strach z alkoholu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2003 11:40 - Atevka

Já nevím jak, ale lítám v pití, a hrozně se bojím, že s tím nedokážu sama nic dělat, hledala jsem i diskuze na netu, kde si lidi vzájemně dopisujou a podporujou se v nějakém život. rozhodnutí, našla jsem akorát o hubnutí, těhotenství a podobně, ale lidi, kteří chtějí přestat pít, asi se stydí, stejně jako já, a něchtějí o tom čas od času pokecat s někým po netu v diskuzích, a proto budu ráda jestli se najde ještě někdo s podobným pohledem na řešení života a budeme se třeba tady vzájemně podporovat, snad jo, předem dík.

reagovat 7.2.2003 13:23 - Alsasko

Ahoj, jak vazna je Tvoje zavislost a jak si k ni prisla? Taky jsem mel s alkoholem problemy a vyhral jsem nad nima.

reagovat 9.2.2003 22:05 - Atevka

Ahoj
Nedokážu se zabrzdit když jdeme třeba na návštěvu, nebo oslavu, prostě nevím kdy mám dost. Je to trapas, a děs, pak mě to psychicky ubíjí po další dny, trápi mě, že to nedokážu jako třeba můj partner, no je pravda, že on řídí, no, ale i tak on je skoro abstinent.
Prosila jsem ho o pomoc, nejdřív se smál, že dělám z komára velblouda, ale když viděl jak mě to trápí tak slíbil, že když uvidí, že mám dost, ale já to nepocítím, tak mi dá vědet.

reagovat 28.2.2003 21:08 - Eva

Ahoj Atevko:o) Mám to podobně, nevím, kdy mám přestat a vždycky to skončí opitím a druhej den se probouzím a mám depky, co jsem to zase dělala a říkala atd. a stejně zase znovu piju a piju... Máš nějakej návod, jak na to?

reagovat 4.3.2003 05:54 - Kamila

ja taky,chlastam,trapasy o kterych nevim,hysterie..........a stve me to co stim?prestat pit,ale uplne,ale jak to vydrzet?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2006 17:06 - AB

Teprve teď, když se rozhlížím po svém okolí a vidím všude na ulicích ty láhve a obaly od alkoholu, a v obchodě vidím naprosto slušně vypadající lidi, do kterých by to nikdo neřekl, jak si kupují velké množství levného chlastu, nahání mi to hrůzu. Kolik asi musí mezi námi chodit skrytých alkoholiků? A co když mě třeba bude u doktora píchat injektci namazaná sestra? Bojím...

reagovat 22.3.2006 11:16 - AB

Viděli jste v televizních zprávách toho ožralého neurologa? To je opravdu o zdraví, ne-li o život pacientů... Získala jsem dojem, že se nebojím zbytečně.

reagovat 18.2.2015 20:28 - dastynka

Předmět: BOJÍM SE...

Ahoj mam to same....nevlastni tata pil, byvaly pritel take vracel se opily treba i rano a hadaly jsme se. Ted mam pritele se kterym to klape zadne hadky nechodi moc na pivo, ale jakmile se blizi narozky nebo ze si na to pivo chce zajit s kamosem tak mam ty pocity. Myslim na ruzne veci, ze se tam ozere a vrati se na mol nebo ze me podvede. Pride mi to uz ujety, ale nemuzu se toho zbavit.

reagovat 19.2.2015 11:47 - gin

Tak glgej s ním a blbý ti to pak nepřijde. Já třeba včera štengroval do jedný dlouhovlasý blondýnky (originální, ne po kysličníku, to já dobře poznám) , co glgala jak protrhlá v Áčku a na níž se nelíbilo pouze její jméno Naďa (skutečně Naděžda - jako Konstantinovna Krupská) nakonec jsem byl rád, že jsem nedostal na budku, i když mě to štengrování do ní, co nekuřáka stálo Velblouda, kterýho jsem jí s radostí koupil.

reagovat 23.6.2017 22:16 - ja

Předmět: BOJÍM SE...

Mám úplně to samé a začínající deprese

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *