spodní prádlo u chlapců

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2009 19:33 - petra

CHtěla bych se zeptak maminek nebo přímo kluků co nosí za spodní prádlo, kluci chcou slipy, ale doktorka říkala že trenky by byly lepší... díky

reagovat 6.2.2009 17:19 - Aleš

Asi nejlepší je to střídat, jeden den slipy druhý trenky, mi je to jedno, nosím obojí, jeden náš kluk jen slipury a doktorka nic nenamítala. ahoj

reagovat 6.2.2009 17:30 - ogar

boxerky !

reagovat 6.2.2009 17:49 - marta

Můj zatím nosí slipy,někdy volné boxerky,ale slipy častěji. ale onanuje v obojím,takže druh prádla nevadí

reagovat 9.2.2009 19:08 -

překvapuje mne že do toho doktorky kecají i dneska mi ještě na zš - to bylo nějak kolem revoluce - při prohlídce u školní doktorky , byla tam na záskok taková přísná nepříjemná baba, a když jsem se na její příkaz - svlékni se do trenek a lehni si na lůžko - svléknul do slipů a chtěl si lehnout, tak po mě začala skoro řvát že říkala do trenek a když je nemám tak úplně. slipy šli dolů a to jsem tam byl s mamkou. celou prohlídku nahatý. příště už jsem k ní trenky měl raději přímo ty červené.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2018 14:29 - Jan

To budou asi tangáče, náš...

Nevidím dôvod, prečo by mali nosiť tanga na lezenie, veď každé spodné prádlo neobmedzuje v pohybe.

reagovat 7.10.2018 17:42 - Dana

Nevidím dôvod, prečo by...

Je to hloupost.Buď se všichni tři dohodli, že budou mít tanga, nebo to po nich chce ten instruktor, prostě po druhém dni lezení chtěl slipy vyměnit za tanga, kluci to tak taky nosí,no tak je dostal.Prostě se předvádějí,je to přes elasťáky dobře poznat, co mají pod tím.

reagovat 11.10.2018 17:52 - Iva

Je to hloupost.Buď se...

Jako že kluci v dospívání chtějí něco jiného než slipy,to je časté.Ale že by místo toho žádali tanga,se mi moc nezdá.Kluci budou asi teplí včetně instruktora,nebo sis našla důvod,abys mohla tanga koupit.

reagovat 12.10.2018 16:52 - Dana

Jako že kluci v dospívání...

Nevidím v tom problém,ať si zkusí i něco jiného než boxerky.Jakou mají kluci orientaci se projeví až časem,muž tvrdí, že jsou jeho vrstevníci všichni přihřátí.Ale to je jednoduše jiná generace,s tím nic dělat nelze.

reagovat 12.10.2018 21:31 - Pavla

Tak můj syn (16) chce...

Ahoj, mám syna 13 let a taky pořád chce nosit plenu , já mu to zpočátku dovolila asi do 6 tý třídy ale pak jsem mu řekla že už je na plinu velkej a že by si ji už brát neměl - no marně .Plinu nosí dál a já už to neřeším - když ji chvće tak at si ji tedy bere - jen mě je divný proč si ji bere když do ni ani nekadí ani nečurá , občas do ni masturbuje ale jen vyjímečně - říká že masturbuje do ubrousku a ten pak spláchuje do záchodu, tak na co si ji bere jsem se ho ptala .Řekl my že se v ní prostě dobře cítí a je pro něj pohodlná .Nevím ale už to neřeším a tak jako vždy mu po vykoupání plínu dám kam patří .Sám si plínu brát nechce , prej mu je příjemný když mu jiá dávám já.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *