Spartakiádní a gymnastické dresy - fetiš

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2014 11:16 - Vašek

Již od dětství mě vzrušují dívčí spartakiádní a gymnastické dresy společně s cvičkami. Vše to začalo v roce 1985 na ZŠ, kdy holky z druhého stupně nacvičovaly spartakiádní skladbu Poupata. Na ty nádherné červenobílé dresy a bílé cvičky a červeným řemínkem kolem kotníku nikdy nezapomenu a díky jim jsem i prožil jeden ze svých prvních orgasmů a drží mě to dodnes.
Našel by se zde někdo, kdo má stejnou, nebo podobnou zálibu a chtěl by se o ni podělit? Klidně uvítám i ženy, které na spartakiádě tehdy cvičily, nebo dodnes cvičí gymnastiku.

reagovat 5.7.2014 11:50 - Rich

Mám úplně stejnou zálibu a jsem rád, že nejsem sám. Zažil jsem to samý a dokonce mám doma i sbírku spartakiádních dresů.

reagovat 7.7.2014 09:54 - !

Cekam, ze by CT mohla odvysilat postupne celou spartakiadu(nesestrihane), s patricnym dokomentarem. Myslim, ze pametniku a zajemcu by byla spousta.

reagovat 7.7.2014 14:41 - Jarin

I ty červené chlapecké trenky co měli starší žáci na spartakiádě roku 85 byly pěkné.

reagovat 8.7.2014 11:06 - Bára

Nacvičovala jsem v roce 1985 Poupata na spartakiádu, chodila jsem tenkrát do sedmičky a moc ráda na to vzpomínám, ty řeči o komunistickém svátku jsou mi akorát k smíchu, my jsme to takhle vůbec nebrali. Mě tenkrát strašně moc mrzelo, že mě nevybrali na Strahov, pamatuju si, že jsem potom brečela, když jsem to viděla v televizi, že tam taky nejsem.
A když si v souvislosti s tématem téhle diskuze vzpomenu na ty dresy, tak si pamatuju, jak jsem na ten dres byla pyšná, připadaly jsme si s holkama jako opravdové gymnastky! Na druhou stranu je ale zase fakt, že ty dresy moc pohodlné na těle nebyly, docela škrábaly a kousaly, byl to jen laciný silon a když se v tom pak člověk zpotil během cvičení, tak to bylo docela utrpení,nehledě na to, že když jsem cvičila na okresní spartakiádě, nebo prostě někde venku a třeba bylo pod mrakem, nebo pršelo, tak to bylo docela náročné. Navíc nás učitelka pořád kontrolovala, pamatuju si, jak mě neustále komandovala, abych stála rovně a nevystrkovala břicho, to bylo opravdu hrozné. Ale užilo se při nácviku spoustu legrace a klidně bych to vrátila zpátky, kdyby to šlo.
Taky zakladatele diskuze docela chápu, rozhodně nebyl jediný, protože u nás na škole na konci roku před prázdninami tenkrát kluci ze třídy udělali vystoupení jako Poupata, půjčili si od nás dresy a kus té skladby nacvičili a vím, že kamarád, který měl dres ode mě, si ho potom ještě ode mě párkrát půjčoval a když jsem se ho ptala,na co ho potřebuje, tak z něj nakonec vylezlo, že se mu líbí v něm cvičit. :-) Ještě ten dres někde doma u rodičů mám schovaný i čelenkou. Cvičky už ne, protože jsem je potom ještě asi rok nosila, než mi vyrostla noha a pak se vyhodily. Ale dnes si říkám, že jsem si je měla nechat na památku. :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2018 08:53 - jk

Tak je to moje dítě které...

Jsi super máma, tvůj syn může být pyšný, že má tak skvělou mamku. Já jsem dělal v dětství něco podobného, akorát s tím rozdílem, že jsem si tajně půjčoval dresy od ségry. Jsme dvojčata a byli jsme stejně velcí, takže mi ty dresy bezvadně padly a vždycky jsem si přitom představoval, že jsem ona.

reagovat 5.7.2018 08:07 - xxx

Milane , přestaň už tady v diskuzích o modrých trenýrkách všechny otravovat se svými příspěvky ,,, všichni vědí že tady píšeš pod různými jmény a jen otravuješ že koupíš a sháníš a když jsi měl možnost koupit tak ses jen vykrucoval a chtěl bys je zdarma ... Nech už toho . Jsi už trapný a jen otravuješ .

reagovat 5.7.2018 09:48 - Sparkakiáda

Prodám červeno-bílý...

15.5.2016 10:36 - R.R.
Dres ještě nabízíte? měli bychom zájem.
adresa: katka-benesova@email.cz

reagovat 5.7.2018 12:12 - Jedovatej II.

Spartakiáda a možná předválečný Sokol byl daleko lepší a lépe zorganizovaný
nežli dnes. Ještě v roce 1994 byl Sokolský slet jakžtakž ucházející, ale dnes??? Hanba nad hanbu!!!

reagovat 5.7.2018 12:12 - Jedovatej II.

Spartakiáda a možná předválečný Sokol byl daleko lepší a lépe zorganizovaný
nežli dnes. Ještě v roce 1994 byl Sokolský slet jakžtakž ucházející, ale dnes??? Hanba nad hanbu!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *