STRAP-ON

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 13:56 - Klárka

Musím se svěřit s něčím, co mě čím dál víc trápí. Jsem dva roky zatím šťastně vdaná a manžel od letošního jara po mě požaduje praktiky zvané STRAP-ON.
Pro nezasvěcené - jde o "sex obráceně" - žena si upevní připínací penis a tím souloží muže do análu. Je mi to dost protivné, ale mám ho ráda, tak mu to takto 2x - 3x měsíčně udělám. Zaráží mě jeho reakce přitom - vyvádí jako pominutý a vždy je štěstím bez sebe. Zdá se mi, že ho to baví mnohem víc než "klasika". Ujišťuje mě, že je rád, že mu to takto mohu dělat já, že by chlapa při tom nesnesl. Mě to ale moc nebaví, skoro mě to neuspokojuje. Praktikujeme dvě polohy - buď zezadu -klečím za ním, nageluji ho a pak přirážím. Musím přitom opatrně, abych mu nebouchla "svým" umělým šourkem do toho jeho, protože ten tam visí a plandá tam a zpět. Nebo klasickou "misio" polohu - on si drží penis a varlata a přetáčí si je směrem na břicho, já ležím na něm a souložím ho. Nejdříve jsem se nebránila, teď už mě je to nepříjemné. Připadá mi to dost úchylné. Manžela mám stále moc ráda a nechci ho ztratit. Holky, kluci poradíte mi, jak to řešit ?

reagovat 1.11.2005 22:20 - BG

Ahoj. Tak nevim jestli to pomuze, ale pritelkyne mi to taky dela. Osobne se mi to libi a ji to nevadi. Ale urcite bych to po ni nechtel kdyby ji to vadilo. Kdyz se podivas po internetu a ruznych inzeratech tak zjistis ze to neni nic neobvykleho. Ale zalezi na cloveku co povazuje za uchylne. V analu je vetsina chlapu vzrusiva, ale jen nekteri toho chtej vyuzit.

reagovat 2.11.2005 13:22 - prober

Najdi mu milence. Vážně - on si odbude co potřebuje, a ty budeš mít klid. A budeš vědět, že ti nelítá za jinou :o)

reagovat 13.12.2005 20:26 - Klárka

Díky za rady. Tento víkend to bylo zas. Už je mi to vážně odporné. Zase tak hrozně vyváděl. Stala se nám však menší nehoda. Při misio po delším mém "přirážení", se začal celý chvět a šourek mu vyklouzl z ruky. Já si toho nevšimla a narazila mu do něj okrajem připínacího penisu a skřípla ho - a to dost. Hrozně křičel - už bolestí. Po zbytek večera jsme přikládali ledové obklady. Včera byl u doktora a snad dobrý. Bylo mi ho líto, ale doufám, že teď už snad dá aspoň na chvíli pokoj.

reagovat 13.12.2005 22:53 - aaa

BSP?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2017 22:16 - Martin

Lepší je robertek, tedy...

hm,to bych se taky nechal líbit

reagovat 17.7.2017 12:16 - Max

Máme se ženou krásný 26 letý manželství a strpon praktikujeme často. Manželku při milostné předehře nabudím a krásně jí vylížu do orgasmu, pak ji připevním uměláka a buď na ní nasednu nebo pěkně vyšpulím a ona do mne zajede. Je tu super pocit, když mě udělá pěkně jako svoji čubičku, někdy nemusím ani honit a stříkám jako pumpa. Kdo nezažil neví o co přichází.

reagovat 17.7.2017 13:56 - Radar

Mě žena připínákem šuká často a pěkně tvrdě. Je to super jak ve mě jezdí a já stříkám jako bejk.

reagovat 18.7.2017 08:18 - Tedy

No pánové, připínáka miluji. Včera MĚ ženuška rozpíchala zadek tak, že nemohu dnes ani sedět. Ale orgasmus byl nepopsatelnej.

reagovat 21.7.2017 14:12 - Romana

Můj mužíček se nedávno svěřil, že by se mu to taky líbilo. Zkusili jsme to nejdříve prstem a dnes mu to dělám s pravidelností. Já jsem spokojena, že mě nejdříve krásně vylíže a já mu naoplátku protáhnu análek. To co přitom prožívá se mi nechce ani věřit. Tolik výstřiků už dlouho neměl. Dokonce by rád, abych mu udělala i fisst. Tak až k tomu dojde svěřím se vám.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *