Stolice kojence

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2007 12:09 - Martina Bednářová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá než se snědená potrava (v našem případě UM) dostane 5-měsíčnímu kojenci do stolice?
Děkuji za odpověď

reagovat 6.3.2008 20:51 - Dominika

Dobrý den, prosím Vás, chtěla bych se zeptat jestli je nějak nebezpečné, když má měsíční dítě trochu hlenovitou stolici?? Prosím odpovězte, děkuji! Odpověd' zašlete na email: dontcha2"seznam.cz

reagovat 30.6.2008 10:57 - Nikolka

Dobrý den, máme 7týdení miminko. Chtěla jsem se zeptat jaká by měla být stolice a jak často. Nekojíme, papáme nutrilon. Nevykáká se, pokuď jí trošku neproštourám teploměrem. Tlačí ale nevytlačí to sama. Co máme dělat? Ze začátku kakala bez problému sama. Odpověď prosím zašlete na email: Lenka.dy"centrum.cz Děkujeme

reagovat 30.6.2008 11:35 - Lenka

Nikolko,....odpovědi se možná nedočkáš, tady spíš lidi diskutujou mezi sebou. Můžu ti spíš poradit zkusit zaslat dotaz do poradny Porodnice.cz. Zaregistruj se tam a pak při posílání dotazu hlavně nezapomeň správně zvolit komu to posíláš, protože je tam spousta dokotorů např. gynekologů apod., tak ať se nespleteš :o). Já měla od dr. Honzíka odpověď zaslanou v neděli hned v pondělí. Ale nejdřív si tam projeď v jejich vyhledávači, jestli už tam podobný dotaz nebyl. Ohledně stolice tam toho totiž už bylo dost a nechtějí se samozřejmě pořád opakovat....;o)

reagovat 12.7.2008 19:49 - Káta

Nikolko mely jsme nebo spis mame podobny problem a co jen vim od znamych ze to je pri teto strave normalni..ja mam teda chlapecka ale mam to stejne..takze asi to tak bude normalni..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2008 13:10 - Gábina

Dobrý den, mám devítitýdenní dceru narozenou ve 33tt, která měla pravidelnou stolici, ale teď už pátý den ne. Naposledy se poměrně hodně vyprázdnila v úterý a já už z toho začínám být nervózní. Pije mateřské mléko, ale dokrmuji ji Nutrilonem. Od úterý má velmi časté větry a pláče mi právě asi z důvodu nemožnosti se vyprázdnit. Prosím o odpověď na mail geeinka"email.cz Děkuji, Gábina Moricová

reagovat 19.1.2009 08:39 -

Dobrý den, mám půlročního syna a začala jsem ho přikrmovat mrkvičkou s bramburkami a brokolicí a malý neměl stoličku už asi pět dní. Není to u půlročního batolete divné když už přikrmuji?

reagovat 17.3.2009 09:25 - Michaela

Já mam 8týdenní holčičku, papáme také Nutrilon a už druhý den se mi nechce vykakat i když ji proštouchnu, četla jsem že u nekojených dětí nemusí mít stolici i 14dní, mne vstává jednou za noc a celkom spí dobre

reagovat 17.3.2009 10:37 -

Michaelo, myslím, že u kojených nemusí mít několik dní, ale u nekojených (na UM) podle mě aspoň co 2dny by mělo kakat. Ale radši si to ověř.

reagovat 14.5.2011 18:19 - Veronika

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Mám sedmiměsíční dceru,která má teď asi tři dny zelenou stolici.Je tuhá.Dcera jí příkrmy v pohodě,teploty nemá ani ji nebolívá bříško.Není to alergie?Co by to mohlo být?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *