STRAP-ON

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 13:56 - Klárka

Musím se svěřit s něčím, co mě čím dál víc trápí. Jsem dva roky zatím šťastně vdaná a manžel od letošního jara po mě požaduje praktiky zvané STRAP-ON.
Pro nezasvěcené - jde o "sex obráceně" - žena si upevní připínací penis a tím souloží muže do análu. Je mi to dost protivné, ale mám ho ráda, tak mu to takto 2x - 3x měsíčně udělám. Zaráží mě jeho reakce přitom - vyvádí jako pominutý a vždy je štěstím bez sebe. Zdá se mi, že ho to baví mnohem víc než "klasika". Ujišťuje mě, že je rád, že mu to takto mohu dělat já, že by chlapa při tom nesnesl. Mě to ale moc nebaví, skoro mě to neuspokojuje. Praktikujeme dvě polohy - buď zezadu -klečím za ním, nageluji ho a pak přirážím. Musím přitom opatrně, abych mu nebouchla "svým" umělým šourkem do toho jeho, protože ten tam visí a plandá tam a zpět. Nebo klasickou "misio" polohu - on si drží penis a varlata a přetáčí si je směrem na břicho, já ležím na něm a souložím ho. Nejdříve jsem se nebránila, teď už mě je to nepříjemné. Připadá mi to dost úchylné. Manžela mám stále moc ráda a nechci ho ztratit. Holky, kluci poradíte mi, jak to řešit ?

reagovat 1.11.2005 22:20 - BG

Ahoj. Tak nevim jestli to pomuze, ale pritelkyne mi to taky dela. Osobne se mi to libi a ji to nevadi. Ale urcite bych to po ni nechtel kdyby ji to vadilo. Kdyz se podivas po internetu a ruznych inzeratech tak zjistis ze to neni nic neobvykleho. Ale zalezi na cloveku co povazuje za uchylne. V analu je vetsina chlapu vzrusiva, ale jen nekteri toho chtej vyuzit.

reagovat 2.11.2005 13:22 - prober

Najdi mu milence. Vážně - on si odbude co potřebuje, a ty budeš mít klid. A budeš vědět, že ti nelítá za jinou :o)

reagovat 13.12.2005 20:26 - Klárka

Díky za rady. Tento víkend to bylo zas. Už je mi to vážně odporné. Zase tak hrozně vyváděl. Stala se nám však menší nehoda. Při misio po delším mém "přirážení", se začal celý chvět a šourek mu vyklouzl z ruky. Já si toho nevšimla a narazila mu do něj okrajem připínacího penisu a skřípla ho - a to dost. Hrozně křičel - už bolestí. Po zbytek večera jsme přikládali ledové obklady. Včera byl u doktora a snad dobrý. Bylo mi ho líto, ale doufám, že teď už snad dá aspoň na chvíli pokoj.

reagovat 13.12.2005 22:53 - aaa

BSP?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2018 13:28 - Klára

Já teda nevím, ale myslím si, že to není až zase tak neobvyklá věc. Takže kdo hledá, ten najde. Manželovi dráždím zadek už dost dlouho ať jazykem, prsty nebo umělým, případně vibračním kolíkem a mám dojem, že to má čím dál raději. Nastavuje hned, jak mu a zadeček zavadím. Vypadá to tak, že ho to baví víc než klasika. A mně se to líbí a teda užívám si to naprosto neskutečně. Jak ucítím, jak se chvěje, málem vystříknu i bez klasického styku. ...a hračky se nám množí ...a děsně nás to baví! Takže pánové, nevěřte, že nejde najít partnera.

reagovat 2.5.2018 14:15 - Tina

Kláro ja ho musím aj plácat.

reagovat 3.5.2018 06:53 - Klára

Kláro ja ho musím aj...

Tino. Musíš a nebo chcete oba? Podstatný rozdíl! No pokud to chce a Tobě se to líbí, není to nic proti ničemu. Já ho přivazuju a podobně, trápím mu kuličky...no prostě je toho víc na dlouhý seznam. Teď se občas nenápadně zmiňuje, že by to chtěl zkusit v kalhotkách. No tak mu ho do těch kalhotek pomohu a zajistím, že budou zaručeně na jednom místě malé a já si to pěkně užiju! Ale jinak jsme úplně normální a pohodový pár a zaručeně nám to z očí nekouká.

reagovat 3.5.2018 22:22 - David

Tino. Musíš a nebo chcete...

Závidím...

reagovat 14.5.2018 23:13 - David

Nějak dlouho klid?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *