SMS škodí mozku víc než hašiš - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.5.2005 20:04 - Miloš Stašink

V poslední době se domnívám, že tento server upadá, dnes mezi novinkami reklama na tarify Telecomu a vzápětí článek o škodlivosti SMS - bláboly rovnající se senzacím Blesku. Jsem schopen vyjmenovat stovky "intenzivních" činností jako je posílání SMS - stejně mohu tvrdit, že řízení vozidla je na mozek ještě náročnější a snižuje IQ. Myslím si, že jediné co nám IQ může snižovat je čtení takovýchto rádoby odborných článků. Byl bych proto rád o větší čitelnost autorů a zdrojů.
Miloš

reagovat 23.5.2005 05:11 - pavel b

co je to za ptakovinu, nevidim duvod,psani emailu ze je skodlive?

reagovat 2.7.2005 22:26 - benzen

Hm..tak to bychom meli asi misto psani SMS a Imailu vydechovat hasisove kourove signaly.No treba si lide potom budou lepe rozumet.

reagovat 17.8.2005 15:36 - chuck

:-Dja se jenom smeju tomu jak nekdo mohl napsat "jedné dávce hašiše"....jak jako dávce?já to nechápu..ja sem mel vzdycky za to ze jsou to individuani drogy a ze na kazdeho pusobi jinak...vy dávky...no jinak zkuste hulit hash treba mesic v kuse kazdy den a myslim ze to bude ten nejvetsi vymaz ve vasem mozku od doby co ste prisli na svet..hoa

reagovat 20.4.2006 09:57 - HaHa

No to je síla, kdo přišel na toto porovnávání, určitě by mohl strávit čas mnohem užitečněji,z vlastní zkušenosti vím, že čím více činností člověk zvládá a trénuje mozek, tím má širší rozhled, vyšší sebevědomí a inteligenci to jenom prospívá. Je to skoro jako reklama na drogy!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2006 09:51 - Jitka

Lidi to stejne neodradi kdyz si budou chtit smskovat tak nebudou davat na nejaky clanky o vedcich ale myslim si ze maji pravdu protoze tam musi probihat hodne skodlivych vln ale spis by meli radit co proto udelat aby to tolik neskodilo.

reagovat 7.2.2011 01:07 - fakta o marihuaně

fakta o marihuaně

http://www.marihuana.cz/

reagovat 7.2.2011 01:39 - R.

Já to vidim opačně.kdo hodně píše sms nebo mail tak právě ten mozek pořád procvičuje.

reagovat 29.3.2011 11:00 - wtf

:-Dja se jenom smeju tomu jak...

asi jsi to nikdy dlouhodobě nehulil.. je to tu snúška nesmyslú ve snaze dezinformovat a vyděsit spoluobčany. To je na žalobu za šíření poplašné zprávy.. bacha na to Vy pisálci.

reagovat 28.12.2014 19:38 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *