špehování v koupelně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2003 22:23 - petr

Vzrušuje mne,když mohu potají pozorovat klíčovou dírkou v koupelně mamku a nebo ségru jak se sprchují.Vanu máme naproti dveřím a tak je toho dost vidět.Šmíruji je tak -pokud to pochopitelně jde asi 2 roky-velmi mne to vzrušuje a vždy se mi postaví.Potom večer až ségra usne masurbuji se .Jednou jsem pozoroval ségru-naši odjeli na sobotu pryč,jak čurala ve stoje ve vaně-bylo to pěkně vidět z boku a pak si na ni pouštěla sprchu také ve stoje.To jsem masturboval přímo za dveřma a byl strašně rychle hotov.Chtěl jsem se zeptat,zda šmírují i ostatní nebo jsem sám ? Nebo je to nějaká úchylka ? Je mi 16 let.

reagovat 8.9.2003 13:33 - Jolana

Je to stejný, ja špehuju bráchu, a pak se taky udělám.

reagovat 11.9.2003 18:25 - Petr

Pro jolanu
Copak tě to vzrušuje dívat se na kluky ? Já myslel,že je to záležitost mužů-šmírování,že se to holkám příčí.A Jak ho sleduješ ? Při masturbaci ?

reagovat 11.9.2003 20:51 - pyjokyjo

Dobytkové, vy teda budete ozdoba Evropské unie...
Vladimír Iljič Lenin a Naděžda Konstantinovna Krupská se musejí obracet v hrobě!!!!!!!!!!!!

reagovat 12.9.2003 07:28 - iva

A mravokarce?!...a vis, ze oni byli pry jeste vetsi proutnici?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2017 18:42 - nitran mk.

Jak si čtu tak vám taky závidím mít ségru jako vi sem rádd.

reagovat 22.9.2017 05:10 - Ja mama

Je mi 18 a mamce 43 neni nijak krasna,je silnejsi postvy.Zacalo to branim pervitynu.ten muje chputky k ni neuveritelne pozbudil.Byl jsem tak sjetej a nadrzenej ze jsem byl jen sni a cekal kdy se svlekne a ja na ni budu moc kouka.Slo to do extremu,kdyz byla ve vane prisl jsem tam a zeptal se jestli muzu k ni,necekane rekla ze jo.svlek jsem se a sup do vany.povidal jsem ji jak ma nadherny prsa na to kolik ji je.samozrejme mi stal...zacala se myt a sla ven oblikla si jen tryko nic vic.lezela polonaha u tv.lehl sem si kni a zeptal se jestli si muzu sahnout na prsa ona vedela ze jsem panic a ne ze fetuju.rekla ze to musi zustat mezi nami.lezela tam uplne naha jak jsem chtel.ja se musel taky svliknout a ukazat ji jaky mam tvrdy pero.vlezl jsem na ni a pritiiskl se kni.Povidal jsem jak mam nejradsi,ze pro ni udelam cokoli.netrvalo dlouho a zasunul jsem do ni.nic krasnejsiho jsem nezil,protoze sem byl sjetej vydrzel jsem skoro tri hodiny byt v ni,byla unesena vic nez ja.jenomze ja to chtel porad a porad.kolikrat jsem to vydrzel cely den ji uspokojovat.udelala ze me maniaka.

reagovat 22.9.2017 07:17 - George

Je mi 18 a mamce 43 neni...

Další dement.....Kvalita přispívajících jde pěkně do hajzlu.....Měli jste ve škole češtinu ?????. Naše nastupující nadějná generace....Ach jo...

reagovat 29.6.2018 19:14 - Gábina

Je to stejný, ja špehuju...

Já náhodou přistihla mamku jak tam strká sprchu tak už chápu že se dá porodit velké mimčo vsunula jí tam opravdu celou a pak ta její výkřiky proto jsem tam vběhla....nevěnovala mi pozornost nevnímala me ja to pak taky vyzkoušela ale malem jsem se potrhala a nemohla sprchu vyndat ven

reagovat 30.6.2018 11:31 - Bohuš

Já náhodou přistihla mamku...

Klidně masturbuj taky, nejsi první ani poslední ,asi jsme to dělali nebo stále děláme skoro všichni !

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *