SRDCE - léčení nevyléčitelného

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2005 17:51 - Daja

Poradí mi někdo? Syn má nedomýkavost chlopně a bylo mi řečeno, že se to nijak nedá vyléčit (ani alternativní metodou). Jeho babička má stejný problém a jde na operaci. Synkovi těžce vysvětluji, že on na operaci třeba nikdy nepůjde. Navíc je ve věku, kdy by rád byl "sportovec". Poradíte mi kontakt na nějakého "léčitele srdcaře"?

reagovat 17.1.2005 09:35 - štěně

Zapomněla jste tady napsat, proč babička na operaci může a syn ne. Z jakých důvodů? Vždyť právě tahle srdeční vada bývá operativně odstranitelná. Léčitele Vám nedoporučuji, obzvlášť, když se jedná o srdce. Můžu vám poradit vynikajícího kardiologa, primáře Viléma Ganziga, má ordinaci na Karláku na poliklinice/ kachlíkárna/. Zpřostředkovat vám návštěvu nemůžu, ale chodím k němu, je dobrý. Pokuste se. Já bych pro své dítě udělala taky všechno.

reagovat 17.1.2005 17:23 - Peta

Specialisté na dětská srdce jsou v Praze Motole. Svými výsledky se řadí ke světové špičce. Pokud Vám tohle řekli oni, tak jim věřte.Pokud ne a nejste si jista tímto závěrem, tak bych radila se do Motola objednat a požádat o konzultaci. Léčitel s pochroumanou chlopní nepomůže, nevyhazujte zbytečne peníze.

reagovat 17.1.2005 18:09 - štěně

Oprava: Danziga.

reagovat 21.4.2005 16:50 - Petka

Dobrý den.Občas se mi stává,že mi srdce z ničeho nic začne najednou jakoby rychle "poskakovat".Trvá to jen několik málo vteřin a zase je vše v pořádku,ale mám z toho celkem nepříjemný pocit.Na vyšetření EKG už jsem byla několikrát,dokonce jasem měla jednou i přístroj Holter na celodenní monitorování srdce,ale nikdy mi nic nezjistili jen,že mám´sned nějakou kosmetickou vadu na srdci.Zajímalo by mě,jestli můžu zůstávat klidná nebo bych měla podstoupit ještě nějaká jiná vyšetrření.Nesetkal se třeba někdo s něčím podobným?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2013 15:22 - leva

www.kxlaser.cz- zdravotní přístroj snižující riziko srdečně cévních onemocnění

reagovat 10.11.2013 07:51 - Petr4505

Mám taky fibrilaci síní(zjistili mi ji letos.
Beru Warfarin a Propanorm a moc to nepomáhá.
Tomu hlohu a Q10 bych i věřil ale na Warfarin asi nemohu.
Poradíte?

reagovat 24.11.2013 17:55 - Helena

Mám taky fibrilaci...

Zřejmě byste neměl začínat s těmito potravinovými doplňky. Jinak se zeptat lékaře. Rovněž mám fibrilaci síní a zjistili mi nedomykavost chlopně. Užívám Warfarin Orion a Rytmonorm, kromě toho na tlak Vasocardin a Valsacombi.Tlak mám hodně kolísavý a tep rovněž vysoký. Chtějí mi pod narkozou provést elektrošoky, aby mi rozpumpovali srdce, trochu se bojím. Předtím 3 týdny po sobě musím mít hodnoty IRN 2-3. Předtím u mne fibrilace trvala 3-4 dny a uklidnilo se to. Teď už mě drží 3 měsíce a hrozně se unavují a jsem slabá.
Přeji brzké uzdravení.

reagovat 31.3.2014 10:42 - Ivona

To bude obyčejná arytmie...

Tak to mám tiež a tiež bolo EKG a nič mi tiež nie je :D

reagovat 23.7.2014 18:10 - Michaela

Dobrý den,prosím Vás chtěla jsem se zeptat jestli tu není někdo kdo při astmatu užívá betablokátory buď na bušení srdíčka,nebo na vysoký tlak.Děkuji mnohokrát

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *