ekonomické v Lodži? Jaký obor, jaká je výuka?

Dík.

reagovat 5.11.2008 19:15 -

fakt nikdo nestuduje?

reagovat 4.2.2009 16:39 - Michal Ž.

Sice tam nestuduju, přesto bych si dovolil potenciální uchazeče varovat. Proč to dělám? Jeden čas jsem také studoval na soukromé škole terciální úrovně(vošce), poznal jsem některé poměry v komerčním školství ještě dříve než škola zhasla, zamkla dveře, zbalila prachy a už o ní nikdo ani neslyšel - včetně studentů. Nepřeju nikomu, kdo chce studovat a plnit si svoje sny aby ztrácel svou drahocenou motivaci na podobném zařízení - platil nemalé školné,slintal po podřadném titulu a ztotožňoval se s tím. Mám podezření, že zrovna tato "vysoká škola" je krajně pochybným a riskantním zařízením. Ignoruje systém školství ČR (resp. obchází ho nevídaným způsobem), protože vyvolává dojem vysoké školy, zatímco vysokou školou není, alespoň ne v ČR. viz. varování ministerstva školství:http://209.85.129.132/search?q=cache:FjzbY-gBRCUJ:www.msmt.cz/vzdelavani/upresneni-informaci-o-vysokych-skolach+humanitn%C4%9B-ekonomick%C3%A1+nejsou+vysok%C3%BDmi+%C5%A1kolami+nen%C3%AD+ve%C5%99ejnou+ani+soukromou+nejsou+akreditovan%C3%A9+site:msmt.cz&hl=cs&ct=clnk&cd=1&gl=czAkademie tvůrčího rozvoje, jak se jmenuje firma, s níž pravděpodobně podepíšete smlouvu o studiu má podle OR k 31.12.2007 jednoho zaměstnance, což je na "univerzitu" dost podezřelý počet. Soukromá polská vysoká škola v Lodži, o kterou se tento projekt patrně administrativně opírá, se pro jistotu o Havířovské pobočce na svých stránkách nezmiňuje a s přihlédutím ke vzdálenosti 300km a jazykové bariéře si zajištění výuky jejími lektory nechci představovat.O serióznosti instituce něco vypovídá i konflikt se zavedenou VOŠ v Havířově, v jejímž sídle si tato akademie patrně čas myslela, že sídlí také. Než ji ředitel VOŠ vyvedll z omylu:

http://www.obaka-havirov.cz/vos/admin/img_akt/akt_98_341.pdfatd.Kdo chce opravdu studovat, tak by se tam určitě spálil a komu jde o lehce nabytý titul, tak bych mu to taky nedoporučoval, protože nemá žádnou záruku, že škola ze dne na den nezmizí bezestop a v polsku se na vás tak akorát ....

reagovat 18.5.2009 11:40 - Jana Valová

Studuji na VSHE s pobočkou ATR Havířov, je pravda že začátek roku byl velmi chaotický - změna prostor, stěhování, ale v současné době probíhá vše bez problému, dokonce funguje stipendijní systém, jsou podepsané smlouvy, aktivně se komunikuje s WSHE w Lodzi, kdy dekani za nami dojizdi a učastní se výuky. Letos proběhnou první státnice, takže bych to jako podvod neviděla. I když musím přiznat, že jsem také byla velmi skeptická a z těch začátků jsem "rostla" :-)

reagovat 3.6.2009 14:22 - Lucie Jílková

Jani Válová, prosím potřebovala bych vědět jak je to s titulem, který získáš na VSHE s pobočkou ATR Havířově. Je uznávaný v České republice nebo s tím jsou problémy? Ráda bych tuto školu studovala ale zase nechci studovat jen tak něco, když by to nemělo cenu. Díky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2010 15:58 - Dana

Nestuduje někod náhodou na...

V Havířově (a podle mě ani v Liberci) tato škola už pobočky nemá. Loni v září mě přijali a v říjnu mi oznámili, že se polské vedení školy rozhodlo české pobočky zavřít. Známá, co byla v tu dobu už ve 2. ročníku, musela kvůli dostudování začít jezdit do Polska, někam kousek za hranice. Takže v ČR tato škola fakticky už není.

reagovat 31.5.2010 09:00 - Sandra

Dobrý den,
má prosím vás...

Ahojky, chci se jen zeptat, zda jsi zápisné dostala zpět. Já právě ne a tel čísla nefungují... Jak jsi teda dopadla?

reagovat 2.6.2010 05:51 - Irena

Nadávej sama sobě, jak jsi...

Takže zápisné jsem také vymáhala, ale už ho asi nikdy neuvidím. Obrátila jsem se dokonce na vymahatelskou firmu, která po prozkoumání zjistila, že dlužná firma je v likvidaci a proto již nelze pohledávku za zápisným vymáhat. Bohužel. Nyní zkouším jiné způsoby, uvidím, zda je ještě nějaká šance dosáhnout spravedlnosti a dostat co mi /a všem co zaplatili/ právem patří.

reagovat 2.6.2010 06:12 - Irena

Pokud někoho zajímají podrobnosti, uvádím adresu www.firmy-net.cz. Stačí zadat pak do vyhledávače "Akademie tvůrčího rozvoje".Zde zjistíte i stav účetních závěrek ATR, výpis z živnostenského rejstříku, Aresu a další.

reagovat 2.6.2010 06:15 - Irena

Kromě toho, pevné linky do ATR již dávno nefungují, ale mobil na jednatelku Ing. Ďurčákovou by fungovat mohl.Zde je:775 706 770

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *