stříkání semene

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2002 04:16 - PRL30

Je mi 31 let a v poslední době mám pocit, že mi semeno při ejakulaci z penisu pouze vytéká. Dřív jsem při onanii občas postříkal někdy i krk, teď "dostříknu" max 10 cm. jinak je vše pohodě. Erekce dosáhnu bez problémů i pocity jsou vždy příjemné.

reagovat 9.5.2002 00:15 - David Jurášek

Při sledování pornografických scén bývám často překvapen, jak mohutný výron semene mívají jejich mužští protagonisté. Zajímalo by mne, zda je možné ovlivnit sílu a intenzitu ejakulace. Jestli někdo znáte a používáte různé techniky a triky jak dosáhnout silných a opakovaných výstřiků, tak prosím o nich napište.

Dále bych měl jeden zvláštní dotaz pro ženy: líbí se vám vůbec, když partnerův orgasmus doprovází silné výstřiky nebo naopak jste raději, když je parnerova ejakulace méně intenzivní?

reagovat 12.5.2002 11:33 - Petr

U mě je dálka výstřiku přímo úměrná míře vzrušení. Při rychlovkách jenom vyteče po půlhodinovém kouření, kdy mě partnerka drží dlouhou dobu na "hraně" před ejakulací jsem schopen dostříknout i dva metry. A množství ovlivňuje častost.Čím častěji tím méně, to je snad jasné. Co se týče obliby "střik" či "výtok" má moje manželka raději "střik", je to pro ni signál, že odvedla dobrou práci.

reagovat 19.5.2002 19:31 - Vitek

po težke praci je střik maly jako když kape kohoutek když mě pořadně rozruši řikam tomu skok do dalky dost často manželka da hlavu do zadu a chyta to do pusy řika tomu radost ze hry

reagovat 25.5.2002 01:32 - Katka

Pokud můžu mluvit za sebe, tak je mi to úplně jedno. Na tom vůbec nezáleží, pouze v případě silnější ejakulace je potřeba se víc postarat o to, aby se moc nepotřísnilo okolí (ne vždy je to místo, kde je vhodné zanechat nějaké stopy). Pokud ale muž ejakuluje ženě dovnitř a ne na její tělo, tak ona stejně nepozná, jestli je toho víc nebo míň.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2017 10:35 - Ruda

Ahoj všem. Semeno mi vždy stříká, pravda někdy méně, jindy více.To záleží jak dlouho jsem nebyl uspokojeny :) po dvou dnech jsem už dost nadržený a to už hezky cákne, když je to pět dnů to už jsem mooc nadržený a při krásném sexu nebo, když si to musím udělat sám tak čajánek opravdu dost srmeno je i mnohem hustějšî.

reagovat 12.7.2017 12:50 - libor

Chodim v Brne do lomu,vzdy tam fojde k mrdacce,nejlip strikam kdyz se na tu mrdacku divam a zaroven je postrikam je to bomba,v pisteli me to uz nebavi.

reagovat 14.7.2017 06:04 - Antibiotika

Normálně jsi mě vzrušil...

Bych tě... A

reagovat 17.7.2017 17:34 - Andreas

Stříkáte si to sami rovnou do krku?

reagovat 19.7.2017 13:24 - Tenisky

¨Někdy při honění jen trochu stříká jindy zase víc, záleží na vzrušení. A když si s nim hraje žena, tak to teprve cáká.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *