Špičkové české zdravotnictví, které si lidé neváží

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2015 16:06 - Eva

Opravdu si to myslím. Mám velké zkušenosti ze západní Evropou a mohu Vám potvrdit alarmující až šokující péči- ne péči. Přidejte vaše příspěvky ze zdravotnictví ze zahraničí.

reagovat 26.6.2015 19:25 - !

Bohužel to naše špičkové zdravotnictví utíká do zahraničí, protože tam za stejnou práci dostanou doktoři 5x tolik. Najít v ČR dobrého doktora je rarita, zůstavají zde jen ti neschopní a i těch je málo.

reagovat 26.6.2015 20:43 - !!!

Bohužel to naše špičkové...

Bohužel, je to tak, jak píše "!" jako chronicky nemocná s tím mám bohaté zkušenosti ! Aby se pacientovi dostalo péče, jaká by měla být por všechny, musí být VIP osobnost, je to vážně smutné:-( !

reagovat 26.6.2015 22:05 - Jana

Češi jen remacají.
Jsem 6...

Ono pokud je pacient tkz."ve škatulce", tak ještě může mít trošku štěstí na péči, ale jakmile vyžaduje individuální přístup, tak to už je problém ! Sama jsem zažila, že mě doktor v nemocnici posílal na soukromé pracoviště, ať si zaplatím, že oni riskovat nebudou, protože mají málo penízků chudáci ! a to ještě dostanou opět přidáno ! A člověk z invalidního důchodu bez možnosti si přivydělat má jít na soukromou kliniku, protože doktor v nemocnici bere málo - chudáček ! to mě tééda dostalo a určo nejsem sama. Ivo, buď ráda, že Ty jedna z mála problémy nemáš ! Hodně zdraví všem: Jana

reagovat 26.6.2015 22:27 - Jana

Jano, a co jsi od lékaře...

Ivo, nezlob se, ale to nehodlám sdělovat na netu.

Petro, nedávno jsem četla, že je akutní nedostatek doktorů u záchranky, důvod - jejich práce spojená s čím dál více riskantími výjezdy je špatně ohodnocená, ANO, u záchranky bych to brala, tam by ty příplatky doktoři mít měli, čím dál více individué je nejen slovně, ale i fyzicky napadá. Doktor u záchranky bere stejně, jako v nemocnici, který pracuje ale pracuje narozdíl od doktora ze záchranky v klidu, bez rizika, že ho nějaký feťák, či opilec zmlátí. Plat 78 000 hrubého, který uváděli jako plat doktora v nemocnici se mi zdá dost, neví, co se Ti na takovém platu zdá málo ! I když se odpočte zdravotní a sociální, pořád mají dost ! A k tomu nedávno dostali slib, že budou mít přidáno ! Jo, přidala bych pouze doktorům ze záchranky, kteří při každé směně riskují své životy, ale doktorů, kteří si pracují v klídečku a ještě mají na pacienty dost času, začnou ordinovat pozdě, apod. tak ti téééda mají už teď moc !
Petro, ty jsi nějaká nazlobená doktorka ?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2015 19:54 - Iva

vidím, nemá to cenu sem...

Nebude tě škoda. Stejně jsi psala nesmysly, Jano.

reagovat 12.7.2015 19:57 - Iva

na ně.Máš pravdu a nikdo...

Splést si nadstandard a standard, to není odpoutávání pozornosti. Jana napsala blbost a není schopná to přiznat.

reagovat 12.7.2015 20:31 - !

Těma kecama to stejně nezměníte, tak si poslužte. Mocipáni už rozkradli majetky a tak jim nezbývá, než okrádat lidi.

reagovat 17.7.2015 09:28 - Eva

Máte někdo zkušenosti z anglicky mluvícich zemi? USA, Austrálie, Irska nebo UK? Jaká je tam zdravotní péče? Odlétají tam naši dr?

reagovat 17.7.2015 13:17 - zkušenost

Máte někdo zkušenosti z...

nemám, ale nedávno byl na netu článek, tuším že asi z Irska, kde se na pohotovosti čeká přes 8 hodin, místní si berou s sebou zrovna velkou svačinu a vše potřebné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *