Spím v botách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2017 21:16 - Pohoda

No přesněji v domácích pantoflích. Nějak mi vdycky bylo chladno na nohy a to i v jinak vytopeném býváku. Normálně si na to lidi vemou ponožky, mě to ale nějak neuspokojilo. Tak jednou přišel nápad nechat si přes noc na nohou pantofle a to bylo ono! Akorát na to musí být takové, co dobře sedí na nohou v leže. A má to ještě jednu výhodu, když vstanu, nemusím lézt do studených pantoflí, mám je hezky vyhřáté.
Jen tak by mě zajímalo, co vy na to.

reagovat 25.2.2017 20:50 - jestli

No přesněji v domácích...

tě to uspokojuje, tak si spi v čem chceš. Co asi bychom na to měli napsat...

reagovat 27.2.2017 17:28 - Honza

No přesněji v domácích...

Já jsem na vojně spal v maskáčích a v kanadách, abych v případě vyhlášení poplachu moh vyletět z bidla nebo z pelechu a rovnou vyběhnout ven na buzerplac.


No a po vojně jsem začal spát nahatej a nahatej spim dodneška.A taky by mě zajímalo, co kdo na to.

reagovat 28.2.2017 02:27 - bzunda ignác z bukvice/ vlt.

Já jsem na vojně spal v...

Honzíku, no co kdo na to že spíš nahatej? Nic, je to prima , nic tě neškrtí a když se neodkopáváš a neprochladneš, tak vůbec o nic nejde, také spím nahatý, ale mám jednu úchylku, beru si do postele koloběžku,

reagovat 28.2.2017 18:39 - Honza

Honzíku, no co kdo na to že...

No vono je možný, že když jsem po vojně začal spát nahatej, tak jsem u toho prochladnul. Já teda nevim, čim všim se eště projevuje prochladnutí, kromě rýmy a kašle, ale vim, že jsem začal mít vobčas asi infekci nebo zánět močovejch cest. Dycky když jsem chcal, tak to řezalo, a když jsem ce chcaním skončil, tak mi i potom po vyklepání vocasu stejně pořád ukapávaly chcanky do trenek. Prostě jako když zvedneš páčku u vodovodního kohoutu, tak voda teče proudem, a když dáš páčku dólu, tak by měla uplně přestat. A když nepřestane a sem tam ukápne jedna kapka nebo víc kapek, tak je něco špatně. No a u mě to s tim chcaním bejvá to samý. Asi špatný těsnění...

Ale nijak to neřešim. Dycky pár dní čekám a pak to přejde samo.

A do jednadvaceti jsem spal voblečenej a tydle problémy jsem právě vůbec neznal. Ted' je mam minimálně jednou za měsíc. Takže na tom asi něco bude, že to je z tý nahoty při spaní.

Ale voblíkat se kuli tomu nebudu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2017 18:46 - Karel

Já taky ,na spaní jedině pohorky,kdyby mě chtěl někdo znásilnit,tak kopu.U nás jsme velká rodina a máme mezi sebou delikventy.

reagovat 4.4.2017 18:46 - Aha

Já taky ,na spaní jedině...

Tak tady lidi vidíte co jsou schopni psát lidi aby s nimi někdo diskutoval,co je tohle za ubožáky.

reagovat 4.4.2017 18:49 - Aha

Tak tady lidi vidíte co jsou...

Neurážej,co víme co si ty za slušného diskutéra a v reálu děláš v parku bu bu bu pod baloňákem máš jen šulina a dva ořechy a nikoho tim nevystrašíš,protože je to těm babičkám k smíchu.

reagovat 4.4.2017 18:49 - Karel

Já taky ,na spaní jedině...

Se bavím,to se povedlo, dva uchyláci.

reagovat 5.4.2017 16:51 - Uh de

Se bavím,to se povedlo, dva...

prdel musí být, zvlášt když to téma je srandovní, spát v botech to je přeci hloupost, jestli nějakej pošuk spí v bačkorách, vůbec se nedivím když někdo napíše píčovinu. Snad se Aha tolik nestalo, že ?
jo a k tématu, spím tyky v botech, když třeba jedu ve vlaku a chrním. buhehehehe

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *