snížená funkce štítné žlázy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2002 17:48 - Hanka

autoimunní onem. štítné žlázy-léčení-přesto,že parametry labor. hodnot jsou v normě při užívání Euthyroxu, mám potíže s únavou , přibýváním hmotnosti, bolestmi kloubů a svalů a také brněním v končetinách .

reagovat 7.4.2002 13:00 - Lenka

Ahoj Hanko, přesně těmito problémy trpím jíž 3 rokem, bolesti kloubů, brnění, únava, slabosti, taky tloustnu - teprve nyní na imunologii mi zjistili také hraniční hodnoty ke štítné žláze, jdu na vyšetření na endokrinologii. Musím říct, že než se přišlo na příčinu tak mě každý doktor posílal na psychiatrii. Beru také ten lék jako ty, ale napiš něco bližšího jak dlouho máš potíže a co ti říkají lékaři? Ahoj Lenka

reagovat 8.4.2002 00:00 - Hanka

Cítím se někdy hrozně i po psychické stránce,za 10 let jsem přibrala 40 kg a začímám mít i potíže s tlakem ,zatím hraničním 140/90.Chci n
avšívit institut celostní mediciny.
Myslím,že má velký podíl psychika,dost se trápím v manželství,jednu dobu jsem byla i dosti fyzicky přepracována.
teď vážím 113kg

reagovat 8.4.2002 08:57 - Lenka

Ahoj Hanko, díky za odpověď, je mi líto, že se Ti nedaří, máš pravdu v tom, že velkou roli v tomto hraje psychika. Co se týká celostní medicíny, už jsem léčbu tam vyzkoušela, ale mě nepomohla, akorát jsem solila peníze, ale je věc názoru. Tak zatím - měj se hezky. Lenka

reagovat 16.5.2002 06:31 - Janina

Náhodou jsem našla tuto diskuzi. Vaše problémy jako by mi mluvili z duše. Rovněž mi zjistili sníženou funkci štítné žlázy, jejíž funkce sahala na hranici funkčnosti. Po 1/2 ročním užívání Euthyroxu 100 mám stále potíže s otěhotněním. Nemáte zkušenosti, jakou dobu potrvá než se organismus vyrovná s hormonálními výkyvy?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2013 15:33 - Miriam K.

Dobrý den,

chtěl jsem...

Chtěla bych upozornit na malé fo-pá mé kamarádky, která přišla na seanci s panem Raghudasem. Netroufám si tvrdit kdo tento člověk je či není, na to nemám výšku duchovnosti jako on, ale tato kamarádka je již 2 měsíce psychiatrii a nikdo neví jak tam ještě dlouho bude. Po seanci s tímto okultistou a bývalým kulturistou se z ní stal totální exot který blábolí nesmysly. Dívala jsem se na web a zjistila jsem, že tohle není ojedinělý případ. Tohle píši, ne proto abych sršela nenávistí jak nějaký náboženský fanatik, ale aby byli lidé taky někdy obezřetnější. Pokud někdo začne o sobě tvrdit, že je Máři Magdaléna a že se zasnoubila, tak tudy cesta nevede. Je mi z toho opravdu smutno.

reagovat 4.2.2013 03:14 - Jana

když mám autoimunitní chronická zánět ŠZ můžu i nadále chodit darovat krev a plazmu???

reagovat 10.10.2014 09:03 - Adéla

Chci se zeptat, za jak dlouho se znormalizují hormony štítné žlázy po předávkování umělým hormonem Vyšší dávky asi půl roku - způsobilo hypertyreozu umělou, zmenšení štítné žlázy a vše jako při hypertyreoze? Díky moc za radu.

reagovat 3.3.2016 16:15 - jana

Aho chtela bych se zeptat jestli nekdo mate u hypo taky nedodechnuti takovy divny pocit v ustech obcas mzitky pred ocima a obcas jako bych olravdu nemohla dychat a takovy pocit jakoby vetsiho jazyka.....dekuji

reagovat 4.5.2016 14:02 - carlos

Jano, mám hypo už několik let a tyto pocity zažívám taky, vždy když vypiju 2 litry bílého nebo 10 kousků pivka. Když abstinuju, tak je po problémech, zmizí větší jazyk, ale žízeň to neuhasí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *