sny v narkoze

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2012 21:03 - Sona

Zdál se někomu z vás sen během narkozi? Ja byla před půl rokem na gynekologické operaci a během narkozi jsem měla erotický sen, který si pamatuju.
Je to běžné nebo naopak zcela vyjimečné?

reagovat 4.3.2012 09:04 - Soňo,

bylo by lepší, kdyby se ti zdálo, jak ses doučila češtinu.
Slyšela jsi někdy o vzoru žena/ženy?
Já měla narkózu x-krát a nezdálo se mi nikdy nic.

reagovat 4.3.2012 09:06 - Možná

si Soňa myslí, že "narkozi" je podle vzoru Sarkozi.
:-)

reagovat 4.3.2012 18:21 - Petra

Zdál se někomu z vás sen...

Nevím, nevím Soňo, já měla narkoz 10 a nikdy se mi nic nezdálo.. Když se mi před každou operací představoval jeden z těch 10 - ti anesteziologů, tvrdil mi, že si jeho jméno stejně pamatovat nebudu a pamatovala, jak čučel, když přišel na JIPku a vybalila jsem na něj jeho jméno !! Prý se mu to ještě nikdy před tím nestalo.. tak jsem dr. řekla:"No tak teď už se Vám to stalo a ještě jsme se tomu zasmáli :-) Do teď si pamatuji jména všech anesteziologů, kteří mě uspávali a než se tak stalo, tak se mi představili, ale jen jeden z jich mi řekl, že si jeho jméno stejně pamatovat nebudu, v dobrém.. Sny v narkoze člověk mít může, ale v jednom pořadu jsem slyšela, že i když pacient sen má, stejně ho po probuzení zapomene, takže třeba jsi také výjimka !! Petra.

reagovat 4.3.2012 21:50 -

Říká se, že člověk při narkóze sen mít nemůže, protože to není spánek ve smyslu, jak ho známe, ale něco jiného (jakési umělé bezvědomí?)Mně se přesto sen zdál a to pokaždé, když jsem byla v narkóze. Zdálo se mi o krásné přírodě. Sen byl tak krásný, že jsem byla naštvaná, když mě nakonec probudili a pamatuji si, že jsem se vlastně nechtěla probrat. Po narkóze jsem byla odpočatá a svěží, jako nikdy!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.10.2017 08:29 - Petr

Při celkem 2 operacích v celkové anestezii jsem žádné sny nezaznamenal.

reagovat 20.10.2017 20:00 - Mirka

Při celkem 2 operacích v...

Ono je to hodně individuální, zrovna tak, jako reakce na celkovou anestezii ( CA ) samotnou. Já jsem všechny CA i analgosedace řízené anesteziologem zvládla v pohodě, v průběhu 6ti let jich mám za sebou 24 a ani u jedné jsem také žádný sen neměla. Ale někdy se to, že pacient má sny v CA stát může, i když je to ojedinělé ...

reagovat 21.10.2017 09:59 - .

,+

reagovat 21.10.2017 11:05 - Pavel

Třikrát narkóza a třikrát prostě zhasli, pak až probuzení. Mezitím vůbec nic, prostě tma.

reagovat 21.10.2017 19:17 - Mirka

Třikrát narkóza a...

Jojo, tak to většinou je, ale sny sv CA se ojediněle opravdu zdát mohou ! Někomu se sen po probuzení z CA vybaví, ale stává i, to, co se stalo mojí mamce, která má za sebou 2 operace, že se jí zdál sen a po probuzení nebyla schopna si ho vybavit. No, lidské tělo, především mozek je velmi složité a tak je to i s různými raekcemi...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *