STRAP-ON

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 13:56 - Klárka

Musím se svěřit s něčím, co mě čím dál víc trápí. Jsem dva roky zatím šťastně vdaná a manžel od letošního jara po mě požaduje praktiky zvané STRAP-ON.
Pro nezasvěcené - jde o "sex obráceně" - žena si upevní připínací penis a tím souloží muže do análu. Je mi to dost protivné, ale mám ho ráda, tak mu to takto 2x - 3x měsíčně udělám. Zaráží mě jeho reakce přitom - vyvádí jako pominutý a vždy je štěstím bez sebe. Zdá se mi, že ho to baví mnohem víc než "klasika". Ujišťuje mě, že je rád, že mu to takto mohu dělat já, že by chlapa při tom nesnesl. Mě to ale moc nebaví, skoro mě to neuspokojuje. Praktikujeme dvě polohy - buď zezadu -klečím za ním, nageluji ho a pak přirážím. Musím přitom opatrně, abych mu nebouchla "svým" umělým šourkem do toho jeho, protože ten tam visí a plandá tam a zpět. Nebo klasickou "misio" polohu - on si drží penis a varlata a přetáčí si je směrem na břicho, já ležím na něm a souložím ho. Nejdříve jsem se nebránila, teď už mě je to nepříjemné. Připadá mi to dost úchylné. Manžela mám stále moc ráda a nechci ho ztratit. Holky, kluci poradíte mi, jak to řešit ?

reagovat 1.11.2005 22:20 - BG

Ahoj. Tak nevim jestli to pomuze, ale pritelkyne mi to taky dela. Osobne se mi to libi a ji to nevadi. Ale urcite bych to po ni nechtel kdyby ji to vadilo. Kdyz se podivas po internetu a ruznych inzeratech tak zjistis ze to neni nic neobvykleho. Ale zalezi na cloveku co povazuje za uchylne. V analu je vetsina chlapu vzrusiva, ale jen nekteri toho chtej vyuzit.

reagovat 2.11.2005 13:22 - prober

Najdi mu milence. Vážně - on si odbude co potřebuje, a ty budeš mít klid. A budeš vědět, že ti nelítá za jinou :o)

reagovat 13.12.2005 20:26 - Klárka

Díky za rady. Tento víkend to bylo zas. Už je mi to vážně odporné. Zase tak hrozně vyváděl. Stala se nám však menší nehoda. Při misio po delším mém "přirážení", se začal celý chvět a šourek mu vyklouzl z ruky. Já si toho nevšimla a narazila mu do něj okrajem připínacího penisu a skřípla ho - a to dost. Hrozně křičel - už bolestí. Po zbytek večera jsme přikládali ledové obklady. Včera byl u doktora a snad dobrý. Bylo mi ho líto, ale doufám, že teď už snad dá aspoň na chvíli pokoj.

reagovat 13.12.2005 22:53 - aaa

BSP?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.10.2017 07:44 - Wendy

My si s manželem oba takto rádi užíváme. Někdy ho má nasazený on a pěkně mi to udělá do obou dírek najednou a někdy si ho vezmu já a protáhnu mu tu jeho. Je to úžasný pocit vidět jak se mu to líbí a jak se vystříká aniž bych mu ho honila.

reagovat 10.10.2017 15:54 - jirka

Ma Pani me to take dela a navic mam pri tom na sobe damske pradlo vcetne podvazkoveho pasu a sitovanych puncoch.

reagovat 11.10.2017 07:52 - Roman

Je to super, být na čtyřech a cítit jak do mě proniká manželka připínákem. Ona si to také vždy náležitě užije. Já se pokaždé nádherně vystříkám a ani si ho nemusím u toho honit. Ona ví, že ji pak náležitě a krásně vylížu. Děláme to takto tak dvakrát do měsíce a oběma se to moc líbí.

reagovat 23.11.2017 15:45 - Laura

Strap on zvaný též pegging je nádhera. Výměna rolí je nejlepší zpestření sexu. Manžel to taky miluje.

reagovat 26.11.2017 09:33 - Gayomilka

Vzhledem k tomu, že jsem gayomilka a všichni mí partneři byly gayové, tak pegging, tedy připínací penis používám velmi často. Pokud vím, tak všechny gayomilky to dělají se svými gay partnery v obrácené roli. Ale užívám si to, výměna rolí mi nevadí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *