Sprchování po tělocviku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2010 15:31 - Katka

Po prázdninách jdu do deváté třídy. Na začátku osmé třídy do naší školy nastoupila nová mladá učitelka tělocviku. Byla hrozně překvapena, že se po tělocviku nesprchujeme. Asi před třemi roky u nás udělali nové šatny a sprchy. Začala nás přemlouvat, abychom nechodily po tělocviku zpocené do třídy a sprchovaly se. Protože dělám sport, nebylo mi to cizí. Po tréninku se vždy sprchujeme. Některé říkaly, že přestávka po tělocviku je krátká a že by přišly pozdě na další hodinu. A tak jsme začaly končit tělocvik o několik minut dříve a začaly jsme se sprchovat. Ale asi z třiceti holek se nás sprchuje tak deset. Překvapilo mě však to, že si některé holky nosí do tělocviku plavky, převlečou se do nich a sprchují se v nich., asi tři se sprchují v bikinách a snad jen pět se nás sprchuje nahatých. S klubem se sprchují nahaté všechny. To samé když jdeme ve škole na bazén i když jsou všude cedulky o sprchování bez plavek se většina holek sprchuje v plavkách a když přijde do sprch kontrola raději utečou a nesprchují se vůbec. A navíc posloucháme řeči, že jsme exhibicionistky a předvádíme se. Ale to není pravda. Já se alespoň po sprše cítím mnohem lépe, než chodit celé vyučování zpocená. Je to tak normální, nebo jsme jak nám říká jedna spolužačka „ujeté“ ?

reagovat 9.8.2010 06:40 - Haha

Kontrola do sprch jo?

reagovat 9.8.2010 07:00 - Veronika

Já bych kontrolu ve sprchách nesnesla. Jsem dost stydlivá, na spchování potřebuju klid a soukromí. Mají ty sprchy aspoň dveře? Byly doby, kdy sprchy dveře neměly, a ještě když byly proti sobě, tak se všechny holky vzájemně očumovaly. A to si dovedete určitě živě představit, co to bylo za terno. Já předčasně vyspělá, vyvinutá mezi samýma plochýma prknama!! DĚS A HRŮZA.

reagovat 9.8.2010 09:43 - Jarka

Katko nechápu jak se může někdo sprchovat v plavkách ? Jak si může umýt pipinu (spocenou) přes plavky. Asi se ty děvčata za něco stydí.

reagovat 9.8.2010 14:36 - Káťo

..jsou tvé spolužačky oholené nebo ne ? Třeba proto si berou plavky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2012 13:47 - Jana

Sportuji ráda a hraji i závodně florbal. Vůbec si nedovedu představit, že bych po tréninku nebo po tělocviku oblékla na zpocené tělo oblečení a odešla. Je pravda, že na gymnáziu moc času na osrchování nemáme a taky se sprchujeme tak asi pět holek ( některé se totiž stydí svléknout, aby je nikdo neviděl a některým to asi nevadí), ale po florbalu není většinou ani jedna, která by bez sprchy odešla.

reagovat 18.10.2012 12:08 - Eva

Od dětství hraju volejbal a po každém tréninku nebo zápase se s holkama nahé sprchujeme a nevidíme v tom nic zvláštního. Ale ve škole po tělocviku se nás z 18 sprchuje asi 6. Nechápu jak se někdo může zpocený obléknout do hadrů ve kterých je pak celý den. Také když jdu si na bazén zaplavat nemusím číst cedule že se mám osprchovat bez plavek, beru to jako samozřejmost. Ne už tak jiné návštěvnice bazénu které se sprchují v plavkách nebo se nesprchují vůbec!

reagovat 19.10.2012 00:02 - Lucka

Tak my se po tělocviku sprchujeme všechny holky nahé a i s námi učitelka.

reagovat 1.9.2013 22:15 - Mr. X

Já se po těláku...

Renato proboha tak si kup boty!!!

reagovat 12.9.2013 16:36 - lucia

Ahojte. Na základnej škole sme mali k dispozícii sprchy až v ôsmej triede. Z triedy sme sme sprchovali len päť dievčat a všetky sme boli nahé. Jasné že sme si obzerali svoje nahé telá lebo v tom veku to bolo normálne. Pri každom sprchovaní sme sa poriadne nasmiali. Do triedy sme sa vrátili vždy s lepšou náladou. Na bazén sme chodili zo základnej školy už od piateho ročníka. Prvé dva ročníky sa väčšina dievčat sprchovala v plavkách a postupne sa ku nám pridávali nahé. Lebo my čo vždy sa sprchujeme vždy nahé sme si z nich robili tak trocha srandu. Ale na strednej škole sme sa už všetky sprchovali nahé. Tam sme sa na vzájomnú nahotu už inak pozerali.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *