Správce dluhu - zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2011 08:17 - Mia

Využil jste někdo těchto služeb? Jaké máte zkušenosti? Není to podvod? Není to drahé? Předem děkuji!!!

reagovat 20.4.2011 19:47 - Dáda

Využil jste někdo těchto...

Mám s tím krátké skušenosti,ale šla jsem do toho jelikož z manželem už jinou možnost nemáme a tak se nám splátka snížila o pár tisícovek a o nic se už nestaráme.

reagovat 29.4.2011 15:02 - Dáda

Využil jste někdo těchto...

Mám se správcem dluhů s.r.o osobní zkušenosti a podvod to není.Mě a mému manželovi už žádná jiná možnost nezbyla a jsem vážně ráda,že někdo poskytuje i tuto službu.Poskytnou vám právní ochranu a vše za vás vyřídí.Drahé to není a první investice se vám vrátí v úrocích které díky správci platit na úvěrech celé nebo částečné hradit nebudete moci.Měsíčně jsme s manželem na úrocích spláceli 25000 Kč jim budeme splácet 15600 Kč a nejdéle do 7 let jsme bez dluhů.Celkový dluh nám činí 1300000 Kč.Ještě mi poskytli spolupráci takže pokud by někdo z vás měl o tyto služby měl zájem tak mě kontaktujte na emailu dada.pik@email.cz tam zanechte svůj kontakt na sebe a město kde bydlíte a správce do 24 hodin se vám ozve a vše s vámi probere.

reagovat 29.5.2011 16:19 - Milan

Jen aby jste se neprepocitali!!!
Mam klientku a tu dostali do problemu, tak ji z toho musim ted vysekavat ja.
Myslite si, ze posilat sve penize nejake spolecnosti a nevedet co ona s nimi dela je ta spravna cesta? Jsou to vase dluhy, tak ze by jste je meli zacit kontrolovat sami.
Je mi srdecne jedno jak to budete delat, ale jestli budete chtit poradit, tak mi napiste na xura@centrum.cz a treba to zvladnem i po e-mailu a nebude vas to stat dalsi penize.
Jo a to jak se chlubi, ze jsou krotitele dluhu z televize, to je trochu jina spolecnost!!!
Preji hodne stesti pri zvladani financni situace a drzim palce aby vam pomohli :-D

reagovat 12.7.2011 12:32 - jinuska

Dobrý den nemyslím si že je to špatná společnost jsem pod jejich křídly taktéž a vše za mě vyřizují oni opravdu se nemusim vubec o nic starat. Jsem z touto společností spokojená nadmíru!!! A to že chtějí poplatky za služby a provize no řekněte co je dneska zadarmo?????? Myslím že každý kdo vám bude chtít jen trochu pomoct z vás vytáhne prachy tak už to prostě je a jak se říká ani kuře zadarmo nehrabe. myslím si že zaplatit jim nějaké provize a poplatky je mnohem lepší než přijít o majetek nebo dům. Takový je můj názor.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2018 21:00 - Veronika

Moc děkuji za info. Jak spolupráce funguje? Na webu http://nemovitostnaleasing.cz/ uváděí, že se jedná o dočasný prodej nemovitosti… Jak tomu rozumět?

reagovat 28.2.2018 21:49 - Naďa

Ano, jedná se o dočasný prodej, tzn. že po čase, až se finančně zhojíte, tak si nemovitost můžete odkoupit zpět.

reagovat 1.3.2018 13:49 - Veronika

Děkuji moc za vysvětlení. Jak dlouho mám na to, abych si byt vykoupila zpět? Je to nějak limitováno?

reagovat 2.4.2018 22:21 - Dominika

Ahoj, http://www.nemovitostnaleasing.cz/ dává obecnou lhůtu, která je 4 roky… Ale jako dívej, podle mě se s nimi dá domluvt na všem. Oni jsou velmi dolidní a fé společnost.

reagovat 9.4.2018 22:43 - Ondra

No, mě se jako zdá tato lhůta docela ok. Víš co, z prodeje mi nějaká kačka zbyde. To mám základ a k tomu budu přidávat další kačky a něco našetřím. Když ne vše a odkup, tak aspoň základ na hypotéku…

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *