štíhlost (hubenost) a názory mužů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2002 10:55 - Zvědavá

Moc by mě zajímalo - když už se tady ženy vyptávají mužů na názory na cokoliv - jaký je jejich postoj k tomu, když je žena hubená. Mají takové holky vůbec šanci? Já jsem hodně štíhlá (174 cm a 54 kg) a slyším spíš názory, že to nevypadá dobře, že všichni chlapi mají radši když mají co vzít do ruky. Docela mě to trápí. Bohužel když se snažím přibrat, usazuje se mi sádlo jen v pase a na zadku (už nejsem nejmladší)a vypadá to pak ještě hůř než současný stav a taky si nepřipadám moc dobře. Takže jaký máte názor?

reagovat 20.6.2002 22:31 - Honza

Pravda je taková,že chlapům se líbí především sexy ženy,tzn.ty,které mají prsa boky a zadek.Ty moc štíhlé jsou teď sice moderní,protože nám je média neustále nabízejí,ale je to zcestné.To jsou vlastně věšáky na šaty,které používají módní tvůrci oděvů na propagaci svých výtvorů.Jednak jsou to většinou homosexuálové,takže upřednostňují spíše chlapecké postavy a také to,že kamery a fotoaparáty přidávají opticky tak 6kg navíc.O to musí být ta dívka štíhlejší.Má to za následek vychrtlost dívek,zastavení menstr.cyklu,anorexii,kouření dívek atd....Odjakživa platilo,že pořádná pr..l je základ rodiny a tak se dívky netrapte a vězte,že každá z Vás se líbí tomu pravému.

reagovat 21.6.2002 06:52 - Simona

Souhlasím s Honzou, mě se taky líbí holky takové akorát, ani hubebé ani tlusté, prostě sportovní postavu, a myslím, že se to líbí i většině klukům. Takže klidně silnější, větší zadeček, ale pěkně zpevněná to je důležité, aby se tam žádné špeky neklepaly. Ale je fakt, že znám pár chlapů, kteří upřednostnují právě ty velmi hubené typy.

reagovat 3.7.2002 01:34 - Valinor

Každému se líbí neco jiného - "někdo má rád vdolky jiný holky". A pak taky nás dost ovlivňuje současná móda - momentálně jsou v kurzu štíhlejší ženy - takže se úplně zbytečně trápíš - co by za to spousta "plnoštíhlých" dam dala kdyby mohli vážit to co ty. Nemyslím, že bys byla nějak abnormálně vychrtlá - já vážím (při podobné výšce) jen o 6 kilo více a to jsem muž. Osobně se mi hodně štíhlé ženy dost líbí, ale není to zas tak podstatné - klidne se můžu zamilovat do baculky :o)

reagovat 3.7.2002 13:40 - srdicko007

Každému něco jiného. Je sice hezké, když je ženu za co chytit, ale když jsou to špeky tak to asi není nic erotického - alespoň ne pro mě. Myslím si, že i velmi štíhlá žena má co nabídnout. Je však potřeba aby tělo mělo nějaký tvar a ne aby to byla buď tyčka nebo brambora.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2013 10:56 - PetrDruhy

Když do hubený ženský furt hustíte, jak má přibrat, a ona poslechne, kolikrát to dopadne blbě. V Čechách se strašně žere, a jak někdo není "bytelnej", hned do něj každej rýpe.

reagovat 4.2.2014 00:16 - Xawross

Moc by mě zajímalo - když...

Zbožňuji velmi štíhlé až hubené, málo vyvinuté ženy. Žádné boky, žádný zadek, prsa jedničky...

reagovat 25.2.2016 21:06 - Hubená slečna

Pravda je taková,že...

Když je žena hubená od přírody, tak to s módou, nemocemi jako anorexie, bulimie apod. NEMÁ nic společného. Tak jak jsou na světě ženy s nadváhou, tak jsou i ženy s podváhou - a jsou to úplně normální, zdravé ženy, které prostě jen mají smůlu a mají rychlý METABOLISMUS, takže můžou jíst jak otesánci a stejně nikdy nedosáhnou vytoužené váhy. Ano, čtete to dobře. Jsou to ženy, které naopak NECHTĚJÍ být hubené. TRÁPÍ JE TO. Možná by se s tím i smířily, ale pořád jsou tu na světě rejpalové, co jim říkají "jsi hubená", "nejsi náhodou anorektička"... Neustále jim to okolí OPAKUJE (nestačí, že se jim v dětství kvůli tomu posmívali a ony se ještě teď z toho vzpamatovávají, sebevědomí na bodu nula). A nějaké závistivé stesky dam, které mají kila navíc - dámy, buďte rády, že jste takové, jaké jste - VÁM NIKDO NEUSTÁLE NEBUDE PŘIPOMÍNAT, ŽE JSTE TAKOVÉ, ŽE MÁTE PÁR KILO NAVÍC. A to, že si štíhlá žena na sebe může obléct co chce, že jí všechno padne, to vůbec NENÍ PRAVDA. Vybrat oblečení, ve kterém by vypadala trošku silnější je STEJNĚ NÁROČNÉ, jako když si oblečení vybírá boubelka. Tak se zamyslete. Pomůže to nám všem. Jinak pro ty, co to ještě nezaregistrovali - hubenost už není v kurzu, takže zase máte výhodu, dámy...

reagovat 15.9.2016 17:08 - makova panenka

Když do hubený ženský...

nemusi byt hubena hlavne . ze je vesela

reagovat 3.12.2017 12:46 - Aleš

Mojí holce je 32, má dvě děti, necvičí, a figuru má stále stejnou jako před dětmi. Je štíhlá, má velká prsa čtyřky, zatím drží, zadeček malý a pružný, a břicho pevné a ploché. Přesně podle mých představ.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *