Sperma ve vagine

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2003 16:55 - Pavel

Ahoj. Zajimal by me nazor zen (i muzu) na reakci zeny po vystriknuti do vaginy. Moje partnerka temer ikamzite utika na zachod. Pripada mi to divne a podobne nespolknuti semene pri oralnim sexu. Nejake doporuceni?

reagovat 6.8.2003 09:31 - jarka.

Ahoj,
pokud bere hormonální antikoncepci, pak spermie pomalu vytýkají. Je to jedna z ochran proti nežádoucímu početí, které hormonální antikoncepce dělá - zahuš´tuje hlen.
Je to trochu nepříjemné, pomalu vytýkají po stehnech, umažou prostěradlo...
Proto nelze brát tuto reakci jako něco osobního, víš...

Já někdy odcházím na záchod také, abych se "osušila", někdy ne a zůstávám tak přes celou noc, ať se spermie podívají "do světa" :-)))

Ahoj
Jarka

reagovat 7.8.2003 10:17 - Pedross

Jsem chlap a nezažil jsem to, ale představuju si, že je to jako spát počuranej. To asi není příjenmý pocit, být takco celou noc, tak proto ty kapesníky nebo záchod. :-)

reagovat 7.8.2003 11:32 - Romana

Ahoj,
sperma opravdu při horm. antikoncepci postupně vytéká z pochvy..
není to, jako by se ččlověk počůral, je to hustčí a rychleji to schne a je to i hutnější, ráno jsem od toho tak nějak zalepená.
Někdy nikam po milování neodcházím, někdy ano.
Romana.

reagovat 7.8.2003 11:52 - Yvetta

Mám Danu a sperma ze mě vytéká stejně, jako když jsem brala horm. antikoncepci, stejně tak, když jsem nebyla chráněna vůbec (toužila jsem počít děti) :-)
Věř mi, Pavle, není to nic příjemného. Za a) usínat se strachem, že ráno neodlepím nohy od sebe (přeháním, samozřejmě), za b) co naše čisťounká, nažehlená prostěradla? A usínat s mokrým flekem pod zadečkem? Zkus si to.
Za sebe mohu říci, že jako mladá holka jsem také pokaždé spěchala do koupelny. Víš, rychle, než to začne po kapkách vytékat po stehnech až k lýtkám a než sem tam nějaká kapina skápne na můj zcela nový koberec :-)
Lítala jsem s hadrem a každou kapku vytírala!
Dnes už vím, že muži své sperma milují, považují ho za něco nadpozemského. No, však je to také životadárná tekutina, že? Naučila jsem se to rovněž. Dnes už si i po příjemném pomilování se spermatem dokážu hrát :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2018 16:44 - Karel

Nejlepší je když se vystříkaš ona si sedne na tvoji pusu a nesleze dokud všechno nevyližeš

reagovat 22.9.2018 17:09 - luci

Nejlepší je když se...

Jsou i tací, dobrou chuť a po chuti buď jak buď.

reagovat 22.9.2018 17:56 - Karel

Jsou i tací, dobrou chuť a...

No nevim jak je to stou chuti myšleno ale partnerka ma přitom vylizováni ještě orgazmus a to je jizda

reagovat 22.9.2018 18:19 - Hammer

Já když se vystříkám do partnerčiny kundičky, bych to rozhodně nelízal, asi bych se z toho poblil. Ale někomu to může chutnat.

reagovat 22.9.2018 19:49 - Karel

Já když se vystříkám do...

Je to dobre vyskouset když si sedne nahoru a ješte ho vyhoni při lizani potom si ho tam šoupne a necha ho znovu vystřikat a spatky nahoru je toho hodně plus nějaky ten orgazmus to je věc

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *