Studio ForBio

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.11.2010 07:38 - jojik

Máte někdo s tímhle studiem zkušenosti?Sdudio ForBio -METATRON-včasná diagnostika-prevence,

reagovat 21.11.2010 08:19 - Jana

Zkušenost nemám, ale jednu dobu sem někdo vecpal reklamu na ForBio snad do poloviny diskuzí... asi potřebovali nabrat klienty. Já mám zkušenost pouze s přístrojem Oberon, byla to taková čelenka na hlavu s nějakým čidlem a možná nějaké elektrody do ruky, už přesně nevím, propojené s notebookem. V té době jsem byla po imunologickém vyšetření, problémy jako chronická únava. Paní masérka, která přístroj obsluhovala /vypadá to že na to člověk nemusí být ani lékař/ mi našla nějaké streptokoky nebo co /které mi na imunologii nenašli/, naopak chlamydie /které jsem podle imunologie v krvi měla/ mi přístroj nenašel a paní mi tvrdila že je nemám. Pak mi doporučila nějaké přípravky z Energy centra. Samozřejmě mi to vůbec nepomohlo. Jo, ještě mi tvrdila, že je to lepší diagnostický přístroj než třeba MRI, CT a tak podobně. Pak nechápu proč tenhle přístroj nemá ve své ordinaci každý lékař, protože takové vyšetření na CT nebo MRI je docela drahé, zatímco vyšetření na Oberonu stálo myslím pár stovek.
Tady je ta reklama: 19.8.2009 00:05 - ForBio

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.

Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

reagovat 15.8.2011 18:12 - hajsman

plati vzsetreni zdravotni pojistovny

reagovat 22.10.2011 16:21 - Novička

Podívej se do živnostenského rejstříku a zjistíš že majitel nemusí mít žádné zdravotní vzdělání ani minimum. A víš o co se jedná!! Takže si kup METATRON a podnikej
bez vzdělání a specializace.

reagovat 9.1.2012 20:58 - Eva

Máte někdo zkušenost s...

Ve studiu jsem byla - prosinec 2011. Pro mě bylo podstatné, že jsem dostala odpověď na můj problém, nemusím poslouchat arogantní odpovědi doktorů. Po nastavené léčbě cca 14 dnů nastalo značné zlepšení.Konečně věřím, že se uzdravím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2017 17:29 - romana

Karo, nevěř. Já mám s...

Dobrý den. Tak se chystám do Forbio. Co se vám tam stalo? Jsou to podvodníci?

reagovat 28.3.2017 00:04 - Lucie

Dobrý den všem, co si pročítají tady diskuze. Mám osobní zkušenost s diagnostikou Metatron, která mi přišla na 1490 Kč. Ano i já jsem byla při analýze nadšená a po odchodu okouzlená tímto přístrojem. Zjistil mě všechny nemoci o kterých vím, a které mám podložené lékařskou zprávou a samozřejmě našel i jiné. Jenže tet už tak nadšená nejsem, protože při odchodu Vám obsluha přístroje Metedron nedá žádné lékařské doporučení, žádné hodnoty, zkrátka nic, pouze pár listů s obrázky hlavních orgánů, které když někomu ukážete tak jen vykouzlíte úsměv lidem na tváři a doktoři takové obrázky neuznávají. Tak že když chcete řešit nějaký zdravotní problém na základě diagnostiky tak se doktoři odvrátí od řešení problémů a z mé zkušenosti jsou takové, že mi bylo řečeno, nevím na jakém základě Vás mám poslat ke specialistovi a vyšetření z krve udělat nemohu, protože tyto testy jsou příliž drahé nebo mi bylo také řečeno, běžte na rentgen či mamograf sama a zaplatíte si to, protože já Vám žádanku nedám, když jako doktor nic nevidím ani necítím. Další zkušenost je taková, že se doktorka na takovou diagnostiku dívala skepticky, vyslechla jsem si, jak je vyšetření z krve drahé, ale nakonec mi krev vzali a poslali do laboratože, výsledky byly v naprosém pořádku. Takže na závěr bych chtěla napsat, 1500 Kč jsem zaplatila, abych se mi potvrdilo to co už vím a za ty peníze mám akorát nervy z dalších nemocí, které pokud bych chtěla řešit tak musím uhradit ze své kapse lékařská vyšetření. Myslím, že kdyby ten přístroj byl pravdivý, známý, uznávaný a opravdu by neměli co tajit tak by jak si říkala paní sestřička při obsluze mohla na závěr napsat doporučení přímo pro lékaře.................

reagovat 28.3.2017 09:19 - Radka

Dobrý den všem, co si...

Setkali jsme se z těmito přístroji třikrát a dvakrát s tím pracovali neumětelové. Od znýmých z Hamburku jsme dostali doporučení na Kluby Zdraví, které používají mimo jiné i Německé certifikované Oberony a vyšetření a bylo úplně něco jiného. To s čím jsme obíhali tři roky všechny specialisty v Čr, nám vyřešili za tři sezení po 14 dnech.
Ten jejich Oberon je certifikovaný jako medicínská diagnostika v EU, mají tam na zdi certifikáty, ale používají hodně dalších přístrojů a poslali nás na několik vyšetření do nemocnice(krev).
Takže za nás, je nesmírně důležité kdo s tím pracuje.

reagovat 18.6.2017 12:45 - Iva

Ve studiu jsem byla -...

Dobrý den, jsem ráda za váš kladný názor. Dlouho jsem se rozmyslela for bio navštívit,e po neprestajicich bolestech jsem jela a jsem ráda,že se našel problém. Jen jsem myslela,že mu dají nálezy pro lékaře. Myslíte,že by odeslali k lékaři kdyby to bylo nutné? A vám kapky pomohly?

reagovat 15.7.2017 00:41 - Novotný

Jestli máte zbytečné peníze, dejte je radši na charitu, než těmhle podvodníkům. Pokud jste ovšem hypochondr, odejdete spokojen. A když někomu stačí blikající krabička a certifikáty na zdi "ordinace", potom jste na správném místě. Lidská blbost zkrátka nemá hranice.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *