Som alkoholicka, chcem prestat, pridas sa?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2006 15:57 - Danica

Uz niekolko rokov viac menej pravidelne pijem. Tajne. Priznala som si, ze som alkoholicka a tusim, ze ked nieco nepodnikem, nic dobre ma necaka...
Hladam zenu s podobnymi problemami, kt. by tiez chcela prestat. Trochu vzajomnej podpory by mohlo pomoct...

reagovat 14.8.2006 11:24 - pv

Pokud ses rozhodla obejít se bez odborné pomoci, zkus kontaktovat alespoň svépomocnou skupinu anonymních alkoholiků - kontakt na skupinu v místě tvého bydliště najdeš na http://www.sweb.cz/aacesko/ . To samozřejmě neuzavírá cestu se na odbornou pomoc obrátit kdykoli později.

reagovat 26.9.2006 11:28 - Vivca

Ahoj Danico, jestli chces, ozvi se mi na mejlik certule"freenet.de

reagovat 28.9.2006 18:38 - Nikola

Ahoj Danico, ráda bych věděla o Tobě více, jsem taky alkoholička, dříve tady byla na doktorce velká diskuze o alkoholismu, ale byla zrušena, protože se jistí lidé vydávali za nás, narozdíl od nás všech, kteří jsme s naším problémem opravdu chtěli něco dělat. Máme teď uzavřenou skupinu, kde se nikdo bez registrace nedostane. Proto Ti alespoň nabízím svůj mail p.a.r.o.u.b.c.i.c.e"seznam.cz

reagovat 21.10.2006 15:18 - Mirka

Ahoj Danico,

zdravím Tě, jen jsem se chtěla zeptat, jak se Ti daří "přestat".. Moc Ti přeju aby se Ti to podařilo, ale je to těžký, viď.. Taky s tím nemůžu dělat nic oficiálně a odborně, ale nevím, zda budu mít sílu bojovat sama .. zatím jsem ji nenašla.. Moc moc držím pěsti. Mirka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.10.2007 14:16 - xenie

taky už mám velký děti,na jaře chtějí jít žít samy,tak tady zůstanu s malým sama,taky jsem singl,ale nevadí mi to,můj život je naplněnej a chlap mi tady akorát překážel,bydlí ted jinde a mě to vyhovuje.K malýmu mám ještě koníčka - kosmetiku a tím se po mateřské budu živit,protože jak jsem už psala,tak jsem o všechno přišla.Chce to nějakej zájem,kterej by vyplnil dlouhý večery,mě čeká první střízlivá zima,ale nemyslím,že bych se nudila a chtěla zas začít...:))Tak jak píšeš,je důležitej nabitej program.Nedávno se mnou dělala rozhovor kočka z Instinktu o alkoholismu.Čím dál víc ženskejch na mateřské chlastá a to je moc zlý.Tak ti držím palečky,at to taky tak dobře zvládáš!!!!

reagovat 23.10.2007 18:17 - rena

ta informace o ženách na mateřský je děsivá,čím to je?jestli třeba to že my praly každý den plíny,žehlily do zblbnutí a ony to dnes vezmou a hodí do smetí,mají víc času nebo co?nebo je ve světě fakt tolik beznaděje?

díky za přání,jsem v pohodě a vidím to tak že dlouho budu,pokud se nenechám od toho svýho ex ukecat,už to na mne zase zkouší,je jak jezinky,jen dva prstíčky,jen co se ohřejeme hned zase půjdeme,musím být ve střehu!

reagovat 24.10.2007 11:24 - xenie

ono to bude jeno s druhým.tehdy na mateřské nebyl na nic čas,praní,žehlení plínek,na všechno se stály fronty,do toho jsme stavěli dům.....no a ted když to srovnám,tak se vlastně na mateřské nudím,neperu tolik,plinky vyhazuju,nestavím dům,jen se plně věnuju dítěti a kdybych měla trošku peněz,tak s ním ěkam jedu a tak.Je to prostě jinej život než tehdy,ale je mezi lidma mnohem víc beznaděje,dnes jsi nahoře a zítra na dně,samé negace ze všech stran.....já na to vyzrála,vyhýbám se negativním lidem a proto jsem i otce malýho poslala bydlet pryč,vytvářím si kolem sebe jen pozitiva a na všem zlým najdu něco dobrý.Já bych se jinak dostala zpět do depky a začala bych pít,takže pozitivní myšlení je základem.Reno,ani prstíčkem si ho nepouštěj k sobě!!!!

reagovat 24.10.2007 14:59 - rena

myslím.že mám dost síly na to odolat,kdybych náhodou zapomínala,vedu si deník!myslím,že jsem mu dala dost,víc nemám co,už se jen nechat vysávat,a já jsem si moc dobře vědoma,že svou sílu potřebuju pro sebe,teď zrovna nemůžu dát nikomu svou energii,max svým dětem ale to je jiné.stýská se mi po něžnostech a chvílích kdy jsme byli v pohodě,ale nezapomínám že vždycky když bylo dobře, za chvilku se to pokazilo nenápadným vydíráním a manipulací.a tím že to zase zkouší,si chudák neuvědomuje že mi naopak dává sílu k odmítání,protože si tu manipulaci uvědomuju a zřetelně ji vnímám.

reagovat 2.5.2011 17:52 - MRSINA

PŘEJI TI HODNĚ SIL ALE JDE TO ZVLÁDNOUT PRO DĚTI ,RODINU A HLAVNĚ PRO SEBE AHOJ.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *