Stojici penis po ranu ;)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2002 23:09 - Nik

Ahoj vsichni.Mam kluka se kterym jsem uz pres 2 roky a je neco co nam vrta hlavou. Skoro pokazde po probuzeni meho kluka mu stoji ;).tak me napadlo sem napsat jestli nekdo z vas nema podobny soky po ranu;))).

reagovat 16.8.2002 00:26 - Jana

je to normalni. ma to vetsina muzu, protoze rano maji v tele nejvice muzskeho pohlavniho hormonu testosteronu.

reagovat 29.8.2002 19:00 - zuzka

Nikdy jsem o tom moc nepremyslela, ale v jednom panskem casopise ani nevim ve kterem (Quo...) rozebirali problem ranni toalety. Protoze se ztoporenym penisem se dost spatne trefuje do misy, jako reseni navrhli polohu "flying superman" (letajici superman).
Tak to me fakt zaujalo, ale nikdy jsem to nevidela v praxi :o)

reagovat 29.8.2002 22:31 - Jarka

Až se budeš každé ráno probouzet vedle muže,zjistíš,že pokaždé"stanuje".Je to někdy docela směšné,rozespalý muž se potácí do koupelny,ale jeho "kolega" je už dávno připraven na akci.Někdy to vypadá,že ho svojí vahou převrátí.

reagovat 3.9.2002 05:17 - Bert

Ranní erekci má asi každý muž. Mě je 31 stojí mo skoro Každé ráno. Nemyslím si, že to má spojitosts pohl. hormony. podle mě se jedná jen o záležitost krevního oběhu. Vždy totiž cítím erkci a to dost poradnou (rozměry jako před orgasmem), ale sexualní potřeba je skoro minimální. Orgasmus (milováním nebo onanií) není nic moc a přichízí až po dlouhoé době. Lepší je rano se projít, erekce přejde a pak se vrátit k sexualním radovánkám. I žena si již zvykla, že ráno běhám prvním pár minut se stojícím penisem a že to není mojí nedržeností že bych jí musel ohnout přes gauč. víme, že bychom z toho neměli ten super pocit. a pak já potřebuju často na WC a tak erkce musí odeznít. S erekcí to nejde, ale vůbec.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.6.2018 12:47 - Dan

Stojící penys je úplně...

souhlas, souvisí to s potřebou čůrat, mně stojí i přes den, když už se mi chce hrozně chcát a přitom si není kam odskočit. Ale manželce se to líbí a užívá si to, kdežto já trpím jak zvíře.

reagovat 17.6.2018 20:17 - petr

Mě taky stojí každý ráno , ale já si ho hned vyhoním.

reagovat 17.6.2018 22:32 - Tak

Si najděte milenku s chutí na raní sex.

reagovat 17.6.2018 22:39 - Pořádně si zašukej

Má se spát (a důsledně i...

a nebudeš mít poluce. Najdi si kozatou sexbombu a šukej o sto péro.

reagovat 24.6.2018 10:50 - Martin

já mám jinej problém, je sice pravda že mi skoro každý ráno stojí a je to k nasrání.přez den my nestojí skoro nikdy,mám s tim potíže.uz kvuli přítelkyni mám obavy že není něco v pořádku.dríve sem mohl mít sex 5x deně a tet ho nemám skoro vubec,protože on nechce stát,je mi 34.zajímaví je když sedim to se staví,nebo když si přítelkyně hraje,tak to taky stojí ale jak se má jít na věc tak padne a nepřekecám ho.trvá to už 2 roky.ono je toho víc ale nebudu to sem psát protože už tohle je na hromadu blbých ftipálků co se rádi zviditelnují kecama a chytrostí až na půdu,jinak sem kuřák možná to je tim.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *