špinění v průběhu braní antikoncepce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2007 00:08 - Jana

Ahojky..brala jsem HA Harmonet a vsechno bylo v pohode..po urcite dobe jsem se ji rozhodla vysadit a kdyz jsem se k ni opet vratila, tak jsem zacala v prubehu brani pilulek spinit..od te doby jsem uz vyzkousela asi tri jine antikoncepce a porad mam problem s tim, ze jakmile zacnu druhy tyden brani pilulek, tak zacnu spinit..chci se zeptat, zda ma take nekdo zkusenosti s podobnou situaci? a jestli mu pomohla nejaka konkretni HA?..diky Jana

reagovat 11.2.2007 19:16 - Veronika

ahojky, nemyslim ze by to bylo tim zes prestala a znovu zacala. ja jsem navazovala a mam stejny problem. brala jsem logest, triregol a ted minisistron, asi po pul roce co jsem to nebrala. ja ani tak nespinim. spise se to da nazvat uz bahnem ze to tak reknu. krvacim silneji nez pri menstruaci a uplne cerny vytok. snazim se to take nejak vyresit. pomozte nam :´(

reagovat 20.2.2007 19:14 - janina

Ahoj, mám podobný problém...je mi 22 let a beru antikoncepci od patnácti let a byla jsem s ní vždy naprosto spokojená, v řínu loňského roku jsem ji vysadila po rozchodu s přítelam a nyní ji začla brát znova, tu samou, co předtím tři roky. Také stále špiním a přirovnala bych to také odpornému bahnu i s trochou krve.Trvá to už druhý měsí a nevím, zda li ji mám znova přestat brát či co...Ale ráda bych ji užívala...dost mě i vyděsilo, že i po změně druhu je to u vás stále stejné...kdyby jste na něco přišli, dejte mi vědět, jinak jsem objednaná k doktorce, ale až za měsíc, tak uvidíme...děkuju!

reagovat 15.5.2007 16:23 - Ivča

Ahojky holky, špinění v druhém týdnu menstr. je tzv. ovulační krvácení a dochází k němu, pokud máte příliš nízkohormonální HA nebo HA s pro vás nevyhovující kombinací estrogenu a gestagenu. Poproste lékaře o předepsání jiné HA, třeba o kapku silnější, problém by měl zmizet. Já tohle řešila rok a byla jsem z toho dost na palici, vyzkoušela jsem několikery prášky, než jsem našla takové, kterémi vyhovují ;)

reagovat 16.5.2007 13:01 - Janča

Ivča: pokud bereš antikoncepci, tak ovulaci nemáš, takže krvácení mezi menstruacemi nemá s ovulací nic společného. Je to reakce na umělé hormony. Musí se holt hledat jiná antikoncepce, taky jsem to tak měla a sedla mi až pátá, která je bez estrogenu, jen gestagenní. Nebo to chce silnější, jak říkáš, například Chloe je prý na tohle dobrá, je to 35ka. Taky by možná stálo za vyzkoušet ascorutin, je to vitamin C a K a je to prodejné volně v lékárně. Nebo prostě celkově zvýšit příjem vitamínu C, ten zastavuje krvácení. A ten ascorutin je na to prý dobrý. Dřív, když nebyla antikoncepce, si ženy posouvaly menstruaci tím, že pár dní před ní jedli hodně citronu a menstruace se jim posunula. Takže zkoušet, zkoušet, zkoušet:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2014 09:09 - Eva

Ahoj , mam problém. Vzdy když se s přítelem mazlime a já se vzrusim, mam potom zaspinene kalhotky. Beru HA asi dva týdny.. co s tím?

reagovat 18.7.2014 12:04 - Tereza

Ahoj, beru antikoncepci Qlaira uz tretim rokem. Parkrat se mi stalo, ze byla menstruace velmi slaba, ci vubec nedorazila. Dva dny zpatky jsem si zapomnela vzit prasek, vzala jsem ho po asi 13 hodinach. Dnes jsem zacala mit mirne krece v podbrisku a zacala jsem spinit. Myslite, ze to muze byt zpusobeno pozdnim uzitim? Muj gynekolog ma ted dovolenou, tak musim cekat.
Dekuju za reakce!

reagovat 7.9.2014 23:01 - Tatiana

Dobrý den,mám otázku.
Kolem 20.8.2014 jsem začala poprvé brát antikoncepci a včera 6.9.jsem si všimla,že mám hnědý výtok,je to normální?
Děkuji.



reagovat 12.1.2015 07:15 - Zdenka

Dobry den, ve stredu jsem zacala brat nove platicko antikoncepce. Dnes v nedeli jsem si cca ve dve hodiny vzala piluku a asi po dvou hodinach jsem dostala jednorázový velmi slabý průjem.V sest hodin vecer se u me objevilo lehke spineni. Toto spineni se u mě jiz asi dvakrát objevilo.Je mozne ze byl nejak narušen antikoncepcni ucinek? Dekuji za odpověď.

reagovat 8.5.2015 14:53 - Anna


Dobrý den, už třetím týdnem užívání prvního
platíčka HA Torri bez přestání krvácím. Někdy
slabě, jindy silněji. Máte někdo zkušenosti s tím, jestli lze krvácení vyvolané HA nějak zastavit? Díky..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *