Strach z otěhotnění

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2001 19:48 - Petra

Mám strach z otěhotnění,poraďte,jakou antikoncepci?Prášky nesnáším,je mi po nich zle od žaludku._

reagovat 16.5.2001 13:53 - sagi

Paní doktorko, poraďte mi vhodnou antikoncepci- věk 42 let. Prášky nesnáším, doktor mi doporučil sterilizaci (toho se bojím, připadá mi to nepřirozený zásah do těla) a nebo Mirenu (tělísko za 6.tis. Kč - není to hodně?). Dříve jsem měla DANU, ale pro silné krvácení jsem od ní musela upustit. Děkuji

reagovat 26.5.2001 11:03 - reni

Mám ten samý problém. je mi také něco přes 40 let. Gynekoložka mi hormonální antikoncepci nedoporučuje, DANU také jsem nikdy nesnesla a to tělísko o kterém píšeš za několik tisíc také prý nemusí vyjít. Chci si sexu užívat, ale každý měsíc mám hrůzu, jestli v tom nebudu. Teď už jsem na tom tak, že si i tuto možnost musím připustit stím, že bych musela jít na interrupci. Zatím si vypočítávám plodné a neplodné dny.
Ahoj.

reagovat 28.5.2001 08:25 - zuzka

Mám velmi dobrou zkušenost s moderními způsoby sledování plodných a neplodných dnů. Zpočátku jsme si měřila bazální teplotu, ale nevyhovovalo mi to. Dnes mi stačí pouze sledování hlenu a stavu děložního čípku. Navíc většinou pociťuji ovulační bolest na levé či pravé straně podbřišku. Metodě věnuji asi 30 vteřin denně (zjištění stavu a zápis do sešitu). Mám 2 děti, obě byly počaty hned první cyklus bez ochrany v plodném období. V neplodném období si sex v klidu užívám, v plodném využijeme jiné způsoby uspokojení (manuální, orální).

reagovat 28.5.2001 15:02 - Lenka

Zuzko,

docela bych uvítala (a možná nejen já), kdyby se někdo více rozepsal a metodě sledování hlenu a stavu děložního čípku.

Najde se někdo kdo mě více poučí.
DíkyPokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2016 07:05 - Pampeliška

Dobrý den, chci se zeptat....

Terezo,především Postinor neni normální prevence. To ti napsal stejný doktor? A nabídl ti k tomu i vysvětlení,jak se chránit předtím,než ho vezmeš?
Je to dost drsná pilulka, rozhodi ti hormony,a dva měsíce po sobě,to je fakt hazard. Nech si napsat normální antikoncepci,tím tělu uskodis mnohem méně.

reagovat 19.5.2017 19:26 - Kaja

při sexu!? to neni...

Jak se da otěhotnět na koni ???? To by mě zajímalo

reagovat 19.5.2017 19:27 - Kaja

Moje kamarádka byla nadrzena a mela s tk s plyšakem da se otěhotnět ??? Potřebují fo rychle

reagovat 13.12.2017 00:31 - Obavy z otěhotnění

Asi to není úplně obvyklé, ale otěhotnění se bojím mnohem víc, jak manželka. Nikdy nic nebrala ani žádnou jinou antikoncepci (jen přerušovaná soulož) a nic se nechtěného nepřihodilo. S přibývajícími roky jsem však postupně ztrácel pohodu a dokonce občas nenápadně sledoval pravidelnost mens. cyklu. Běda, když se to opozdilo. To bylo drsné na nervy. Nyní, kdy má manželka sice stále pravidelně měsíčky, ale doktorka jí řekla, že otěhotnění již z důvodu věku není téměř možné jsem stále velice opatrný a bez ochrany ani ránu.

reagovat 20.12.2017 18:21 - Steve

Jak se da otěhotnět na koni...

Myslíš polohu nebo zvíře? :-D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *