spodní prádlo u chlapců

Archiv příspěvků

reagovat 7.12.2017 18:11 - Steve

Kdyby někdo žádal po mém...

Jen v trenkách se cvičilo ... (u kluků) Učitel dokonce varoval když měl někdo pod trenkama slipy :-D a mastil honem se převlíknout do šatny. To víte, poboši v šatně a do naha, trošku problém pro některý. Přísný učitel si to ale hlídal ... Takže k tomu chichotání na nahou prdel nebo vidění pind'oura nebylo moc prostoru.

reagovat 7.12.2017 19:38 - No jo,

Tak to rozhodně ne, kluk mi...

ale co může kluk dělat,když mu doma napařej trapný prádýlko.Jen snášet posměch.Děti jsou k sobě strašně krutý.

reagovat 8.12.2017 05:15 - Jan

ale co může kluk...

Z některých příspěvků tady je vidět, že, bohužel, nejen děti ale i dospělí. Ty děti mají jen po kom být. Trocha vzájemné tolerance by prospěla všem.

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 9.12.2017 12:25 - Jáchym X

Jen v trenkách se cvičilo...

V kterým balíkově se cvičilo jen v trenkách a slipy byly zakázaný???Většinou jsou slipy pod sportovním úborem od druhého stupně základky vyžadovány jako povinné.U nás to tak bylo.

reagovat 9.12.2017 15:47 - Michael

V kterým balíkově se...

Jj.naostro trenky jsou zakázaný,ani bych to nedal,už jsem radši s utaženým šulinem co se při pohybu nikam nehne.

reagovat 9.12.2017 18:37 - Steve

V kterým balíkově se...

U nás na ZŠ v podorlicku. Kvůli zapocení, aby se v tom pak nesedělo v dalších hodinách výuky apod. Tričko rovněž pouze pro tělocvik určené ... Né v tom propoceném pak sedět v lavici.

V kterém balíkově se cvičilo se slipama v trenkách? :-D Pak v nich propocených se sedělo v lavicích?

reagovat 9.12.2017 19:30 - Zřejmě jsi chodil fakt v Balíkově

U nás na ZŠ v podorlicku....

U nás jsme samozřejmě chodili po TV na základce i na gymplu do sprch. Okres Plzeň-město.

reagovat 9.12.2017 21:31 - Steve

ááá, zdravím nedaleké Plzeňáky :-D

No jo, tak u vás byly sprchy ... to je trošku jiná situace. U nás žádný sprchy nebyly - kor za Komančů. Stejně zvláštní že vám povolili pod tím se potit ve slipech.

reagovat 9.12.2017 22:46 - Já jsem pod to slipy nenosil

ááá, zdravím nedaleké...

Se slipama jsem frajeřil, bylo to tehdy cool, ale prostě v den, kdy byl tělák, tak jsem si vzal trencle. Když se zapotily a smrděly, tak je máma vyprala. Kantoři mi k nim nečuchali.

reagovat 10.12.2017 01:30 - Steve

Aha, jasan ... chápu :-)

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *