Sperma ve vagine

Archiv příspěvků

reagovat 5.8.2003 16:55 - Pavel

Ahoj. Zajimal by me nazor zen (i muzu) na reakci zeny po vystriknuti do vaginy. Moje partnerka temer ikamzite utika na zachod. Pripada mi to divne a podobne nespolknuti semene pri oralnim sexu. Nejake doporuceni?

reagovat 6.8.2003 09:31 - jarka.

Ahoj,
pokud bere hormonální antikoncepci, pak spermie pomalu vytýkají. Je to jedna z ochran proti nežádoucímu početí, které hormonální antikoncepce dělá - zahuš´tuje hlen.
Je to trochu nepříjemné, pomalu vytýkají po stehnech, umažou prostěradlo...
Proto nelze brát tuto reakci jako něco osobního, víš...

Já někdy odcházím na záchod také, abych se "osušila", někdy ne a zůstávám tak přes celou noc, ať se spermie podívají "do světa" :-)))

Ahoj
Jarka

reagovat 7.8.2003 10:17 - Pedross

Jsem chlap a nezažil jsem to, ale představuju si, že je to jako spát počuranej. To asi není příjenmý pocit, být takco celou noc, tak proto ty kapesníky nebo záchod. :-)

Manuka Doctor

reagovat 7.8.2003 11:32 - Romana

Ahoj,
sperma opravdu při horm. antikoncepci postupně vytéká z pochvy..
není to, jako by se ččlověk počůral, je to hustčí a rychleji to schne a je to i hutnější, ráno jsem od toho tak nějak zalepená.
Někdy nikam po milování neodcházím, někdy ano.
Romana.

reagovat 7.8.2003 11:52 - Yvetta

Mám Danu a sperma ze mě vytéká stejně, jako když jsem brala horm. antikoncepci, stejně tak, když jsem nebyla chráněna vůbec (toužila jsem počít děti) :-)
Věř mi, Pavle, není to nic příjemného. Za a) usínat se strachem, že ráno neodlepím nohy od sebe (přeháním, samozřejmě), za b) co naše čisťounká, nažehlená prostěradla? A usínat s mokrým flekem pod zadečkem? Zkus si to.
Za sebe mohu říci, že jako mladá holka jsem také pokaždé spěchala do koupelny. Víš, rychle, než to začne po kapkách vytékat po stehnech až k lýtkám a než sem tam nějaká kapina skápne na můj zcela nový koberec :-)
Lítala jsem s hadrem a každou kapku vytírala!
Dnes už vím, že muži své sperma milují, považují ho za něco nadpozemského. No, však je to také životadárná tekutina, že? Naučila jsem se to rovněž. Dnes už si i po příjemném pomilování se spermatem dokážu hrát :-)

reagovat 7.8.2003 12:08 - Lída

Yveto to ti závidím já užívám HA a používáme i kondom mám alergii na sperma něco příšerného palí svědí pochva a nakonec oteče nešlo to myslela jsem si že je to alergií třeba na partnera partnera mám jiného alergii stále tak holt musím s kondomem doufám že až budem plánovat dítě že rychle otěhotním a nebudu se dlouho trápit .Co se dá dělat .

reagovat 8.8.2003 09:07 - Pavel

Holky diky, Yvetto - tise zavidim tvemu partnerovi.

reagovat 9.8.2003 01:18 - Katka II.

Proc zavidis jejimu patnerovi? Neni snad normalni, ze ma rada zena muzovo sperma? Hola pravda: Kdyz ho miluje jako osobu, ma rada i jeho sperma.

reagovat 11.8.2003 10:28 - Pavel

Moje partnerka ma take rada moje semeno, ale bohuzel si s nim nehraje.

reagovat 22.9.2003 09:03 - katka

Ahoj Lindo, jses si jista, ze jde o alegii? Mela jsem podobne problemy a nakonec se z toho vyklubal dlouhodoby zanet, ktery se prelecil a ted je vse OK.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *