Solne jaskyne

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2005 23:40 - Sotakova

Chcela by som sa dozvediet o "spolahlivosti" umelo vytvorenych solnych jaskyn. Zaujima ma, ci nemozu posobit na organizmus skodlivo, ako su zabezpecene spravne koncentracie jednotlivych prvkov, latok.

reagovat 3.6.2005 19:50 - Viera

Odporúčate solné jaskyne pri sclerosis multiplex? Dakujem.

reagovat 24.10.2006 13:49 - Alena

A co astma, má to význam? Malému je 5let, jako podpůrná léčba?

reagovat 16.11.2006 15:17 - Roman

Vřele doporučuji . Máme svou vlastní jeskyni ( http//www.solnajekyne-bruntal.eu )

Navštěvují nás hlavně maminky s dětmi a po několika procedůrách je zlepšení opravdu vyditelné. Neříkám to kvůli reklamy stejně jste asi z jiného koutu země, ale protože se jen praxí utvrzuji v přesvědčení, že pobyt v jeskyni se solným mikroklimatem má na tyhle potíže příznivý vliv.

reagovat 3.1.2007 23:44 - John

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.

DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :Motto :

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2010 20:34 - indigo

Pro zájemce o solnou jeskyni...

Bingo dingo! Fajfka přijde na míň než jeskyně! Granvine, děláš pokroky. Na tenhle objev jsi musel studovat nejmíň deset světelných let, co .-)? Osobně bych dal přednost jeskyni. Přece jenom je tam víc soukromí než ve fajfce, a pohodlí se taky nedá srovnávat. Leda by ty fajfky byly na podporu pro chudé. To pak jó. Každý proletář svojí vlastní solnou fajfku. Každému na "onkošce" jeho vlastní fajfku. V porodnici solnou fajfku každé rodičce. A na myomy dvě. Co Granďo? Kdo nefajčí se Salvare, fajčí pro tobě :-)?

reagovat 22.9.2014 00:49 - Magdalenas

Chcela by som sa dozvediet o...

Dobrý den, také jsem o účincích pochybovala, než jsem to vyzkoušela. Věřím v mocnou sílu placebo efektu, ale třeba na mých dětech to je znát a to si chodí do jeskyně hrát a vůbec netuší, co by to mělo ovlivnit. :-) V tomto článku jsou zmíněny nějaké starší výzkumy: http://ona.idnes.cz/solne-jeskyne-lecba-nebo-reklamni-trik-na-vase-penezenky-pkg-/zdravi.aspx?c=A120509_103155_zdravi_pet. Něco o složení solí a možných účincích ji zase můžete přečíst zde: http://www.sauny-vital.cz/cz/sauny-a-vybaveni/solna-terapie/lecba-soli/. Zajímala jsem se o to a chce to si pečlivě vybrat, kam budete chodit, protože věřím, že to může i uškodit, pokud se terapie provádí neodborně, nebo nejsou vyloučeny kontraindikace. Je to jako se vším...

reagovat 22.9.2014 08:14 - otázka

Mám dotaz, jeden čas jsem chodila do solné jeskyně, ale vždycky se mi po návštěvě několik dní špatně a těžce dýchalo. Stalo se to někomu z vás také?

reagovat 23.9.2014 11:52 - Magda

Mám dotaz, jeden čas jsem...

Jak dlouho jste v jeskyni byla? Slyšela jsem už od několika lidí podobný problém a většinou to bylo proto, že to s délkou terapie přehnali... Konzultovala jste to s pracovníky jeskyně?

reagovat 23.9.2014 17:08 - otázka

Jak dlouho jste v jeskyni...

Bývala jsem tam 1x týdně vždy půl hodiny. S pracovnicí-majitelkou jsem to konzultovala a ta říkala, že to od jeskyně určitě není. Chodila jsem tam 10 týdnů (blbec) a až pak jsem to vzdala. Od ukončení návštěv se tyto stavy již neopakovaly.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *