Stojici penis po ranu ;)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2002 23:09 - Nik

Ahoj vsichni.Mam kluka se kterym jsem uz pres 2 roky a je neco co nam vrta hlavou. Skoro pokazde po probuzeni meho kluka mu stoji ;).tak me napadlo sem napsat jestli nekdo z vas nema podobny soky po ranu;))).

reagovat 16.8.2002 00:26 - Jana

je to normalni. ma to vetsina muzu, protoze rano maji v tele nejvice muzskeho pohlavniho hormonu testosteronu.

reagovat 29.8.2002 19:00 - zuzka

Nikdy jsem o tom moc nepremyslela, ale v jednom panskem casopise ani nevim ve kterem (Quo...) rozebirali problem ranni toalety. Protoze se ztoporenym penisem se dost spatne trefuje do misy, jako reseni navrhli polohu "flying superman" (letajici superman).
Tak to me fakt zaujalo, ale nikdy jsem to nevidela v praxi :o)

reagovat 29.8.2002 22:31 - Jarka

Až se budeš každé ráno probouzet vedle muže,zjistíš,že pokaždé"stanuje".Je to někdy docela směšné,rozespalý muž se potácí do koupelny,ale jeho "kolega" je už dávno připraven na akci.Někdy to vypadá,že ho svojí vahou převrátí.

reagovat 3.9.2002 05:17 - Bert

Ranní erekci má asi každý muž. Mě je 31 stojí mo skoro Každé ráno. Nemyslím si, že to má spojitosts pohl. hormony. podle mě se jedná jen o záležitost krevního oběhu. Vždy totiž cítím erkci a to dost poradnou (rozměry jako před orgasmem), ale sexualní potřeba je skoro minimální. Orgasmus (milováním nebo onanií) není nic moc a přichízí až po dlouhoé době. Lepší je rano se projít, erekce přejde a pak se vrátit k sexualním radovánkám. I žena si již zvykla, že ráno běhám prvním pár minut se stojícím penisem a že to není mojí nedržeností že bych jí musel ohnout přes gauč. víme, že bychom z toho neměli ten super pocit. a pak já potřebuju často na WC a tak erkce musí odeznít. S erekcí to nejde, ale vůbec.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2018 21:40 - Martina

Mému také stojí,říkám si proč ho nepřefiknout,ale žijeme v podnájmu,bába by to slyšela a vypověděla nájem,protože ji nemáme budit.
A co se nestalo,vracela jsem se s noční a jdu se zutými boty,abych nevzbudila toho svého kujona a ta stará šamstra mu tam prováděla ústy felaci ve spánku.Já myslela,že ji roztrhnu,jako hada,ale umluvila mne,že nám odpustí nájem,když to na ní nerozhlásím v baráku,měla by ostudu jak eifelovka.To se ví,že jí to stálo na nájmu a hned po vystěhování jsme to i dali všem sousedkám do kaslíku,jak je ta stará rachejtle a pánbíčkářka nemravnou starou fuchtlí.

reagovat 8.1.2018 08:45 - helan

Pták po ránu mi stojí každý den.A protože spím jen v tričku,je pěkně na očích.Se stojícím ptákem,mne viděla i tchýně.Mně to nevadilo a jí se to líbilo,zvláště jemně fialovej žalud.

reagovat 13.1.2018 11:19 - sdfg

Zbožné přání voličů Zemana.

reagovat 22.1.2018 07:10 - Honza

Je mi šedesát a každé ráno mi stojí penis jak za mlada. Ale ráno přimět mou ženu k sexu to je skoro boj spánek vítězí. Večer to by jsme chtěli oba ale penis se nechce postavit i když mi ho honí kouříJe tak dva krát do tydne co se trošku večer ztopoří a jde zasunout ale po chvilce v pochvě začne chabnout a někdy se ani nevystříkám.

reagovat 22.1.2018 07:57 -

to mám stejně. Kdyby tak někdo dokázal poradit, byl bych vděčný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *