smysl diskuzí na doktorce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2005 13:50 - Jajina

Me by spis zajimalo, proc jsem vlastne vsichni stale lezeme.... Ja ctu cim dal vic diskusi jen proto, abych se pobavila, vetsinou nejsem tematem sama dotcena a ani si nejsem jista, jestli mi to neco prinasi. Kazdopadne mi to ubira dost z pracovni doby.

reagovat 25.5.2005 14:05 - Zuza

Ja sem taky rada chodim, dostanu tady hodne informaci, hlavne jsou to informace ze zivot a ze zkusenosti. Vzdycky zacnu cist nove tema, ale po case se to vetsinou zvrhne v nadavani, hadani, ponizovani, tak to cist prestanu.Nevim, proc sem vubec takovyhle lidi chodej, kdyz nic nepotrebujou a akorat urazej.

reagovat 25.5.2005 14:47 - Helena

No právě, my sem chodíme z důvodu, že si potřebujeme někomu anonymnímu vylít srdíčko, případně posbírat informace. Myslím, že je to také trošku proto, že i ve společnosti milých lidí se cítíme tak trošku opuštění a hledáme "něco". Nedokážu to ani popsat.
A ti, kteří potom spustí tu lavinu vulgarismů, nadávek a urážek, jsou tu vlastně také ze stejných důvodů.
Jsou to možná i nemocní, ale více osamělí a nešťastní lidí, kteří nemají žádný jiný smysl života, než právě urážet a nadávat. Ulevují tomu svému pokřivenému egu a cítí se pak šťastní ,že snad uškodili někomu neznámému a on má proto stejné pocity jako oni.
Nejlepší obranou je ignorace takových výlevů. Tam, kde si ho nevšimneme, odtud odtáhne dále. Protože jim zlepšuje náladu právě ta reakce na jejich příspěvky, to, že se někdo zlobí a uráží.
Proto se tím nenechávejme vytočit a diskutujme s lidmi dobrými a slušnými.

reagovat 25.5.2005 15:41 - Milý Dotek

Diskusi beru, ale osočování, to už je psychická porucha......Taky je zajímavý, že jen někdo uvádí "zpětnou vazbu", tedy mejlíky na sebe. Pokud to chybí, snižuje to důvěryhodnost příspěvku, si myslím...Mravní hlídka - tam mi připadá daleko více příspěvků moudrých a něco je naivně konfrontační. Je taky možný, že se za M-H vydává víc lidí. Nebo prostě je to člověk, který má taky právo na své názory.....Spíše je zajímavý, jak systematicky to tady prozkoumává....Každopádně se mi líbí název , který autorka vymyslela a jsem zvědav, kudy se tady povine diskuse....

reagovat 25.5.2005 16:09 - Ljuba

No mě doktorka.cz pomohla ve více věcech. Nemine den, kdy bych sem nekoukla, ale poslední dobou je to fakt jen o nadávkách, což je docela uhozené. Zvlášť, když se pak nějaký "nadávač" začně předvádět pod vaším nickem :(

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2015 23:00 - sardanapal

Jasně všichni modří .

reagovat 23.5.2015 00:24 - Steve

Tak si tu diplomku pěkně študentíci užijte ... :-)

Ještě že už jí mám dávno za ssebou, dřina to byla pěkná. Navíc k tomu teprve 1. seznamovací obsluha na PC, to byly tehdá ty první šíleně pomalý herky :-D (ani 100 MHz CPU to nemělo, RAM snad 16 nebo 64M) Startovalo to málem čtvrt hodiny.

Dnes je to úplně někde jinde, každej doma dělo, k tomu další notebooky, ba i tablet.

reagovat 23.5.2015 00:42 - je

To skvělý aspoň tu lidi otevřou svý pravý nitro , a kdyby si po sobě přečetli svý výjevy nezaujatě věděli by na čem jsou...skvělá terapie kdo se umí zasmát sám sobě čus

reagovat 23.5.2015 03:21 - gin

"Píšeme pod x...

Už to nedělám, jenže ještě loni, škoda mluvit. Viď, Sylvie.

reagovat 23.5.2015 03:26 - gin

To skvělý aspoň tu lidi...

Lidí, co si umějí udělat srandu sami ze sebe je málo. A můj v tomto nedostižný vzor, kapitán Petr Saska, je už dávno po smrti. U něj nám vůbec nevadilo, když si z nás dělal srandu. Hlavně že byla sranda.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *