Společné dámské sprchy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2005 16:10 - Tamara

Trošku mě překvapil příspěvek Zdeňka ,že se v pánských sprchách při pohledu na muže vzruší.Dříve jsem chodila dost často do sauny-někdy s manželem i do společné a nikdy jsem neviděla muže,který by se vzrušil při pohledu na muže či ženu.
Také se v zaměstnání v letních měsících sprchuji-ano podívám se někdy,ale spíš mě zajímá jakou má postavu a špeky či zadek.Někdy jsou sprchy odděleny závěsem,někdy jen takové boxy nebo ve veřejných bazénech jen sprchy vedle sebe.

reagovat 4.1.2005 16:13 - Marika

Společné sprchy jsou děs. Nepotřebuju vidět cizí nahá těla a nestojím o to, aby někdo civěl na mě. A ta hygiena! Fuj! Ideální, když chce člověk chytit nějakou hnusnou infekci, bradavice nebo plíseň.

reagovat 30.1.2005 22:21 - Marta

Pracuji jako zdravotní sestra více jak 20 let a nedovedu si představit,že bych šla domů bez osprchování.Sprchy u nás máme trošku starší,ale je v nich pravidelně uklízeno a díky naším uklízečkám září čistotou.Jsou tam dva boxy s kachličrk,ale závěs tan je jen igelitový-takže je vše vidět,ale o neva všechny se známe tak co.

reagovat 15.2.2005 19:07 - Věra

V zaměstnáná se sprchuji podle potřeby dost často.Neříkám,že podmínky jsou ideální,ale to kolik nás tam denně projde je to ucházející.Boxy máme vedle umyvadel a jsou odděleny závěsem

reagovat 16.2.2005 01:30 - Matt

Citát:
"Dříve jsem chodila dost často do sauny-někdy s manželem i do společné a nikdy jsem neviděla muže,který by se vzrušil při pohledu na muže či ženu."
-----------
Ech, tak to radši nebudu říkat, proč jsem do sauny (tedy konkrétně smíšené) z bezpečnostních důvodů raději přestal chodit. Stačí jen naznačit: nepomohly mi tenkrát ani ledové obklady... :-))

Na svou obhajobu dodávám, že se mi to takhle drsně "přihodilo" jen tenkrát a dotyčná slečna byla vskutku ďábelsky nádherná. :-) Horší bylo, že jsem tam byl s tehdejší "přítulkou", ta si toho pochopitelně všimla a poměrně dost ji to pobavilo.

Některé části těla jsou holt v jistých mezních situacích navzdory veškerému úsilí zcela neovladatelné. :-( :-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2015 01:28 - Verča

A já ve sprchách uklízím,...

A stálo ti péro?

reagovat 1.2.2015 17:05 - Honza

A já ve sprchách uklízím,...

A kolik máš měsíčně čistýho?


V novinách byla ňáká bába, kerá tvrdila, že když uklízela někde v Praze (nenapsala kde), tak měla 39 000 Kč hrubýho měsíčně.

reagovat 27.3.2018 10:59 - Starším holkám

nevadí když jim uklízí sprchy kluk .Mezi ženskýma jsou taky exibionistky kterým ta nahota je přijemná. Martina 19 let.

reagovat 27.3.2018 20:38 - Roman

A kolik máš měsíčně...

Jo je to mozne, cizi firmy plati za uklid hodne.

reagovat 14.7.2018 14:29 - Anča

dohodly jsme se s kámoškou že až tam bude v sauně s námi náš spolupracovník tak ho budeme jako pořád viditelně pozorovat až se mu postaví a povedlo se,pozorovaly jsme ho čtyři holky. a nevydržel.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *