Sousedi - bezohledné chování

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2004 21:11 - Anděla

Poraďte,jak na bezohledné sousedy.Koupili jsme si byt,kde jsou ve vchodu jen 4 partaje,zato hluku a nepořádku za 30.Dámy nechtěly uklízet chodby a schodiště,přitom si tahají před byt na chodbu kola,ze kterých padá spoustu bláta.Uklízela jsem to všecjno sama a když už mne to přestalo bavit,musela domovní a bytová správa zajistit úklid,za který platíme.Dveře do bytů mají samozřejmě místo kliky kouli,nikdo se nenamáhá zavírat pomocí klíče,prostě třísknou,až se dům otřese v základech..Když je to taky 5x za hodinu a i pozdě večer,je to na zbláznění.3x jsem vyvěsila ve výtahu slušné upozornění,aby brali ohled na ostatní,od té doby to dělají tím víc.Nepochopím,jak někdo může být tak zlý a bezohledný.
Nevyjdu z oparů z leknutí.Mám i jiné zdravotní problémy a někdy se bojím,abych nedostala infarkt,protože už jsem jeden měla.Největší zálibou jedné z těch dvou nevychovaných sousedek je,že v půlnoci chodí do kontejnéru likvidovat láhve a rozbíjí nám je přímo pod okny ložnice,bez ohledu na to,že tím po 22 hodině ruší i ostatní lidi v ulici.'

reagovat 5.9.2004 22:03 - Stano

Bohuzial, podla mna tych susedov uz nikto neprevychova. Byvam sice na dedine, ale mame tu podobny problem so susedmi co si kupili dom vedla.Bordel, hluk, bezohladnost, drzost k ludom,atd. Nikto s nimi a s ich chovanim nevie pohnut. A potom nech sa necuduju ze tu nemaju dobrych susedov, ze sa nikto s nimi nerozprava.A to su pritom podnikatelska rodina. takze tak.Inac, aj ja som vyvesil tabulku- zakaz sypat smetie- ucinok je opacny. Treba zatat zuby VYDRZAT, bud ich to prejde samo, alebo...smola.

reagovat 5.9.2004 22:31 - valentýnka

ahoj, mrkni na tuto stránku:
http://www.blansko.cz/forum/read.php?f=1&i=589&t=589
na fóru starosti starostky najdeš i lidi, kteří Ti dají profesionální odpověď a nemusíš být z Blanska, já taky nejsem.
Hodně štěstí!! Já jsem skončila u psychiatra,tak na sebe dávej pozor, zdraví máme jen jedno.
'

reagovat 5.9.2004 22:39 - Jarda

No jestli si myslite ze mate problemy se sousedama, prectete si co pise Zkopany :)

reagovat 6.9.2004 02:26 - ZKOPANY

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci '

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2017 22:09 - Iva

zavolal bych na něj,ty...

Počítám, že doma pán nebyl, když píše, že to bylo ve 14 hodin. Snad někdo také pracuje...

reagovat 25.9.2017 22:53 - Stanislav

Já musel barák prodat a odstěhovat se do paneláku. Sice mi schází dvorek a zahrádka, ale mám klid, to je nejdůležitější....Samozřejmě kvvůli sousedovi. Onemocněl jsem kvůli němu na srdce.

reagovat 26.9.2017 08:07 - NO TAK TO SE NECH VYŠETŘIT.

Já musel barák prodat a...

PŘIPOSRANÍ LIDÉ,TO JE NAŠE CIVILIZACE.jÁ BYCH DONUTIL ODSTĚHOVAT SE JEHO,A TOMU VĚR.MĚL JSEM PROBLÉM S CIKÁNAMA.PÁRKRÁT POLICIE,POTOM JSEM MU DAL PŘEZ HUBU,A BYLO VYŘEŠENO.CO TO JE ZA CHLAPY,ŽE SI NEUMÍ PORADIT?JE TO OSTUDA!!!

reagovat 26.9.2017 08:08 - BLBCUM SE NESMÍ USTOUPIT.

Konečně jste se začali...

NESMÍ SE ZBYTEČNĚ ESKALOVAT NAPĚTÍ,ALE POKUD TO JINAK NEJDE,STÁT NEOBLOMĚ ZA SVÝM.

reagovat 26.9.2017 08:16 - haka

Já musel barák prodat a...

Dobrý den,
já pracuji na směny a když včera urážel soused manželku, tak já jsem byl v práci protože pracuji na směny, tak manželka mi poté hned psala email do práce co se ji včera stalo.
Velmi mně to rozčílilo a když jsem přišel domů,tak jsem řekl sousedovi at' si svoje komplexi řeší někde jinde ne na nás že ho ta pokuta snad ponaučí. Soused je mladší než my o 6 let, přesto si dovolují být drzí a nemají ke staršímu člověku žádnou úctu.
On bydlí i se svými rodiči a ty jsou lhostejní jsou to samé jako jejich nevychovaný synáček i se svojí rodinkou.

Pané Stanislave, mrzí mně že jste onemocněl kvůli sousedovi na srdce. Tak doufám, že takové lidi zlí které rádi škodí druhým, zato bůh potrestá. Děkuji zde všem za příspěvky a užitečné náměty. Přeji všem krásný a příjemný den.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *