Je mi smutno

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2004 14:03 - Katka

Ahoj,
můj problém je už od mala, že si často připadám úplně opuštěná. Nevím, jestli to je tím, že ke mně byl tatínek vždy odměřený a nedával mi najevo lásku. Zamilovávala jsem se pravidelně už od školky do nějakého staršího muže a tan pro mě měl vytvářet tu lásku a bezpečí. Vždy tento způsob ale selhal. Do 14-ti let o mě starší muži nejevili zájem, poté jsem s nimi chodila, pak žila a vždy jsem si připadala s nimi i bez nich strašně opuštěná.
V současném vztahu (přítel o 23 let starší) si tak připadám taky. Přemýšlím, jestli je to problém toho vztahu - vůbec mi neříká ani nijak nedává slovy ani doteky najevo, že mě miluje. Nebo jestli je to problém ve mně - jestli se mám naučit být spokojená sama se sebou - bez druhých. Ale jde to? Být v neuspokojivém vztahu nebo úplně sama a při tom být šťastná?
Díky za odpovědi.
pa Katka, 24 let

reagovat 24.8.2004 14:51 - Káťa

Ahojky!
Jestli se takto cítíš už dlouho, tak s tím asi tvůj přítel nemá moc společného. Bude to v tobě. Něco tě podvědomě trápí a nevíš co to je. Chtělo by to na to nějak dojít.
Když budeš ty sama se sebou spokojená a vnitřně šťastná, bude to všechno jednodušší.
Možná potřebuješ přítele, který ti bude dávat lásku najevo častěj. Možná máš nějaká deficit z mládí.
I když chlapi to většinou moc často právě neříkají. Ze začátku ano, ale později už ne.
Pokus se mít víc ráda a být se sbou spokojená. Mít vnitřní klid dělá hodně.
A tvůj přítel zná tvůj problém? Jestli ne, tak by jsi mu to měla možná asi říct.
Držím Ti palce.

reagovat 24.8.2004 19:34 - Claudia

Cauky, taky je mi moc smutno, protože nemám žádného kluka už hrozně dlouho (naposledy v 18), mám 24 let a nedávám si už žádnou šanci. V mladším věku jsem se s rodiči často stěhovala a měnila školu, takže s kamarády jsem na tom taky hodně bídně. Mám sice svůj byt, dobrou práci a skvelou rodinu, ale stastná nejsem. Nemám ani moznost se s nekym seznamit. Bydlim na mensim mestě, kde se nedá nic moc chodit ven (ani s kym) a v práci je samej babinec. Rikaji o mě, ze jsem hezka a kluk se me proto boji oslovit, ale vidim spis taky problem v tom, ze jsem trochu stydliva a neprubojna, proste pro me hrozna kombinace. Jsem fakt zoufala a nevim si rady, pripadam si jak v zacarovanym kruhu. Poradte mi nekdo, co by delal na mém miste. Svym nejblissim vzdy poradim a pomuzu, ale sobe mi to nejak nejde. Mejte se hezky

reagovat 24.8.2004 19:58 - katka

Ahojky,
příteli jsem už několikrát říkala, že je mi s ním smutno - když mě ani nepohladí, neobejme, nedá mi pusu. Večer usínáme každý na své straně postele, bez dotyku. On na to říká, že bych se chtěla jen muchlat, že chci pořád slyšet, že mě miluje - a to že on dělat nebude, že se to prý nemá říkat moc často a že když nemá potřebu se mě dotýkat, tak se k tomu nebude nutit. On to prý k životu nepotřebuje, pořád se dotýkat.
Mně to ale strašně chybí, připadá mi, že mu na mě nezáleží. na to mi zas říká, že se láska projevuje skutky a ne slovy. Tak nevím. Při tom jsem myslím hodně atraktivní, stále dostávám nabídky od jiných mužů, ale já bych chtěla mít hezký vztah s ním...
pa Katka

reagovat 24.8.2004 22:43 - Demi

Vis Katko,ted je to fajn.Az ti bude 40,tak tvemu partnerovi 63. Nebude mu do skoku. Avsak vyjimky existuji,viz Ch. Chaplin.

Nemyslim,ze bys predelala 47 chlapka.
A to co se ti ted na nem nelibi, tak 100 x vynasob.Tak silny to casem bude...Zvaz,jestli je to ten pravy...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2017 05:21 - Rado

Nelituj se!

reagovat 27.7.2017 05:22 - Ty k

Nepředěláš je!

reagovat 27.7.2017 05:35 - nina

Setra mě sebrala kluka me je 22 tak mam cas a neresim to no.

reagovat 27.7.2017 19:57 - Jana

Mně skončil další sen. Ještě dřív než vůbec začal.

reagovat 27.7.2017 20:14 - nina

Mně skončil další sen....

Ahoj ze by taky njaka potvora ti sebrala kluka?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *