Strach z otěhotnění

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2001 19:48 - Petra

Mám strach z otěhotnění,poraďte,jakou antikoncepci?Prášky nesnáším,je mi po nich zle od žaludku._

reagovat 16.5.2001 13:53 - sagi

Paní doktorko, poraďte mi vhodnou antikoncepci- věk 42 let. Prášky nesnáším, doktor mi doporučil sterilizaci (toho se bojím, připadá mi to nepřirozený zásah do těla) a nebo Mirenu (tělísko za 6.tis. Kč - není to hodně?). Dříve jsem měla DANU, ale pro silné krvácení jsem od ní musela upustit. Děkuji

reagovat 26.5.2001 11:03 - reni

Mám ten samý problém. je mi také něco přes 40 let. Gynekoložka mi hormonální antikoncepci nedoporučuje, DANU také jsem nikdy nesnesla a to tělísko o kterém píšeš za několik tisíc také prý nemusí vyjít. Chci si sexu užívat, ale každý měsíc mám hrůzu, jestli v tom nebudu. Teď už jsem na tom tak, že si i tuto možnost musím připustit stím, že bych musela jít na interrupci. Zatím si vypočítávám plodné a neplodné dny.
Ahoj.

reagovat 28.5.2001 08:25 - zuzka

Mám velmi dobrou zkušenost s moderními způsoby sledování plodných a neplodných dnů. Zpočátku jsme si měřila bazální teplotu, ale nevyhovovalo mi to. Dnes mi stačí pouze sledování hlenu a stavu děložního čípku. Navíc většinou pociťuji ovulační bolest na levé či pravé straně podbřišku. Metodě věnuji asi 30 vteřin denně (zjištění stavu a zápis do sešitu). Mám 2 děti, obě byly počaty hned první cyklus bez ochrany v plodném období. V neplodném období si sex v klidu užívám, v plodném využijeme jiné způsoby uspokojení (manuální, orální).

reagovat 28.5.2001 15:02 - Lenka

Zuzko,

docela bych uvítala (a možná nejen já), kdyby se někdo více rozepsal a metodě sledování hlenu a stavu děložního čípku.

Najde se někdo kdo mě více poučí.
DíkyPokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2018 10:06 - Ela

Takže to že budu těhotná je blbost ?

reagovat 4.2.2018 16:38 - Zdeněk2

Že bys byla těhotná je velmi nepravděpodobné, ale pokud žiješ jako normální žena, nikdy to nemůžeš zcela vyloučit. S tím se musíš smířit. Abys nebezpečí co nejvíce snížila, dbej na to, aby partner měl oblečený kondom po celou dobu, co bude v Tobě a pro společné aktivity využívejte co nejvíce období nízké plodnosti v okolí menstruace nebo nejlépe přímo na jejím počátku.

reagovat 8.2.2018 18:40 - nikki

Dobrý večer, chci se zeptat, v úterý jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk, ale neudělal se do mě, ale na břicho. Beru antikoncepci, ale zapomněla jsem si ji na intru takže jsem si ji v pátek nedala a v neděli jsem si dala 2 prášky (za neděli a sobotu). Jaká je možnost otěhotnění?

reagovat 9.2.2018 18:29 - tak

Vždycky je možnost otěhotnění ve tvém případě- no jsi prostě husa.

reagovat 18.3.2018 21:51 - Lili

Ahoj byla bych moc ráda, kdybyste mi věnovali chvilku...chtěla jsem se zeptat, nebo spíš uklidnit nebo já vlastně ani nevím.... Měli jsme s přítelem nechráněný pohlavní styk a on se nemohl udělat, udelal se až za dlouho rukou, takže nic nevniklo do mě...pak jsme šli do sprchy se umýt a on si ještě došel na WC se vymočit a pak chtěl sex znovu ale já už nechtěla takže to bylo jen na malou chvíli, pak přestal, ještě chci zmínit, že přítel nemá předkožku, je obrezany, takže myslíte že v močové trubici ještě zůstaly nějaké spermie? Za předkožkou tedy zůstat nemohly pač ji přítel nemá
Děkuji moc za rychlou odpověď

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *