SPORT

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2004 22:27 - lilu

Chtela bych zacit s nejakym sportem, stale ale nemuzu prijit na to,ktery by mi nejvic vyhovoval!Proto by me zajimaly nazory lidi(tedy vas) na to ktery sport je nejlepsi!Neco co je dobre pro telo a neco co hned tak neomrzi!
Moooc diky za vase nazory...cauki

reagovat 10.8.2004 08:46 - Ivanka

Já mám úplně nejraději chůzi, v létě po horách, a v běžném životě chodím co nejvíce pěšky a je to znát. Říká se, že je to zdravé,nezatěžují se klouby jako např. u běhu...Kbyby lidi víc chodili a míň si vozili zadky v autech, tak by to u nás vypadalo s obezitou asi jinak. A taky mám ráda jízdu na kole.'

reagovat 10.8.2004 11:52 - lilu

Mam doma pejska tak ho asi budu casteji vytahovat ven,nekam do prirody!Na kole taky jezdim rada,ale ve meste to je nic moc...furt jezdit po silnicich,tak to me nebavi!Chtela jsem se zacit venovat PORADNE nejakemu sportu, myslim ze ale zustanu jen u te chuze a kola!Tak se mejte a smejte:)

reagovat 11.3.2006 19:45 - simka

snowboard je super. tento rok jsem jsem to prvně zkusila a úplně mě to chytlo, lyže letěli do kouta. vřele doporučuju. a vlétě miluju jízdu na kole. alůe nejezdit jen tak, chce to nějakej cíl-třeba vzdálení přátelé. a ještě je super tenis. je toho hodně na výběr. tohle jsou moje oblíbené:)'

reagovat 22.6.2008 12:47 - Slavka

Každý by si mal vybrať taký šport, ktorý vyhovuje po každej stránke a zvážiť riziká a výhody. Ja osobne preferujem individuálne športy.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2016 22:17 - kesi

hezký večer, řešili jsme s manželem loni uplně stejný problém a nakonec jsme to vyřešili díky http://www.sport-kids.cz/rodinne-zajezdy/

reagovat 29.11.2016 22:58 - jasně,

hezký večer, chtěla bych...

tak zase víme, komu se vyhnout. Tyto stupidní reklamy jsou mor...

reagovat 29.11.2016 23:30 - Glove

Jaký máte nejraději ---S ...

Nebaví mě žádný sport...

reagovat 30.11.2016 15:35 - !

tak zase víme, komu se...

Přesně, tyhle reklamy od "jakoby klientů a zákazníků" jsou spíše anti reklama. Z principu takového prodejce/společnost ani náhodou. když nemají tolik odvahy alespoň psát sami za sebe, tak co to je.

reagovat 17.12.2016 09:41 - Waltr

Fanoušci v Novém Městě na Moravě žili nejen biatlonem, ale také ruskou dopingovou kauzou. Většina z nich nechápe, jak je možné, že ruští sportovci můžou dál normálně závodit. Někteří pak měli jasno, proč páteční sprint žen ve Vysočina aréně vyhrála Ruska Tatiana Akimovová.
//
njn, dnes už zkrátka dopujou a nabourávaj počítače jenom Rusové...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *