Společné koupání

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2004 16:57 - Robin 21

Zajímalo by mě, jestli se spolu koupete nebo sprchujete. Já bych to rád zkusil. Zájímá mě hlavně jak myjí ženy muže, jak je myjí, jestli si hrajjí s jeho přirozením a podobně.

reagovat 20.1.2004 17:02 - Terka

Sprchujeme se společně a protože jsme tři měsíce po svatbě tak si to náležitě vychutnáváme. Samozřejmostí, že si vzájemně myjeme nejen záda, ale také přirození. Skončí to v posteli.

reagovat 5.2.2004 12:36 - Kera

My se s pritelem obcas sprchujeme i koupeme spolu, obzvlast to koupani je moc fajn, to si vezmeme do koupelny vinko a zapalime svicky a jen tak si lezime ve vane, divame se na sebe, povidame si, a nakonec si navzajem umyjeme uplne vsechno, coz konciva milovanim bud hned v koupelne, nebo cestou do postele, nebo nejpozdeji v te posteli :-).
Pokud ma nekdo pocit, ze ma pro dva lidi malou vanu, doporucuju zkusit to a budete prekvapeni, co (kdo) vsechno se do vasi vany vejde! :o)

reagovat 6.2.2004 15:16 - Just me

Tak to já se s partnerem koupu (sprchuju) téměř od začátku vztahu, kdy to začalo být "vážnější". Mohu jen doporučit!

reagovat 7.2.2004 22:00 - jarka

společné koupání je strašně příjemný. začne to romantickým odpočinkem, kdy já sedím před ním, opřená o něj, a on mě zpředu přejíždí žínkou po břiše a prsách. a zajíždí i níž. pak se vyměníme. a pokračujeme tak dlouho, až to nemůžeme vydržet a skončíme u milování

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.10.2010 00:32 - wet2

My to tak děláme dávno je...

Moje řeč, džíny se vyperou, v létě v nich někdy oba normálně chodíme po venku až uschnou i s tričkem. V pařáku je to skvělé. A hlavně je to pěkný pohled na tu moji v mokrém tričku a džínech. A letní sex pod sprchou v mokrém oblečení je skvělý, aspoň se tak nepotíme a je to příjemnější.

reagovat 25.10.2017 22:45 - Honza

Společný sprchování je dobrá věc. Líbí se mi, když mi holka umeje ptáka a koule, a já když jí umeju kozy.

reagovat 26.10.2017 00:17 - Steve

Moje řeč, džíny se...

Cože? :-D

To provozujete sex oblečeni pod sprchou? Oba v džínách? To si teda moc nedovedu představit ... hlavně teda u ní.

reagovat 26.10.2017 02:09 - Jana

Do vany je super když máte šampus a na nice svíčky, samozdřejmě intim světlo a nahý, pak je jen krůček k tomu skončit v posteli která nevrže :-)

reagovat 22.12.2017 13:27 - wet 2

Cože? :-D

To provozujete...

A co takhle díra? Chápeš? Ona je buď připravena, a už ji mají a nebo ji udělám. Je to buď a nebo s překvapením bez vyčítání, tys mi je zničil, u mích taky urve poutka a nebo něco roztrhne. Je to pro nás zábava. A tanga se buď rozervou a nebo má půlené s otvorem, kdy už ty detaily. Potom samozřejmě nejedeme do obchoďáku, ale jsme doma na dvoře nebo zahradě, případně jdeme na procházku do lesa, který je blízko. A u triček? Krátké se vyhrne, no a občas nějaké nepřežije, ale kdo by to řešil? Mokré bílé tričko na holém těle, no to je něco, jak se jí krásně rýsují.
Hlavně se nesmí nic řešit a pěkně se vydovádět. Ona moc dobře ví, co se mi líbí a dokáže toho využít i pro sebe, jinak by to asi těžko chtěla dělat. Až budeme před důchodem, tak si užijeme tak akorát prd.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *