Stížnost na obvodního lékaře

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.5.2012 08:33 - petr

navštěva obodniho doktora aby se přišel podivat na meho brachu ze se snim neco děje nejedl skoro tyden o nic nejevil zajem o kamarady o rodinu byl agresivni na nás doma vše jsem řekl obvodakoj a on me poslal do prdele ze je zdravej ze ma krev vše v poradku ze at sme radi ze do zadku nikomu nepoleze do cizeho baraku uz vubec nee ze je svepravnej bracha 31let a to bydli o 3ulice jen vedle odvodak a ze ho nenavštívi ze to neni jeho povinost me rekl a za par dni sem musel volat zachranku nešlo to snim a nakonec mu zjistili opet nador v hlave plus otok mozku silneho rozsahu jeste ze sem zakrocil jinak by nam za par dnii bracha umrel tak co mam udelat s obodakem hada se ze jeho povinost navstivit pacienta doma to neni a pred 5lety ten nador uz byl zhoubny a odoperovany a ten obvodak vse onem víí a stejne nic neřešil auz tenkrat ho zahrabal 14dni ho bolela hlava pred 5lety a nikam ho neposlal a to ho navstevoval kuli tomu casto a nic neudal

reagovat 30.5.2012 21:48 - jaja

navštěva obodniho doktora...

na obvoďáka kašli, stejně žádná stížnost bráchovi zdraví nevrátí.
Proč jste už tehdy nevyhledali jiného doktora a nepřešli k němu, když tenhle je takový lempl?

reagovat 5.12.2012 09:42 - Honza

Urciti doktori jsou hovada. Ten kdo je v pravu a je doktorem poskozenej at se brani. Mne doktori teoruzovali
a nelecili. Ve Znomne jsou nejhorsi doktori.
Vsechno leci cvokarnou.
Hlavne ze chcou pridavat platy hovada.
Je jen malo dobrych doktoru!!!

reagovat 17.12.2012 18:39 - MUDr. Dziadek Karel Český Těšín

Se vší vážnosti se připojuji k předešlému hodnocení,tento lékař je opravdu jeden z nejhorších co sem zažil, o jeho odborných znalostech rači pomlčím,chtěl bych hlavně na jeho scela nevyhovující ordinaci, jen ve stručnosti jí popíši jsou to dvě místnosti jedna pro sestru a v druhé je umístěn PAN doktor, do těchto prostor jsou obří okna která jsou vybavena vertikálními žaluziemi,ty však již 10 let jsou otevřeny takže když zde je prováděn lékařský úkon člověk je jak na výstavním molu a z nedalého ČSAD řidiči sledují ženy jak se zde vysvlékají přímo před panem doktorem, nejspíš si v tom libuje, v ordinaci zcela chybí jakýkoli kout kde by si pacient odložil před vyšetřením takže se ženy musejí vysvlékat před panem doktorem a dávat si svršky na židli vedle něj což mi připadá cela nechutné je tím porušován eticky kodex pacienta, nevím proč např,vyšetření EKG není prováděno v sesterně kde by měla byt i plenta za kterou se pacient určitě cítí lepe než před panem doktorem a před okny jako ve výkladu.Zde vytažek k Etickemu kodexu pacienta V průběhu ambulantního i nemocničního vyšetření, ošetření a léčby má nemocný právo na to, aby byly v souvislosti s programem léčby brány maximální ohledy na jeho soukromí a stud. Rozbory jeho případu, konzultace vyšetření a léčba jsou věcí důvěrnou a musejí být prováděny diskrétně, což v ordinaci zmíněného doktora je zcela naopak.

reagovat 17.12.2012 18:43 - Vanda

Stížnost na praktického lékaře je nesmysl. Nemůžete uspět. Kdysi se tu probírala diskuze o MUDr. Rusovi, kdy na něj několik pacientů podalo stížnost na ČLK. Neuspěli, je to už 5 let a pan doktor ordinuje spokojeně dál a přitom jeho chování je pořád stejné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2012 18:43 - Vanda

Stížnost na praktického lékaře je nesmysl. Nemůžete uspět. Kdysi se tu probírala diskuze o MUDr. Rusovi, kdy na něj několik pacientů podalo stížnost na ČLK. Neuspěli, je to už 5 let a pan doktor ordinuje spokojeně dál a přitom jeho chování je pořád stejné.

reagovat 14.4.2015 13:22 - RADIM ..

Stížnost na praktického...

MĚ ŘÍKAL DOKTOR Z KRAJSKÉ NEMOCNICE, CO OBVODÁCI ZESEROU ,ONI ABY PAK DOHÁNĚLI V NEMOCNICÍCH..JE ZBYTEČNÉ SI ZTĚŽOVAT VŠICHNI DRŽÍ SPOLU ,A DOBŘE VÍ ŽE JE POTŘEBUJETE, A DÁVAJÍ VÁM TO NAJEVO SVOU NADŘAZENOSTÍ..DOBRÝCH, HODNÝCH DOKTORŮ SI VÁŽÍM ,ALE JE JICH VELMI MÁLO ..

reagovat 14.4.2015 16:47 - Náš

obvoďák má všude nasazený kamery. Dvě v čekárně, jednu na chodbě nad dveřmi přímo do jeho ordinace. Obří obrazovky, kde vše sleduje, má pak sestra v předpokoji a pan doktor jednu přímo pod stolem. je to normální?

reagovat 15.4.2015 08:18 - Podatelna stížností

je v lampárně na 5. nástupišti.

reagovat 15.4.2015 08:31 - H

Každá stížnost na praktického doktora je k vyřízení předána jemu samotnému.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *