Štítná žláza

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2004 20:29 - Dagmar

Ahoj, může mi někdo poradit se zvýšenou funkcí štítné žlázy? Nemůžu najít informace. Co dělat, jaká vyšetření absolvovat apod. Díky moc.

reagovat 10.11.2004 19:40 - pan karel

doporučuju přípravek Diamid, který najdete na serveru pamir.unas.cz
Pamír - vše pro vaše zdraví,

doporučuji konzultaci.

pan KareL

reagovat 26.6.2005 20:15 - martina

brat jakykoli pripravek bez konzultace s lekarem je hloupost. Objednat se k endokrinologovi a ten poradi

reagovat 28.2.2006 22:06 - jana

ako sa povie stitna zlaza po anglicky

reagovat 1.3.2006 17:19 - Leona

Anglicky se štítná žláza nazývá thyroid. Test na zjištění funkčnosti štítné žlázy se nazývá TSH - Thyroid Stimulating Hormone.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2016 13:29 - Kamil K.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li mohu trpět nějakou poruchou štítné žlázy, i když nemám zjevné problémy s váhou (je mi 25 let). Jako hlavní ukazatele, kterých jsem si u sebe všiml, je že během polykání jakéhokoli jídla a po něm, mě začne být zima na údy a trup, ale podpaží se potím, také jsem nesoustředěný, ve velkých prostorech s více lidmi jsem se nikdy dobře necítil, stres je pro mě na denním pořádku (bohužel). Před pěti lety mi doktor diagnostikoval erozy na jícnu, a jsem kuřák, tak mě napadá, že by to mohlo být i z těchto důvodů, avšak před 3 měsíci kdy jsem byl na sondě do žaludku, a tam mi řekl doktor, že mám jen podrážděný žaludek a žádný jiný problém nevidí. Myslím si však, že u mě testy na štítnou ž. nedělal, protože se mě jen ptal na úbytky váhy, a řekl jsem že váha v pohodě. Také ale dělal krevní obraz, a tento čtvrtek jsem byl darovat krev, a tam mi také dělali krevní obraz, a také v pohodě. Dále bych jen napsal, že alkohol piji velice zřídka, avšak občas si zakouřím marihuanu. Poraďte prosím na koho se obrátit, děkuji K.K.

reagovat 15.3.2016 13:30 - Kamil K.

Dobrý den, chtěl jsem se...

Zapomněl jsem napsat, že mám také často pocit "knedlíku v krku"..

reagovat 25.9.2016 14:29 - Andrea N.

Dobrý den,

mám panikařit, když mám hodnotu Anti hThyreogl. 46,7 IU/ml? Norma je prý 0-4,11. TSH, T4 i antiTPO mám v normě. Díky

reagovat 25.9.2016 14:47 - No

Jo, to jo.

reagovat 22.3.2017 17:40 - Danna

Dobrý den, mám štítnou žlázu a celkem řídké vlasy..myslíte že by to mohlo být spojené?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *