STRAP-ON

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 13:56 - Klárka

Musím se svěřit s něčím, co mě čím dál víc trápí. Jsem dva roky zatím šťastně vdaná a manžel od letošního jara po mě požaduje praktiky zvané STRAP-ON.
Pro nezasvěcené - jde o "sex obráceně" - žena si upevní připínací penis a tím souloží muže do análu. Je mi to dost protivné, ale mám ho ráda, tak mu to takto 2x - 3x měsíčně udělám. Zaráží mě jeho reakce přitom - vyvádí jako pominutý a vždy je štěstím bez sebe. Zdá se mi, že ho to baví mnohem víc než "klasika". Ujišťuje mě, že je rád, že mu to takto mohu dělat já, že by chlapa při tom nesnesl. Mě to ale moc nebaví, skoro mě to neuspokojuje. Praktikujeme dvě polohy - buď zezadu -klečím za ním, nageluji ho a pak přirážím. Musím přitom opatrně, abych mu nebouchla "svým" umělým šourkem do toho jeho, protože ten tam visí a plandá tam a zpět. Nebo klasickou "misio" polohu - on si drží penis a varlata a přetáčí si je směrem na břicho, já ležím na něm a souložím ho. Nejdříve jsem se nebránila, teď už mě je to nepříjemné. Připadá mi to dost úchylné. Manžela mám stále moc ráda a nechci ho ztratit. Holky, kluci poradíte mi, jak to řešit ?

reagovat 1.11.2005 22:20 - BG

Ahoj. Tak nevim jestli to pomuze, ale pritelkyne mi to taky dela. Osobne se mi to libi a ji to nevadi. Ale urcite bych to po ni nechtel kdyby ji to vadilo. Kdyz se podivas po internetu a ruznych inzeratech tak zjistis ze to neni nic neobvykleho. Ale zalezi na cloveku co povazuje za uchylne. V analu je vetsina chlapu vzrusiva, ale jen nekteri toho chtej vyuzit.

reagovat 2.11.2005 13:22 - prober

Najdi mu milence. Vážně - on si odbude co potřebuje, a ty budeš mít klid. A budeš vědět, že ti nelítá za jinou :o)

reagovat 13.12.2005 20:26 - Klárka

Díky za rady. Tento víkend to bylo zas. Už je mi to vážně odporné. Zase tak hrozně vyváděl. Stala se nám však menší nehoda. Při misio po delším mém "přirážení", se začal celý chvět a šourek mu vyklouzl z ruky. Já si toho nevšimla a narazila mu do něj okrajem připínacího penisu a skřípla ho - a to dost. Hrozně křičel - už bolestí. Po zbytek večera jsme přikládali ledové obklady. Včera byl u doktora a snad dobrý. Bylo mi ho líto, ale doufám, že teď už snad dá aspoň na chvíli pokoj.

reagovat 13.12.2005 22:53 - aaa

BSP?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.8.2017 14:31 - Mirka

Strapon nějak nechápu, proč mám být v podivném postroji a tak, když rukou je to jednodušší a prsty i dráždivější.

reagovat 4.8.2017 14:32 - Tina

Strapon nějak nechápu,...

ne každá je ochotná hrabat se v zadku, to raději připínáka

reagovat 4.8.2017 17:39 - Mirda

To raději bych viděl dvě holky jak si to dělaj připínákem a přitom jim z těch pásků lezou ven pysky od kačenek.

reagovat 12.8.2017 21:17 - Luka

Ahojte ako sa pripraviť na dobrý strapon:???? Analna sprcha alebo aké mate skúsenosti???? Co je dobre na výplachnutie... Dakujem

reagovat 13.8.2017 04:39 - Lada

Takhle Tě musí partnerka připravit...

Přikurtovat, pořádně zalepit ústa lepící páskou, sešvíkat zadek bičem a už to jede...

https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5988b7bada16e

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *