Sperma ve vagine

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2003 16:55 - Pavel

Ahoj. Zajimal by me nazor zen (i muzu) na reakci zeny po vystriknuti do vaginy. Moje partnerka temer ikamzite utika na zachod. Pripada mi to divne a podobne nespolknuti semene pri oralnim sexu. Nejake doporuceni?

reagovat 6.8.2003 09:31 - jarka.

Ahoj,
pokud bere hormonální antikoncepci, pak spermie pomalu vytýkají. Je to jedna z ochran proti nežádoucímu početí, které hormonální antikoncepce dělá - zahuš´tuje hlen.
Je to trochu nepříjemné, pomalu vytýkají po stehnech, umažou prostěradlo...
Proto nelze brát tuto reakci jako něco osobního, víš...

Já někdy odcházím na záchod také, abych se "osušila", někdy ne a zůstávám tak přes celou noc, ať se spermie podívají "do světa" :-)))

Ahoj
Jarka

reagovat 7.8.2003 10:17 - Pedross

Jsem chlap a nezažil jsem to, ale představuju si, že je to jako spát počuranej. To asi není příjenmý pocit, být takco celou noc, tak proto ty kapesníky nebo záchod. :-)

reagovat 7.8.2003 11:32 - Romana

Ahoj,
sperma opravdu při horm. antikoncepci postupně vytéká z pochvy..
není to, jako by se ččlověk počůral, je to hustčí a rychleji to schne a je to i hutnější, ráno jsem od toho tak nějak zalepená.
Někdy nikam po milování neodcházím, někdy ano.
Romana.

reagovat 7.8.2003 11:52 - Yvetta

Mám Danu a sperma ze mě vytéká stejně, jako když jsem brala horm. antikoncepci, stejně tak, když jsem nebyla chráněna vůbec (toužila jsem počít děti) :-)
Věř mi, Pavle, není to nic příjemného. Za a) usínat se strachem, že ráno neodlepím nohy od sebe (přeháním, samozřejmě), za b) co naše čisťounká, nažehlená prostěradla? A usínat s mokrým flekem pod zadečkem? Zkus si to.
Za sebe mohu říci, že jako mladá holka jsem také pokaždé spěchala do koupelny. Víš, rychle, než to začne po kapkách vytékat po stehnech až k lýtkám a než sem tam nějaká kapina skápne na můj zcela nový koberec :-)
Lítala jsem s hadrem a každou kapku vytírala!
Dnes už vím, že muži své sperma milují, považují ho za něco nadpozemského. No, však je to také životadárná tekutina, že? Naučila jsem se to rovněž. Dnes už si i po příjemném pomilování se spermatem dokážu hrát :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2017 11:51 - P.

ale asi nejjistejsi je dat si...

Protč inkontinenční proboha? snad stačí normální intimka.

reagovat 7.11.2017 15:29 - Jana

ale asi nejjistejsi je dat si...

Já to ale myslela tak, že během sexu, když soulož opakujeme, mám v pochvě semeno po první ejakulaci. Bývá mi to docela nepříjemné a muž si stěžuje, že mu penis ve vagíně jakoby plave a nemá ze souložení ty správné pocity a někdy má co dělat, aby se udělal. A když se mu zadaří i další opakování, to už je dost velká čvachtanice. Napadlo mě, že by měl ty první výstřiky dělat ven,ale to ho prý nebaví. Tak si myslím, zda by nebylo vhodné, dát si do pochvy před souloží ten tampon a vždy si ho před dalším kolem vyměnit. Jinak na noc si dám tu intimku, kalhotky a semeno se tak spolehlivě zachytí. Ráno si pohlaví osprchuji a je klid.

reagovat 7.11.2017 19:02 - Miki

Já to ale myslela tak, že...

No ja nevim kdo ma kolik ejakulatu, ale kdyz jsem byl v tech nejllepsich a nejplodnejsich letech, tak jsem strikal nekdy 6 i 8 mililitru.
No Jano ty si delas kozy! Ten tvuj paprda se do Tebe vycaka a pak si stezuje ze ve Tve pochve plave! Asi potrebujes udelat nejakou melioraci, abys tam nemela premokreno. To bych ho kopnul do drzky kretena! On se k Tobe chova jak k nafukovaci gumove pane! Dost sila, ale kdyz mu to zeres....

reagovat 7.11.2017 19:10 - Petra

Já to ale myslela tak, že...

Já se po milování jdu osprchovat, ve dřepu se dole umyju i trochu uvnitř a pak mi na noc stačí jen intimka v kalhotkách a mám do rána klid.

reagovat 7.11.2017 23:34 - Steve

+1 tak tak. :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *