Strach z prohlídky u gynekologa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2001 16:25 - Veronika

Prosím o radu, jak potlačit strach z vyšetření u gynekologa? Když si představím zdravotnické náčiní na gyndě a zdravotnické lůžko udělá se mi z toho hrozně špatně.

reagovat 28.8.2001 18:23 - Markéta

Veroniko!
Moc ti neporadím.Mám totiž úplně stejný strach a možná ještě větší.Ta prohlídka mi k tomu ještě způsobuje pocit ponížení.Ale jak se toho zbavit netuším.

reagovat 28.8.2001 20:30 - Katka

Holky ničeho se nebojte,zas tak strašný to není,ikdyž příjemný taky ne.Jak se zbavit strachu z té prohlídky to vám taky asi neporadím.
Když jsem tam šla poprvé měla jsem ztoho taky hrůzu(to vyšetření a tak,nevěděla jsem co mě čeká,taky jsem se cítila trapně a poníženě),ale jednou tam stejně budete muset jít a strach překonat.Držím Vám hodně palce ať to překonáte a přežijete.Katka

reagovat 29.8.2001 08:25 - Petra

Řeším to tak, že chodím ke gynekoložce.

reagovat 29.8.2001 08:35 - Jolana

Také jsem to vyřešila tím,že jsem si vybrala gynekoložku.Připadám si na prohlídce strašně ponížená,ale nyní mám velké gynekologické potíže a chodit musím.Člověk si zvykne.Ten strašný pocit ponížení je ve mě pořád,ale chci se uzdravit,tak to překonám!Pořád si říkám,že tam chodí desítky žen denně,takže je to pro ně absolutně běžné,ale...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.10.2017 22:07 - Sandra

Květa.Napište prosím.

Není to normální, jednak to máš zarazit, je to sexuální obtěřování a jednak se tomu dá vyvyraovat, že budeš chodit k lékařce, ta ti to určitě dělat nikdy nebude, to mi věř :-)

reagovat 17.10.2017 22:17 - Sandra

Květa.Napište prosím.

Omllouvám se za chyby, jen jsem chtěla říct, že to rozhodně normální není, tam by ti neměl vůbec sahat, je to sexuální obtěžování, měla jsi to hned zarazit to si nesmí dovolit, velká obrana je, když mi ženy budeme chodit k ženám k lélařce, věř, že ta ti nikdy nebude zkoušet citlivost a sahat ti na klitoris, nesmí se, ale pokud jsi mladá, tak hodně chlapi zkouší, apelujte na politiky na skupiny, který se zabývají lidskýma právama a na rodiče, toto si nesmí dovolit...to je na trestní oznámení..

reagovat 13.9.2018 22:26 - právník

je to normální ty lékaři...

si děláš legraci ne?...na gyndě úplně nahá znamená trestný čin, je zakázáno, aby byla žena na gynekologii či na jiném vyšetření úplně nahá, pokud se tak děje, tak tuto situaci nedopustit a naléhání okamžitě nahlásit na policii, toto je trestný čin !!!! nikdo nemsí nikoho svlékat úplně do naha a zvláště pokud je prohlídka před opačným pohlavím!!!

reagovat 14.9.2018 18:39 - Rea

Vem si na sebe v kabince lehkou dlouhou letní sukni, pod tím se vysvleč. Na koze si sukni vyhrneš a nemusíš se cítit trapně. Nevlezla bych do ordinace s holou řití ani zanic.

reagovat 14.9.2018 19:29 - doktor

Ježíš ženský, vy taky s těma vašima blaženama naděláte cirátů, jako kdyby vám jí někdo chtěl ukrást ! Vy si jako naivně myslíte, že doktor, který jich denně vidí mraky, je nějak extra zvědavý zrovna na to vaše profuněné maso ? Nefanděte si tak ! Pro něj je to jen otravná práce. Něco jako pokladní v Kauflandu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *