Stojici penis po ranu ;)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2002 23:09 - Nik

Ahoj vsichni.Mam kluka se kterym jsem uz pres 2 roky a je neco co nam vrta hlavou. Skoro pokazde po probuzeni meho kluka mu stoji ;).tak me napadlo sem napsat jestli nekdo z vas nema podobny soky po ranu;))).

reagovat 16.8.2002 00:26 - Jana

je to normalni. ma to vetsina muzu, protoze rano maji v tele nejvice muzskeho pohlavniho hormonu testosteronu.

reagovat 29.8.2002 19:00 - zuzka

Nikdy jsem o tom moc nepremyslela, ale v jednom panskem casopise ani nevim ve kterem (Quo...) rozebirali problem ranni toalety. Protoze se ztoporenym penisem se dost spatne trefuje do misy, jako reseni navrhli polohu "flying superman" (letajici superman).
Tak to me fakt zaujalo, ale nikdy jsem to nevidela v praxi :o)

reagovat 29.8.2002 22:31 - Jarka

Až se budeš každé ráno probouzet vedle muže,zjistíš,že pokaždé"stanuje".Je to někdy docela směšné,rozespalý muž se potácí do koupelny,ale jeho "kolega" je už dávno připraven na akci.Někdy to vypadá,že ho svojí vahou převrátí.

reagovat 3.9.2002 05:17 - Bert

Ranní erekci má asi každý muž. Mě je 31 stojí mo skoro Každé ráno. Nemyslím si, že to má spojitosts pohl. hormony. podle mě se jedná jen o záležitost krevního oběhu. Vždy totiž cítím erkci a to dost poradnou (rozměry jako před orgasmem), ale sexualní potřeba je skoro minimální. Orgasmus (milováním nebo onanií) není nic moc a přichízí až po dlouhoé době. Lepší je rano se projít, erekce přejde a pak se vrátit k sexualním radovánkám. I žena si již zvykla, že ráno běhám prvním pár minut se stojícím penisem a že to není mojí nedržeností že bych jí musel ohnout přes gauč. víme, že bychom z toho neměli ten super pocit. a pak já potřebuju často na WC a tak erkce musí odeznít. S erekcí to nejde, ale vůbec.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2017 20:29 - Honza

Náš kluk má slipy pod...

A nepřipadá ti to trochu jako pitomost, aby měl kluk na spaní slipy? Spát se má bud' ve volnejch pyžamovejch kalhotách, nebo eště líp nahatej. A je to právě kuli tomu, aby měl postavenej pták prostor, nic ho neškrtilo a nebyl ničim vomezovanej.


Nebo ty taky spíš v podprsence, aby to kozy neměly tak snadný?

reagovat 14.11.2017 21:14 - My

Náš kluk má slipy pod...

Také dáváme slipy na noc asi od patnácti let.Aby mu to nestálo a kvůli polucím.To dělá snad každý.

reagovat 14.11.2017 21:30 - Dana

A nepřipadá ti to trochu...

Nepřipadá.Aspoň slipy dotahá,má jich plné šuple a do školy už musí mít boxerky,kalhotky už nechce,smáli by se mu.

reagovat 14.11.2017 21:54 - Steve

Má se spát (a důsledně i dítě) ve volném oblečení ... Tudíž do toho slipy rozhodně nepatří. A proti polucím to není - to je hovadina, jen to škodí jeho vyvíjejícím-se pohlavním orgánům - zapařují se mu koule, a to je špatně. Takže mu tím škodíte řečeno stručně.

Aby nebyly poluce tak musí masturbovat, musí to prostě ven at' na to pohlížíte jakkoliv třeba škaredě. To je v menším něco jako moč a močový měchíř ... zkuste se plánovaně nevyprazdňovat :-)

reagovat 14.11.2017 22:38 - tvl

Náš kluk má slipy pod...

Ty seš blbá jak tágo, na to není co říct.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *