Sono varlat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2007 11:18 - martin

Čeká mě sono varlat. Vím, že to nebude nic bolestivého, jen mě zajímalo, jaké má kdo zkušenosti. Nikdy jsem na urologii nebyl a úplně si nedovedu představit, jak to probíhá, vzhledem k tomu, že jsou celkem pohyblivá.

reagovat 31.7.2007 13:46 - Jakub

Neboj se ničeho,svlékneš se,následuje prohmatání varlat, následné sono, prohlídka penisu,a na závěr to nejlepší - kontrola prostaty - předkloníš se a doktorka ti vsune prst do zadečku a prohmatá prostatu.Penis se ti při tom může ztopořit a může následovat ejakulace. Nic děsivého.

reagovat 16.8.2007 14:48 - petr

sono je bezbolestné, když se kulky moc stěhují tak ti je doktorka přidrží druhou rukou. nic hrozného... někdy se to dělá dvakrát,jednou před a potom ještě po ejakulaci- vyhoníš si ho v kabince, nebo ti pomůže doktorka, jak kde...

reagovat 16.8.2007 15:03 - Honič

Jo? A jak ti doktorka pomůže? Co když tam bude doktor?

reagovat 7.9.2007 09:01 - Pavel

Ja zazil doktora,kontrola-pohmat,ultrazvuk a to je vse.5min.bezbolestneho vysetreni.Nic strasneho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2010 01:08 - Jirka

Neboj se ničeho,svlékneš...

no nwm jestli ti kontroluje prosttu ale to je jedno v kolika letech si tam šel a to tě tam posal tvůj ošetřující lékař???
dík za odpověd

reagovat 10.6.2010 23:58 - Jirka

čau v kolika letech se tam de a to mě tam pošle moje ošetřující lékařka? díky za odpoved

reagovat 2.12.2010 13:04 - francoa

Dnes jsem byl na tom sonu...

Taky jsem dnes byl na sonu varlat a opravdu o nic nejde, kalhoty stáhnout ke kotníkům, napřed mě prohmatala břicho, pak ručně varlata, namázla je gelem a začala. Celý opravdu 2 - 3 minuty, o nic nejde, není důvod se stydět nebo se bát, můj výsledek je dobrej :)

reagovat 22.10.2015 14:26 - Cristiano

Dnes jsem byl na ultrazvuku varlat, vyšetření probíhá v pohodě. Sestřička Vás vyzve, aby jste se svlékli do spodního prádla. Poté se položíte na lůžko doktorka nejdříve projede celé břicho. Potom Vás sestřička vyzve, aby jste odložili i trenky. Toho jsem se bál, jelikož jsem trochu víc vzrušivej, tak se mě postavil, sestra ani doktorka nic neřekli, a pokračovali ve vyšetření. Nakonec mě sestra trošku otřela ubrousky od toho gelu a paní doktorka mně řekla, že je vše v pořádku. Trošku jsem se styděl, ale jsem rád, že mě výsledky dopadli dobře. Není se čeho bát.

reagovat 3.2.2017 14:29 - psídoktor

Cristiano,asi si pleteš stránky tady na int.U vyšetření sestra není a nesmí být,doktorka Ti nic utírat nebude,dá ti pap. utěrku a odejde.Ty si toho žebráka utřeš sám.Potřeboval by jsi asi provést kastraci u čínského doktora.A nebo přijít ke mně do ordinace,když děláme zákroky pejskům,udělám si na Tebe 10min. času a už nikdy nebudeš mít takovéhle chvilky,kdy píšeš nesmysly.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *