Sperma ve vagine

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2003 16:55 - Pavel

Ahoj. Zajimal by me nazor zen (i muzu) na reakci zeny po vystriknuti do vaginy. Moje partnerka temer ikamzite utika na zachod. Pripada mi to divne a podobne nespolknuti semene pri oralnim sexu. Nejake doporuceni?

reagovat 6.8.2003 09:31 - jarka.

Ahoj,
pokud bere hormonální antikoncepci, pak spermie pomalu vytýkají. Je to jedna z ochran proti nežádoucímu početí, které hormonální antikoncepce dělá - zahuš´tuje hlen.
Je to trochu nepříjemné, pomalu vytýkají po stehnech, umažou prostěradlo...
Proto nelze brát tuto reakci jako něco osobního, víš...

Já někdy odcházím na záchod také, abych se "osušila", někdy ne a zůstávám tak přes celou noc, ať se spermie podívají "do světa" :-)))

Ahoj
Jarka

reagovat 7.8.2003 10:17 - Pedross

Jsem chlap a nezažil jsem to, ale představuju si, že je to jako spát počuranej. To asi není příjenmý pocit, být takco celou noc, tak proto ty kapesníky nebo záchod. :-)

reagovat 7.8.2003 11:32 - Romana

Ahoj,
sperma opravdu při horm. antikoncepci postupně vytéká z pochvy..
není to, jako by se ččlověk počůral, je to hustčí a rychleji to schne a je to i hutnější, ráno jsem od toho tak nějak zalepená.
Někdy nikam po milování neodcházím, někdy ano.
Romana.

reagovat 7.8.2003 11:52 - Yvetta

Mám Danu a sperma ze mě vytéká stejně, jako když jsem brala horm. antikoncepci, stejně tak, když jsem nebyla chráněna vůbec (toužila jsem počít děti) :-)
Věř mi, Pavle, není to nic příjemného. Za a) usínat se strachem, že ráno neodlepím nohy od sebe (přeháním, samozřejmě), za b) co naše čisťounká, nažehlená prostěradla? A usínat s mokrým flekem pod zadečkem? Zkus si to.
Za sebe mohu říci, že jako mladá holka jsem také pokaždé spěchala do koupelny. Víš, rychle, než to začne po kapkách vytékat po stehnech až k lýtkám a než sem tam nějaká kapina skápne na můj zcela nový koberec :-)
Lítala jsem s hadrem a každou kapku vytírala!
Dnes už vím, že muži své sperma milují, považují ho za něco nadpozemského. No, však je to také životadárná tekutina, že? Naučila jsem se to rovněž. Dnes už si i po příjemném pomilování se spermatem dokážu hrát :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.11.2017 07:36 - semeno

v pochvě při sexu se mi moc líbí. právě to plavání je úžasné. manželovi se také líbí, jenže nepořídí to dvakrát po sobě. řešíme to tedy tak že si ho den předem vyhoní, natáhne sperma do stříkačky a když se jdeme milovat tak mi dávku nebo dvě vystříkne do buchtičky. pak mne opíchá a přidá do buchtičky další dávku. je to super. někdy si to sperma také navzájem vylížeme.jednou na jedné párty jsme se rozjeli a vystříkali mne dva kamarádi a po nich šel můj muž.oba jsme byli nadšeni a slíbili si že to zopakujeme.

reagovat 24.11.2017 09:39 - Fííí

Tak požádej nějakého dobrého a zdatného souseda aby předem tvé manželce vykropil kapličku čerstvým semenem a budeš to mít přírodní a pěkně teplé a čerstvé!

reagovat 24.11.2017 09:55 - Jitka

Nevím co vám vadí na pičce plné spermatu? Já to miluji a když mne partner naplní tak se snažím aby mne ještě co nejdéle šukal. A to jak se to hezky rozmatlá po moji pičuli a jeho penisu , tak to je na tom to nejlepší. Partnerovi se to také líbí, takže když je dost nadržený tak se pak za moment udělá znova a to ji mám opravdu plnou. Je to super.

reagovat 5.1.2018 15:53 - Petr

vylízal bych pořádně vystříkanou :) kdyby se našla v Ově :)

reagovat 5.1.2018 16:43 - Steve

Nestačil by např. lubrikační gel? Můžete pak čvachtat do aleluja :o)))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *