Strach ze vstupní prohlídky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2004 14:32 - Béda

Chtěl bych se zeptat, jak to je se vstupní prohlídkou při nástupu do zaměstnání. Moje manželka má po mateřské nastoupit do nového zaměstnání a má absolvovat prohlídku u podnikového lékaře té firmy. Je opravdu povinna jít právě k tomuto lékaři ? Jedna kamarádka manželku vyděsila, že prý tento lékař velmi rád vyšetřuje mladé ženy a dívky velmi "pečlivě" a například vyšetření prstem v konečníku je zcela běžné. Manželka ale o tu práci moc stojí a nerada by o ní takto přišla. Optimální by bylo, kdyby jí mohla prohlídku potvrdit její lékařka.

reagovat 22.9.2004 14:13 - Ketty

No ja si teda nemyslim, ze by musela jit k podnikovemu lekari. Ja jsem na vstupni prohlidku sla k taky sve obvodni a prinesla to do osobniho oddeleni a bylo to bez problemu. Musi se to teda platit, nevim, jestli i u podnikoveho, ale podle me taky.

reagovat 24.9.2004 22:05 - Martin

Že podnik může stanovit lékaře, je bohužel pravda. Je to samozřejmě lumpárna, ale podniky to dělají, protože v tom s těmi doktory jedou a přihazují jim kšefty. Na druhé straně, vyšetřování konečníku prstem není nic špatného. Ostych stranou - zdravotní stav naší populace je takový, že anální vyšetření by měl každý spíše vyžadovat, než se mu bránit.

reagovat 25.9.2004 16:20 - saba

Bud bez obav, takto o tu praci stoprocente prijde.

reagovat 25.9.2004 16:26 - CHACHA

Pokud pujde k jinému, než určenému lékař, zaplatí asi 200 Kč, které jí pravděpodobně firma neproplatí, protože má smluveného jiného lékaře.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2011 12:16 - Jeník

Už to asi chápu: někteří z vás se stydí za své tělo.
To musí být hrozné, žít v těle za které je vám hanba. Nechtěl bych tak dopadnout.

reagovat 9.5.2013 17:09 - PEVOLU

Dobrý den, dnes jsem absolvovala vstupní preventinví prohlídku na ušním-audio, bohužel, nedopadla dobře. Odpoledne jsem šla k doktorovi,zde bylo všechno v pořádku. Mám přijít znovu,aby mi sestřička naměřila nové audio. Mám obavu, že opět nedopadne dobře,ale já na sobě nepociťuji,že bych hůř slyšela. Nevím, co mám dělat, bojím se, že přijdu o práci, nevím,jak se k výsledku prohlídky postaví zaměstnavatel :-(( Jak moc jsou vstupní prohlídky pro zaměstnavalele důležité, může na jejich základě zaměstnance propustit, když ho nemůže přeřadit na jinou práci. Děkuji za odpověď.

reagovat 9.5.2013 17:21 - ouha

Dobrý den, dnes jsem...

Ničeho se neboj, může to jen znamenat, že to blbě změřili a potřebují vyšetření zopakovat

reagovat 10.5.2013 09:48 - kup

si ušní svíce než pudeš podruhý..
a vše bude ok

reagovat 16.2.2014 20:57 - zvk

"Už to asi chápu: někteří z vás se stydí za své tělo. To musí být hrozné, žít v těle za které je vám hanba. Nechtěl bych tak dopadnout."

to s tím nemá nic společného, pletete hrušky s jabkama

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *