Společné pánské sprchy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2005 20:15 - Zdenek

Poradte co mám dělat?Strašně se stydím ve společných sprchách před ostatními.Dochází u mne i k erekci.Vypadá to strašně blbě před ostatními.Dříve např.v lázních byly kabiny.Ted je zbouraly a všichni jsou na jednom place.

reagovat 4.1.2005 13:28 - Laďa

Sprchuji se prakticky denně ve společných sprchách a ještě jsem neměl erekci při pohledu na muže

reagovat 4.1.2005 13:42 - Mravní hlídka

Erekci v pánských sprchách může pociťovat jen 4% chlap :-))

reagovat 4.1.2005 14:14 - Ne-mravní hlídka

I žena.

reagovat 4.1.2005 15:35 - SS

Žena s erekcí..?
Leda tak nějakej "tranďák".

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2017 23:34 - Honza

Většinou po tělaku se mi ve sprse postavi naštěstí jsou sprchy oddělené zdi ale kdyz vyjdu mam jen mqly ručník nebo i v trenkach jde poznat že mi stoji párkrát jsem zahlidl i u jinnych takovou tu částečnou erekci,ale pořád se bojím že když mě někdo uvidí bude si myslet že jsem gay. Je lepší to snazit skrýt nebo se prostě nestydet?? (penis 17.5)

reagovat 20.11.2017 12:38 - his

Taky jsem se driv stydel, dost dlouho jsem ho mel malyho a holyho. Jednou se sel sprchovat kluk co vyl sotva o rok starsi, kdyz sundal spodky tak me prekvapilo co tam ma. Cekal jsem ze tam bude mit neco jako ja, ale mel ho velkyho, chlupatyho a na konci zcela odkryty zalud. Myslel jsem si ze to musí byt dost neprijemny mit ten zalud stale venku a ze se za to nestydi.Dlouho jsem k tomu nemel odvahu, ale dnes uz mam trvale stazenou predkozku i kdy zpocatku jsem se za to stydel

reagovat 12.12.2017 02:39 - z

Jednou na bazene skakali kluci a vzdy si ve vyskoku stahli plavky, zkratka exhibovali. Ja se tehda dost stydel, proto jsem se snažil pindika nedavat moc na odiv.Jeden z nich ho měl fakt velkyho, už pořádně chlupatyho s uplne obnazenym žaludem, což mě fascinovalo, u nikoho skoro stejně staryho jsem to předtím neviděl. Přišlo mi to takový drsný ale frajersky a hezký.Pak jsem ho videl ve sprse, nahaty dělali voloviny a jeho pták s holým žaludem visel téměř ke kolenum. V duchu jsem ho obdivoval, vůbec se nestyděl ze narozdíl od ostatních nemá žalud schovaný v kuzicce a nevadi mu to. Od té doby jsem vzdy koukal hlavne po tech co to taky měli tak

reagovat 12.12.2017 15:30 - hille

Jednou na bazene skakali...

hille, hille, už i tady?

reagovat 8.2.2018 21:40 - XY

Jsem hetero, na bazéně se sprchuju několikrát týdně a taky se mi občas stane, že se mi tak napůl postaví. Myslím, že na tom není nic úchylného nebo nenormálního. Když člověk přejde ze studeného bazénu pod sprchu a teče mu na něj proud teplé vody, tak to prostě udělá své. Mám ho docela velkého a občas mi na něj ostatní chlapi "nenápadně" zírají. Ale nepodezírám je, že by byli gayové, připadá mi to spíš k smíchu. Někteří lidi jsou prostě zvědaví.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *